PHP: ŞOK 250 TL'lik Paket Açık Kaynak SMM Panel - Drip Feed, Oto Sipariş ve Dahası Detaylar Konuda! - R10.net
 • 31-10-2018, 23:24:44
  #1
  ÖNEMLİ NOT : Scrtipt'in tüm satış hakları @MGurgan; hocamdan devir alınmıştır!

  ÖNEMLİ DUYURU : Sisteme JSON olarak üyelerinizi aktarabilmeniz mümkün! Perfect Panel vb. paneliniz JSON formatında üyelerinizi alabilmenizi sağlıyor ise Altın Paket'de üyelerinizi aktarabilirsiniz.


  ÖNEMLİ DUYURU 2 : ÖZEL İSTEKLERİNİZ EK ÜCRET İLE YAPILMAKTADIR! BİZDEN KAYNAKLI OLMAYAN YANİ SİZİN VEYA BİR BAŞKASININ MÜDAHALESİ İLE SİTEDE OLUŞAN SORUNLARA KESİNLİKLE DESTEK VERİLMEZ! YEDEK TUTMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZDADIR.

  DEV GÜNCELLEME : Açık kaynak olarak full versiyon Altın Paket'i sizlere sunuyorum aşağıda görmüş olduğunuz Yeni Pakete Eklenenler kısmında yazan tüm özellikler sadece Altın Paketimizde bulunmaktadır.  Yeni Pakete Eklenenler 01.08.2018 TARİHİNDE GÜNCELLENDİ!(ALTIN PAKET) : Drip Feed (Dakika bazlı toplu sipariş örn : 5 dk da bir 10 defa 100 beğeni) |-| Oto Sipariş (Verilen siparişi her son gönderiye uygular sistemde olan bakiyeniz bitene kadar bu işlem devam eder, sonlanma tarihi seçilebilir.) |-| Yorum Siparişi (Artık gönderilerinize dilediğiniz yorumları göndertmeyi sağlayabileceksiniz) |-| Servise Eklenti (Artık ürün ıd si girmeyeceksiniz çektiğiniz apide o kategoriye ait ürünler çekilecek dilediğinizi listeden seçeceksiniz.) |-| Yeni Tema Tasarımları(Daha şık bir giriş sayfası ve site arkaplanı) |-| Logo ve favicon eklentisi, Smtp mail ayarları yönetimden erişilebilir |-| online ödemeler listelenecek |-| analytstic kodu ve canlı destek kodunuzu yönetimden ekleyebileceksiniz |-| footer yönetimden değişilebilecek |-| Beni hatırla ile tekrar tekrar üyeliği yazmanız gerekmeyecek |-| Ödemelere bonus verebileceksiniz |-|Gitmeyen Siparişler (Örneğin api çektiğiniz sitede bakiye yok veya api keyi hatalı girdiniz , servis eklemede hata yaptınız. Sistem ne olursa olsun siparişi alır ve müşterinize beklemede gösterir sizin yönetim panelinize gitmeyen sipariş düşer ardından siz hatayı farkederek düzeltirsiniz panelinize düşen o siparişe tekrar gönder derseniz sipariş işleme alınır ve müşterinizin işlemi tamamlanır dilerseniz iptal diyerek müşterinizin bakiyesinin iade olmasını sağlayabilirsiniz.) |-| Üyeye Özel Fiyatlandırma (Dilediğiniz üyeye tüm servisleri farklı şekilde fiyatlandırabilirsiniz.) |-|Merhaba kullanıcıadı ve sonrasında açıklama ( müşterinin bakiyesi belli bir miktarın altındaysa uyarı verir ve bakiye yüklemesi gerektiğini hatırlatır, miktarın üstünde ise yazmış olduğunuz diğer açıklamayı gösterir.) |-| Destek sayfasına açıklama alanı eklendi. |-| Yönetimde Destek Talebi ve Ödeme Bildirimleri için bildirim eklendi(Yeni gelen destek taleplerini ve ödeme bildirimlerini belirtir, destekleri kapandı ayarlar ve ödemeleri onaylarsanız bildirim uyarısı gider ve yenisi gelince tekrar belirir.)  DEMO Link :TIKLA GİT
  DEMO K.Adı : demo
  DEMO Şifre : demo1234
  WhatsApp : 0536 625 78 97


  Altın Paket Aylık Kiralama(Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Kurulum, Desteksiz) : 50 TL
  Altın Paket Aylık Kiralama(Ücretsiz Hosting, Ücretsiz Kurulum, Kullanım Desteği) : 75 TL

  Altın Paket Sınırsız Açık Kaynak(DESTEKSİZ) : 150 TL
  ÖNEMLİ NOT : Desteksiz pakette kesinlikle kurulum yapılmamakta, sadece gerekli dökümanlar ve bilgilendirmeler gönderilmektedir. Sistem hatasız teslim edilir. Sistem kullanımı vb. hakkında destek verilmez, api önerileri kullanımı vb. hakkında destek verilmez. Kısaca demoyu inceleyip işten anlayan desteğe ihtiyaç duymayan kişiler için eklenmiş bir pakettir. (Şunu nasıl yaparım bu nedir gibi durumlara da destek verilmez.)
  Altın Paket Sınırsız Açık Kaynak(Ücretsiz Kurulum, Kullanım Desteği) : 250 TL

  Online Sipariş Vermek İçin : TIKLA
  Online Sipariş Hakkında : Online olarak tüm kredi/banka kartlarından herhangi biriyle ödeme yapabilirsiniz, bakiyeleriniz yaklaşık 10-15dk içerisinde hesabınıza yansır ardından sipariş verebilirsiniz. (7/24 Oto ödemedir ödeme bildirimi gerektirmez ödeme online olarak yapılır.)
  Script Özellikleri

  - Yönetim Panelinden ayarlanabilir 17 adet TEMA seçeneği ile sitenizi dilediğiniz tasarıma dönüştürün demo üyelikte değiştirme kısıtlı olduğu için bir kaç örnek resim konuya eklenmiştir.
  - PHP ve AJAX kodlamadır, PDO yapısı ile güncelliğini korumaktadır.

  - Sınırsız APİ ekleme özelliği ile birden fazla siteden api çekebilirsiniz.
  - Drip Feed (Dakika bazlı toplu sipariş örn : 5 dk da bir 10 defa 100 beğeni)
  - Oto Sipariş (Verilen siparişi her son gönderiye uygular sistemde olan bakiyeniz bitene kadar bu işlem devam eder, sonlanma tarihi seçilebilir.)
  - Yorum Siparişi (Artık gönderilerinize dilediğiniz yorumları göndertmeyi sağlayabileceksiniz)
  - Servise Eklenti (Artık ürün ıd si girmeyeceksiniz çektiğiniz apide o kategoriye ait ürünler çekilecek dilediğinizi listeden seçeceksiniz.)
  - Yeni Tema Tasarımları(Daha şık bir giriş sayfası ve site arkaplanı)
  - Logo ve favicon eklentisi, Smtp mail ayarları yönetimden erişilebilir
  - Analytstic kodu ve canlı destek kodunuzu yönetimden ekleyebileceksiniz.
  - Footer yönetimden değişilebilecek.
  - Beni hatırla ile tekrar tekrar üyeliği yazmanız gerekmeyecek.
  - Ödemelere bonus verebileceksiniz.
  - Gitmeyen Siparişler (Örneğin api çektiğiniz sitede bakiye yok veya api keyi hatalı girdiniz , servis eklemede hata yaptınız. Sistem ne olursa olsun siparişi alır ve müşterinize beklemede gösterir sizin yönetim panelinize gitmeyen sipariş düşer ardından siz hatayı farkederek düzeltirsiniz panelinize düşen o siparişe tekrar gönder derseniz sipariş işleme alınır ve müşterinizin işlemi tamamlanır dilerseniz iptal diyerek müşterinizin bakiyesinin iade olmasını sağlayabilirsiniz.)

  - Üyeye Özel Fiyatlandırma (Dilediğiniz üyeye tüm servisleri farklı şekilde fiyatlandırabilirsiniz.)
  - Merhaba kullanıcıadı ve sonrasında açıklama ( müşterinin bakiyesi belli bir miktarın altındaysa uyarı verir ve bakiye yüklemesi gerektiğini hatırlatır, miktarın üstünde ise yazmış olduğunuz diğer açıklamayı gösterir.)
  - Yönetimde Destek Talebi ve Ödeme Bildirimleri için bildirim eklendi(Yeni gelen destek taleplerini ve ödeme bildirimlerini belirtir, destekleri kapandı ayarlar ve ödemeleri onaylarsanız bildirim uyarısı gider ve yenisi gelince tekrar belirir.)
  - Bir çok sayfaya açıklama alanları eklendi.
  - Bayilik sistemi mevcuttur , üyeyi bayi olarak seçerseniz panelden ayarladığınız indirim uygulanacaktır.
  - Farklı SMM hizmeti veren sitelere kendi API'nizi verebilir ve API'nızı kullanan üyelerin 7/24 kendi siteleri üzerinden sizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
  - İstediğiniz Sosyal Medya sağlayıcısının API'sini kullanabilir ve bir siteye bağlı kalmak zorunda kalmazsınız. Örneğin forumda sosyal medya hizmeti veren herhangi bir firmanın API'sini kullanabilirsiniz.
  - Siteniz üzerinden Instagram takipçi , izlenme , beğeni aynı şekilde Facebook , Youtube içinde satış yapabilirsiniz API bu hizmetleride sunmanızı sağlar.
  - Fiyat Listesi : eklediğiniz kategori , alt kategori ve servis sayesinde belirlenir ve listelenir , üye olmayanlarda fiyatları görebilir.
  - Sipariş verme ekranında belirlenen sipariş aralıklarına göre istediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Bakiyeniz sipariş miktarına göre düşer. Örneğin : Listede 1K fiyatı 1 TL ise 100 adet siparişinizde 0.10 TL bakiyenizden eksilecektir.
  - Gitmeyen işlemlerin ücreti otomatik olarak iade edilir. (Sorunsuz iade sistemi)
  - Parolamı Unuttum ile parola yenileme bağlantısı talep edebilirsiniz. Maile gelen linke tıklayıp yeni parolanızı belirleyebilirsiniz.
  - Online Ödeme için Paywant , PayTR , Buypayer sistemde eklidir.
  - SMS Sistemi bulunmaktadır , toplu olarak tüm üyelere sms gönderebilir ve ya sadece kişiye özel sms gönderebilirsiniz.
  - Destek Talebi ile üyeleriniz sorunlarını bildirebilir Messenger tarzı bir destek sistemi bulunmaktadır , flood engeli bulunmakta, bir talep açıkken yenisi açılamaz , talebi kapa aç özelliği mevcuttur.
  - Yeni Sipariş sayfasında dilediğiniz bilgilendirme vb. yazabilirsiniz aynı zamanda SSS sayfasında dilediğiniz bilgilendirmeyi de yapabilirsiniz.
  - Üyelerinizin API Keyleri Hesabım sayfasında bulunmaktadır ve dilediği an üyeleriniz API Keylerini değiştirebilir.
  - Siparişleri görüntüleyebilme , Bakiye Yükle sayfasında seçtiğiniz an ekrana gelen hesap bilgileri aynı zamanda ödeme bildirimi yapabilme ve ya online ödeme yapabilme imkanları.
  - Yönetim panelinden bilgi edinme , tüm site ayarlarını yönetebilme , API ayarları , sms ayarları hizmet ayarları ve daha niceleri mümkün.
  - Dahası için lütfen demoyu inceleyiniz.


  Script'e Ait Görseller  TEMA Sistemi 17 Adet Temadan 4 Tanesinin Görüntüsüdür • 31-10-2018, 23:46:14
  #2
  Scriptin tüm satış hakları arkadaşa devir edilmiştir, hayırlı olmasını dilerim
 • 01-11-2018, 00:25:13
  #4
  MGurgan adlı üyeden alıntı
  Scriptin tüm satış hakları arkadaşa devir edilmiştir, hayırlı olmasını dilerim
  Çok teşekkür ederim hocam tüm destekleriniz için @MGurgan;  AZOG adlı üyeden alıntı
  hayırlısı olsun bol kazançlar.
  @AZOG; Çok teşekkür ederim, Herkese Bol kazançlar dilerim..
 • 09-11-2018, 02:25:07
  #7
  1 adet script satın alınmıştır. Hocamın ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim, güvenilir alışveriş yapılmıştır. Tavsiye ederim.