⭐Aylık 5 TL'den başlayan Fiyatlarla Hosting Paketleri -SSD Disk⭐Ücretsiz SSL- A CLASS İP ⭐TRLOKASYON - R10.net
 • 27-06-2020, 01:27:40
  #1
  Değerli Forum Üyeleri,

  Sektörde hedefimiz mutlu müşteri,sorunsuz hizmet vermektedir. Herkesin cebine uygun paketlerimizi sizlere sunuyoruz.

  Neden TrLokasyon ?

  Neredeyse 7/24 destek veren bir ekibimiz var. Destek ekibine gün geçtikçe deneyimli tecrübeli çalışanlar katıyoruz. Gerek whatsApp hattımız,gerek canlı destek,gerek skype,gerek destek sistemi olsun her alandan sizlere destek veriyoruz

  Memnuniyet Garantisi

  Ürünümüzden memnun kalmadığınız taktirde 7 gün içinde iade yapılacaktır. Ürünümüze güveniyoruz hani derler ya adım gibi eminim aynı o şekil iade almayacağınıza adımız kadar eminiz.

  Performans

  Ürünlerimiz "SSD" Disk altında 1 GBit/s hatta sahiptir. Hız ve performans konusunda problem yaşamamanız adına tüm ürünlerimiz mevcuttur.

  Google etkeni
  Trlokasyonlu sunucularımız A class ip'dir. Google sıralamasında diğer ip claslarına göre daha öndesiniz.  ---------------------------------------------------------------------------------------
  BAYİLİK KULLLANIM MADDELERİ
  1) Hizmetler içerisinde,*****, +18, ***** vb T.C yasalarına aykırı sitelerin barınması yasaktır. İhtar verilerek site sonlandırılır.
  2) Paketler toplu mail gönderimleri için uygun değildir.
  3) Müşterilerin yedekleri asla alınmamaktadır. Yedek işlemleriniz size aittir ya da tarafımızdan backup sunucusu kiralayabilirsiniz.
  4) Ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmakta olup, sorsunsuzca taşıma yapılmaktadır ancak oluşan hatalardan firmamız sorumlu tutulamaz.
  5) Hizmet içerisinde dolandırılma vs vakaları tarafımızca kanıtlar ile iletilir ise adli işlem başlatılmadan hesap sonlandırılır.
  6) Hosting ve Reseller hizmetlerimiz üzerinde PHP mail() fonksiyonu kapalıdır bunun yerine SMTP Mail kullanılmalıdır.
  7) Hosting ve Reseller ürünlerimizde toplu mail ve ssl-sertifika mail gönderilmesi kesinlikle yasaktır.
  8) Yukarıdaki fiyatlara ek %18 Katma Değer Vergisi ilaven eklenmektedir.
  Siparişten Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?
  Hizmetinizin aktif olabilmesi için Siparişini tamamladıktan sonra Müşteri Panelinizden Ödeme Bildirimi Göndermeniz gerekiyor. Eğer ödemenizi Kredi Kartınız ile yaptıysanız Ödeme Bildirimi göndermeniz gerekmiyor sistem otomatik olarak hesabınızı anında aktif ederek bilgileri Email olarak size gönderiyor.
  Kredi Kartıyla Ödeme imkanı?
  Ödemelerinizi Kredi Kartınızı kullanarak 3D Güvencesiyle gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi tamamladıktan sonra otomatik olarak hizmetiniz anında aktif olup bilgileriniz Email olarak gelir.
  Web: www.trlokasyon.com


  Kurumsal Bilgiler

  V.Dairesi: Üsküdar Vergi No: 1940534039
  Ys Belgemiz: Tıkla
 • 27-06-2020, 11:58:32
  #3
  Zartnet adlı üyeden alıntı
  Sorunsuz hizmet almıştım öneririm.
  Memnun kaldıysanız ne mutlu bize  Satışlarımız günceldir.  günceldir.