Merhaba forum üyeleri;
Sosyal çevreniz çok fazla ise , internet üzerinden belirli kitlelere hitap ediyorsanız Sağlık Turizmi ve Saç Ekimi ile ilgili iş ortaklığı yaparak getirdiğiniz kişi başı minumum 500TL kazanç elde edebilirsiniz.

Biz Kimiz ?
2011 yılından beri bilgi birikimi , tecrübe ve VİP hizmet ile sağlık sektörünün önde gelen firmalarından birisiyiz. Yurt içi ve yurt dışı misafirlerimize verdiğimiz üst düzey hizmet politikasıyla dikkat çekmekteyiz. İnsan sağlığı ve estetik konusundaki hassasiyetimiz her zaman ön plandadır.

Satış Ortaklığı Nedir ?
Firmamızın hizmetlerini çevrenize ve online kanallar aracılığıyla tanıtıp, sizin tarafınızdan bize yönlendirilen her misafiriniz için belirli bir komisyon ücreti ödenmektedir. Bu süreçteki bütün eylemleriniz “Satış Ortaklığı” olarak adlandırılmaktadır.
Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir iş modeli haline gelen Satış Ortaklığı sisteminde, firma ve firmanın satış ortakları birlikte kazanç sağlar. Her iki tarafın da fayda sağladığı bir sistem modelidir. Firma reklam ve pazarlamanın ortaya çıkardığı maliyetleri azaltırken, satış ortaklığında bulunduğu kişi ise yapmış olduğu reklam ve tanıtım faaliyetlerinden yüksek miktarda kazançlar elde edebilir.


Sizde ; çevrenize ve online kanallardaki reklam gücünüze güveniyorsanız , bizim ile yapacağınız iş ortaklığından yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.
Detaylar için PM üzerinden iletişime geçebilirsiniz.