PHP ŞOK 250 TL'lik Paket Açık Kaynak SMM Panel - Drip Feed, Oto Sipariş ve Dahası Detaylar Konuda!
Webmaster Forum - R10.net Koineks

Geri git   Webmaster Forum - R10.net > > >
Site Analiz Uzman Ara Sosyal Gruplar Makaleler Sosyal Gruplar Forumları Okundu Kabul Et Favoriler

Script Satışı Kendi yazdığı scriptleri satmak isteyenler

Kurumedya

Ticimax

Öncel Ajans

Cevapla
LinkBack Seçenekler
  1  
Alt 31-10-2018, 23:24:44
 
Standart

ŞOK 150 TL'lik Paket Açık Kaynak SMM Panel - Drip Feed, Oto Sipariş ve Dahası Detaylar Konuda!

ÖNEMLİ NOT : Scrtipt'in tüm satış hakları @MGurgan; hocamdan devir alınmıştır!

ÖNEMLİ DUYURU : Sisteme JSON olarak üyelerinizi aktarabilmeniz mümkün! Perfect Panel vb. paneliniz JSON formatında üyelerinizi alabilmenizi sağlıyor ise Altın Paket'de üyelerinizi aktarabilirsiniz.


ÖNEMLİ DUYURU 2 : ÖZEL İSTEKLERİNİZ EK ÜCRET İLE YAPILMAKTADIR! BİZDEN KAYNAKLI OLMAYAN YANİ SİZİN VEYA BİR BAŞKASININ MÜDAHALESİ İLE SİTEDE OLUŞAN SORUNLARA KESİNLİKLE DESTEK VERİLMEZ! YEDEK TUTMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

DEV GÜNCELLEME : Açık kaynak olarak full versiyon Altın Paket'i sizlere sunuyorum aşağıda görmüş olduğunuz Yeni Pakete Eklenenler kısmında yazan tüm özellikler sadece Altın Paketimizde bulunmaktadır.Yeni Pakete Eklenenler 01.08.2018 TARİHİNDE GÜNCELLENDİ!(ALTIN PAKET) : Drip Feed (Dakika bazlı toplu sipariş örn : 5 dk da bir 10 defa 100 beğeni) |-| Oto Sipariş (Verilen siparişi her son gönderiye uygular sistemde olan bakiyeniz bitene kadar bu işlem devam eder, sonlanma tarihi seçilebilir.) |-| Yorum Siparişi (Artık gönderilerinize dilediğiniz yorumları göndertmeyi sağlayabileceksiniz) |-| Servise Eklenti (Artık ürün ıd si girmeyeceksiniz çektiğiniz apide o kategoriye ait ürünler çekilecek dilediğinizi listeden seçeceksiniz.) |-| Yeni Tema Tasarımları(Daha şık bir giriş sayfası ve site arkaplanı) |-| Logo ve favicon eklentisi, Smtp mail ayarları yönetimden erişilebilir |-| online ödemeler listelenecek |-| analytstic kodu ve canlı destek kodunuzu yönetimden ekleyebileceksiniz |-| footer yönetimden değişilebilecek |-| Beni hatırla ile tekrar tekrar üyeliği yazmanız gerekmeyecek |-| Ödemelere bonus verebileceksiniz |-|Gitmeyen Siparişler (Örneğin api çektiğiniz sitede bakiye yok veya api keyi hatalı girdiniz , servis eklemede hata yaptınız. Sistem ne olursa olsun siparişi alır ve müşterinize beklemede gösterir sizin yönetim panelinize gitmeyen sipariş düşer ardından siz hatayı farkederek düzeltirsiniz panelinize düşen o siparişe tekrar gönder derseniz sipariş işleme alınır ve müşterinizin işlemi tamamlanır dilerseniz iptal diyerek müşterinizin bakiyesinin iade olmasını sağlayabilirsiniz.) |-| Üyeye Özel Fiyatlandırma (Dilediğiniz üyeye tüm servisleri farklı şekilde fiyatlandırabilirsiniz.) |-|Merhaba kullanıcıadı ve sonrasında açıklama ( müşterinin bakiyesi belli bir miktarın altındaysa uyarı verir ve bakiye yüklemesi gerektiğini hatırlatır, miktarın üstünde ise yazmış olduğunuz diğer açıklamayı gösterir.) |-| Destek sayfasına açıklama alanı eklendi. |-| Yönetimde Destek Talebi ve Ödeme Bildirimleri için bildirim eklendi(Yeni gelen destek taleplerini ve ödeme bildirimlerini belirtir, destekleri kapandı ayarlar ve ödemeleri onaylarsanız bildirim uyarısı gider ve yenisi gelince tekrar belirir.)DEMO Link :TIKLA GİT
DEMO K.Adı : demo
DEMO Şifre : demo1234
WhatsApp : 0536 625 78 97


Altın Paket Aylık Kiralama(Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Kurulum, Desteksiz) : 50 TL
Altın Paket Aylık Kiralama(Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Kurulum, Kullanım Desteği) : 75 TL

Altın Paket Sınırsız Açık Kaynak(DESTEKSİZ) : 150 TL
ÖNEMLİ NOT : Desteksiz pakette kesinlikle kurulum yapılmamakta, sadece gerekli dökümanlar ve bilgilendirmeler gönderilmektedir. Sistem hatasız teslim edilir. Sistem kullanımı vb. hakkında destek verilmez, api önerileri kullanımı vb. hakkında destek verilmez. Kısaca demoyu inceleyip işten anlayan desteğe ihtiyaç duymayan kişiler için eklenmiş bir pakettir. (Şunu nasıl yaparım bu nedir gibi durumlara da destek verilmez.)
Altın Paket Sınırsız Açık Kaynak(Ücretsiz Kurulum, Kullanım Desteği) : 250 TL

Online Sipariş Vermek İçin : TIKLA
Online Sipariş Hakkında : Online olarak tüm kredi/banka kartlarından herhangi biriyle ödeme yapabilirsiniz, bakiyeleriniz yaklaşık 10-15dk içerisinde hesabınıza yansır ardından sipariş verebilirsiniz. (7/24 Oto ödemedir ödeme bildirimi gerektirmez ödeme online olarak yapılır.)
Script Özellikleri

- Yönetim Panelinden ayarlanabilir 17 adet TEMA seçeneği ile sitenizi dilediğiniz tasarıma dönüştürün demo üyelikte değiştirme kısıtlı olduğu için bir kaç örnek resim konuya eklenmiştir.
- PHP ve AJAX kodlamadır, PDO yapısı ile güncelliğini korumaktadır.

- Sınırsız APİ ekleme özelliği ile birden fazla siteden api çekebilirsiniz.
- Drip Feed (Dakika bazlı toplu sipariş örn : 5 dk da bir 10 defa 100 beğeni)
- Oto Sipariş (Verilen siparişi her son gönderiye uygular sistemde olan bakiyeniz bitene kadar bu işlem devam eder, sonlanma tarihi seçilebilir.)
- Yorum Siparişi (Artık gönderilerinize dilediğiniz yorumları göndertmeyi sağlayabileceksiniz)
- Servise Eklenti (Artık ürün ıd si girmeyeceksiniz çektiğiniz apide o kategoriye ait ürünler çekilecek dilediğinizi listeden seçeceksiniz.)
- Yeni Tema Tasarımları(Daha şık bir giriş sayfası ve site arkaplanı)
- Logo ve favicon eklentisi, Smtp mail ayarları yönetimden erişilebilir
- Analytstic kodu ve canlı destek kodunuzu yönetimden ekleyebileceksiniz.
- Footer yönetimden değişilebilecek.
- Beni hatırla ile tekrar tekrar üyeliği yazmanız gerekmeyecek.
- Ödemelere bonus verebileceksiniz.
- Gitmeyen Siparişler (Örneğin api çektiğiniz sitede bakiye yok veya api keyi hatalı girdiniz , servis eklemede hata yaptınız. Sistem ne olursa olsun siparişi alır ve müşterinize beklemede gösterir sizin yönetim panelinize gitmeyen sipariş düşer ardından siz hatayı farkederek düzeltirsiniz panelinize düşen o siparişe tekrar gönder derseniz sipariş işleme alınır ve müşterinizin işlemi tamamlanır dilerseniz iptal diyerek müşterinizin bakiyesinin iade olmasını sağlayabilirsiniz.)

- Üyeye Özel Fiyatlandırma (Dilediğiniz üyeye tüm servisleri farklı şekilde fiyatlandırabilirsiniz.)
- Merhaba kullanıcıadı ve sonrasında açıklama ( müşterinin bakiyesi belli bir miktarın altındaysa uyarı verir ve bakiye yüklemesi gerektiğini hatırlatır, miktarın üstünde ise yazmış olduğunuz diğer açıklamayı gösterir.)
- Yönetimde Destek Talebi ve Ödeme Bildirimleri için bildirim eklendi(Yeni gelen destek taleplerini ve ödeme bildirimlerini belirtir, destekleri kapandı ayarlar ve ödemeleri onaylarsanız bildirim uyarısı gider ve yenisi gelince tekrar belirir.)
- Bir çok sayfaya açıklama alanları eklendi.
- Bayilik sistemi mevcuttur , üyeyi bayi olarak seçerseniz panelden ayarladığınız indirim uygulanacaktır.
- Farklı SMM hizmeti veren sitelere kendi API'nizi verebilir ve API'nızı kullanan üyelerin 7/24 kendi siteleri üzerinden sizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
- İstediğiniz Sosyal Medya sağlayıcısının API'sini kullanabilir ve bir siteye bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. Örneğin forumda sosyal medya hizmeti veren herhangi bir firmanın API'sini kullanabilirsiniz.
- Siteniz üzerinden Instagram takipçi , izlenme , beğeni aynı şekilde Facebook , Youtube içinde satış yapabilirsiniz API bu hizmetleride sunmanızı sağlar.
- Fiyat Listesi : eklediğiniz kategori , alt kategori ve servis sayesinde belirlenir ve listelenir , üye olmayanlarda fiyatları görebilir.
- Sipariş verme ekranında belirlenen sipariş aralıklarına göre istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Bakiyeniz sipariş miktarına göre düşer. Örneğin : Listede 1K fiyatı 1 TL ise 100 adet siparişinizde 0.10 TL bakiyenizden eksilecektir.
- Gitmeyen işlemlerin ücreti otomatik olarak iade edilir. (Sorunsuz iade sistemi)
- Parolamı Unuttum ile parola yenileme bağlantısı talep edebilirsiniz. Maile gelen linke tıklayıp yeni parolanızı belirleyebilirsiniz.
- Online Ödeme için Paywant , PayTR , Buypayer sistemde eklidir.
- SMS Sistemi bulunmaktadır , toplu olarak tüm üyelere sms gönderebilir ve ya sadece kişiye özel sms gönderebilirsiniz.
- Destek Talebi ile üyeleriniz sorunlarını bildirebilir Messenger tarzı bir destek sistemi bulunmaktadır , flood engeli bulunmakta, bir talep açıkken yenisi açılamaz , talebi kapa aç özelliği mevcuttur.
- Yeni Sipariş sayfasında dilediğiniz bilgilendirme vb. yazabilirsiniz aynı zamanda SSS sayfasında dilediğiniz bilgilendirmeyi de yapabilirsiniz.
- Üyelerinizin API Keyleri Hesabım sayfasında bulunmaktadır ve dilediği an üyeleriniz API Keylerini değiştirebilir.
- Siparişleri görüntüleyebilme , Bakiye Yükle sayfasında seçtiğiniz an ekrana gelen hesap bilgileri aynı zamanda ödeme bildirimi yapabilme ve ya online ödeme yapabilme imkanları.
- Yönetim panelinden bilgi edinme , tüm site ayarlarını yönetebilme , API ayarları , sms ayarları hizmet ayarları ve daha niceleri mümkün.
- Dahası için lütfen demoyu inceleyiniz.


Script'e Ait GörsellerTEMA Sistemi 17 Adet Temadan 4 Tanesinin GörüntüsüdürMGurgan ve delidolu_1717 bunu beğendi.

Konu caddemedya tarafından (01-11-2018 Saat 21:10:40 ) değiştirilmiştir..
Sponsor
sosyal.market
  2  
Alt 31-10-2018, 23:46:14
Platin üye
 
Standart
Scriptin tüm satış hakları arkadaşa devir edilmiştir, hayırlı olmasını dilerim
caddemedya bunu beğendi.
  3  
Alt 31-10-2018, 23:59:40
 
Standart
hayırlısı olsun bol kazançlar.
caddemedya bunu beğendi.
  4  
Alt 01-11-2018, 00:25:13
 
Standart
Alıntı:
MGurgan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Scriptin tüm satış hakları arkadaşa devir edilmiştir, hayırlı olmasını dilerim
Çok teşekkür ederim hocam tüm destekleriniz için @MGurgan;Alıntı:
AZOG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayırlısı olsun bol kazançlar.
@AZOG; Çok teşekkür ederim, Herkese Bol kazançlar dilerim..
MGurgan bunu beğendi.
  5  
Alt 01-11-2018, 10:54:20
Mustafa Kemal Atatürk
 
Standart
Hayırlı olsun bol kazançlar dilerim.
caddemedya bunu beğendi.
______________________________________________________

  6  
Alt 01-11-2018, 11:28:45
 
Standart
Teşekkür ederim , Herkese Bol kazançlar dilerim ..
aykutavsar bunu beğendi.
  7  
Alt 09-11-2018, 02:25:07
 
Standart
1 adet script satın alınmıştır. Hocamın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, güvenilir alışveriş yapılmıştır. Tavsiye ederim.
caddemedya bunu beğendi.
______________________________________________________

  8  
Alt 09-11-2018, 12:45:22
 
Standart
@turanerbas; hayırlı bol satışlar hocam her zaman bekleriz
turanerbas bunu beğendi.
Sponsored Links
  9  
Alt 10-11-2018, 10:22:42
 
Standart
1 adet panel siparişi verişmiştir.
______________________________________________________

| Sosyal Medya Hizmetleri | https://istmedya.com
Cevapla


SeçeneklerTüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 13:42:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.

“ İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır. ” H.Ş
Tüm genel soru(n) için detay & Ban Sorunları için ban reklam
radore
Datacenter
Google+

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan R10.net WebMaster Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. R10.net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde R10.net yönetimi olarak tarafımızdan gereken işlemler yapılacak ve Avukatlarımız size dönüş yapacaktır.
GOOGLE PLAY'den
indirebilirsiniz
APP STORE'dan
indirebilirsiniz
aşk

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351