Satış: Adwords Üzerinden İndirimli Reklam Hizmetleri *Paykasa *Paykwik *Smm Siteleriniz Yayına Alınır - R10.net
 • 01-04-2019, 23:25:07
  #1
  *R10 DIŞI İLETİŞİM; Whatsapp-GSM 0543 742 33 30

  Uygulama Sahipleri İçin 2K İndirme 250 TL Olan Konumuz İçin Tıklayabilirler.

  Modern Tema ve gece modunda okumanız tavsiye edilir.


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.HİZMET (İNDİRİMLİ REKLAM HİZMETİ)
  *İndirimli reklam hizmeti günlük en fazla 5 ila 100 TL Arası Bütçe Ayıran Reklamverenlerimiz içindir.
  Daha büyük günlük bütçe ile reklam veren müşterilerimiz 2. Hizmeti İnceleyebilir.

  Bronz Paket
  50 TL Karşılığı Adwords Üzerinden 67 TL lik reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %35)

  Gold Paket
  100 TL Karşılığında Adwords üzerinden 140 TL lik reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %40)

  Premium Paket
  250 TL Karşılığında Adwords üzerinden 365 TL lik reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %45)
  Ücretsiz Reklam Optimizasyon Desteği Mevcuttur.

  Platin Paket
  500 TL Karşılığında Adwords üzerinden 750 TL lik Reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %50)
  ilk satın alımlara özel %15 bakiye hediye toplam çıkılacak miktar= 860 TL
  ''Hediye bakiyeler ile ilgili aşadaki kullanıcı sözleşmesinde madde 9 kısmını okuyunuz...''
  Ücretsiz Reklam Optimizasyon Desteği Mevcuttur.

  HİZMET SÖZLEŞMESİ
  2-) İNDİRİMLİ ADWORDS REKLAM HİZMETLERİ PAKETLERİ
  2.1-) Reklam çıkışları kendi hesaplarımızdan sağlanmaktadır sipariş verilip ödeme gerçekleştikten sonra iade mümkün değildir.
  2.2-) Günlük çıkışı yapılan reklam miktarları ekran görüntüsü olarak sizlere raporlanır, Whatsapp veya mail üzerinden iletilir.
  2.3-)
  Reklam çıkışı yapılan hesap bilgileri kesinlikle sizlerle paylaşılmaz Google Adwords panelinin ekran görüntülüleri iletilir. Herhangi bir anlaşmazlık veya şüphe durumunda ‘’Alıcı’’ taraf reklam yayınlanırken veya reklam bittikten sonraki 10 gün içinde TW (Team Viewer) ile bağlanıp reklam çıkışı yapılan hesapları kendisi kontrol edebilir.
  2.4-)
  Google reklam politikalarına uymayan sitelerin reklamları onaylanmaz ise ücret iadesi yapılmaz farklı bir site adına veya Youtube videoları üzerine reklam çıkışı sağlanabilir.
  2.5-)
  Günlük maksimum reklam çıkışı 100 TL’dir.
  2.6-)
  Karşılıklı saygıyı çok önemli bulmaktayız bu durumda herhangi bir saygısızlık aramızda yaşanırsa yada bu tarz bir durum olursa diye bu maddeyi ekliyoruz tartışmanın büyümemesi içinde bu kalıpta yazıyoruz ''Hiç bir neden göstermeksizin reklamınızın yayınını durdurup kalan ücretinizi iade etme hakkını saklı tutuyoruz.''
  2.7-)
  Şayet ödeme yapıldıktan sonra reklamlarınız Adwords üzerinde BİZDEN KAYNAKLANMAYAN bir sebepten yayınlanmasa (reddedilme uygunsuz bulunma kara liste vb.) gibi nedenlerden ÜCRET İADESİ yapılmaz fakat Bakiyeniz saklı kalır ve dilediğiniz zaman başka reklam vererek değerlendirebilirsiniz.
  2.8-)
  Olabildiğince hızlı reklamlarınızı onaylatıp yayınlatmaya başlarız ve bütçenizi kullanırsınız. Lakin Google Adwords kaynaklı gecikmelerden sorumlu değiliz bu gecikmeler ve uzun incelemeler nadir olsada yaşanabilmektedir 15 gün içinde başlamayan reklamlarınızın ücreti iade edilir.
  2.9-)
  Bazı durumlarda kampanya yaparak size ücretli aldığınız pakete ek ya da ücretsiz hediye bakiye verebiliriz, bu bakiyeleri, kullanımız sırasında çıkan herhangi bir aksilikten ötürü reklam yayınlanmaz ve iade yapılması gerekirse bu bakiyeler nakit paraya döndürülemez, yarım kalan bir paketin içinde varsa nakdi geri iade tutarına dahil edilmez.
  Örnek; Bizden 100 TL’lik bir paket satın aldınız biz buna 140 TL olarak reklam çıkacağız fakat 30TL’de hediye bakiye verdik. 170TL çıkılacaktı, 50 TL reklam çıkışı sağlandı daha sonra sitenizde veya reklamınızda iade sağlamamızı gerektirecek bir durum oluştu iadeniz hesaplanırken 160 TL değil 140 TL baz alınır 50 TL harcanan tutar düşüldükten sonra 90TL’nin nakdi karşılığı hesaplanarak iadesi sağlanır.
  2.10-)
  Bizimle çalışan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.
  Saygılarımızla…


  Hizmet sözleşmesinin tamamı için tıklayınız...
  Adsreklam.net Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş Kuruluşudur.


  Sıkca Sorulan Sorular

  1-Soru; Domain banlanma riski varmıdır ?
  Cevap; Hayır böyle bir şey olsa rakip firmaların domainlerini banlatırdım.

  2-Soru; Böyle bir şeyi nasıl yapıyorsun?
  Cevap; Meslek sırrı söyleyemem.

  3-Soru; Çok yüksek bütçeli reklamlar çıkmak istiyorum bunu yapabilirmiyiz?
  Cevap; Ne yazıkki şuan için Platin Paket üstü reklamlar çıkamıyoruz. Lakin en üst paketten bir işlem tamamlandığında tekrar satın alabilirsiniz.

  4-Soru; Birden fazla sitem var hepsinde reklam çıkmak istiyorum sağlayabilirmisiniz ?
  Cevap; Evet istediğiniz kadar site üzerinden reklam çıkabiliriz.


  5.Soru: Ödemeyi yaptıktan sonra reklamım ne zaman yayına girmiş olur.
  Cevap;Ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra genellikle ayni gün reklamınızı onaya göndeririz. Adwords onay süresi normal şartlar altında 1-3 gün arası genellikle 1 gündür.

  Ama bazı durumlarda manuel incelemeye alarak bu sürenin dahada uzattığı olur. ''Google Adwords'' Katagorisini incelerseniz bir sorundan mağdur olanan bir çok Adwords kullanıcı mevcuttur. Her yeni reklamlarlar %20 ihtimal incelemeye takılmaktadır.

  Günlük 100 TL üstü reklam verenler spoiler kısmını okuyabilirler.
  * 2 Tip hizmet vermekteyiz. 2. Hizmet yüksek bütçeli reklamverenler için olup 1. hizmet ise düşük bütçeli reklam verenlerimiz içindir.

  * Her 2 hizmette şart ve kullanım olarak birbirinden farklıdır.
  * İndirimli reklamlar düşük bütçeli reklam verenler içindir., Max günlük bütçe 100 TL dir.
  * Günlük 100 TL den yüksek reklam veren müşterilerimiz, 2.Hizmetimizi inceleyebilir.
  * 2.Hizmet indirimli reklam hizmeti ile ilgili bilgiler içerir.


  2.Hizmet (Reklam Yönetimi Ve Optimizasyonu)
  *Günlük reklam bütçeniz 5 ila 100TL arasında ise 2. hizmetimiz olan indirimli reklam hizmeti bölümünü inceleyebilirsiniz

  -Tüm sektörler için reklamlarınızı en verimli ve hızlı Şekilde Optimize Edip Yayına Alalım. Reklam Yönetimi ve takipinizi yapalım.
  -Reklam metinlerinizi, başlık ve açıklamalarınızı belirleyelim
  -En verimli müşteri kitlenizi belirleyelim, ve reklamlarınızı ağırlıklı olarak onlara gösterelim
  -Her gün reklamlarınızı kontrol ederek Negatif anahtar kelimelerinizi güncel tutalım reklamlarınızın boşa maliyet yaratmasının önüne geçelim.
  Google reklamları ile İşinizin hedef kitlelere tanıtabilirsiniz, bu alandaki tecrübemiz ile Google Adwords kampanyalarınızı sizin adınıza optimize eder planlar, oluşturur, yönetiriz ve raporlarız. Ve bunları en uygun komisyonlar ile gerçekleştiririz.

  Kampanyalarınızı en etkin şekilde yöneliim.
  Vip Hizmet
  12 saat aktif reklam personeli ile sorunlara anında müdahale edelim.
  Komisyon oranları Normal Sektörler için %9 dir.
  Smmpanel ,At yarışı siteleri,İddaa Tahmin Uygulamaları için komisyonumuz %25 dir.
  Evden eve nakliyat, Hurda, Uçak Bileti Rezervasyonları için komisyonumuz %30 dur.
  Bet(Canlı Bahis) Sektörü İçin Çalışmalarımız Yoktur.

  Önemli Bilgiler. Lütfen Dikkatli Okuyunuz Kullanıcı Sözleşmesi Yerine Geçer

  1-Reklam bütçenizi dilediğiniz zaman iptal ederek ücretinizi iade alabilirsiniz. Fakat ücret google adwords hesabında ise hesap size teslim edilir ve Google dan iade talep edebilirsiniz. İadenin ulaşmasını beklemeniz gereklidir. Ücret iade kısmı Google ile sizin aranızda olup bu noktadan sonra tarafımızca HİÇ BİR SORUMLULUK kabul edimemektedir.

  2-Onaylanmayan ve bizden kaynaklanmayan herhangi bir nedenden kesilen reklamlarda 3 günlük komisyon iade edilmez. Ana tutar ise eksiksiz olarak iade edilir.

  3-Özellikle %25 - ve %30 komisyonlu sektörlerde geç onaylanma yaşanacaktır çünkü bunlar zaten Google politikalarına uygun olmayan sektörlerdir, ve bir şekilde sistemleri atlatıp çıkılmaktadır.

  4-En az 3 günlük reklam verebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse günlük 100 TL üzerinden reklam veriyorsanız komisyonla beraber 354 TL ödeme yaparak işleme başlayabilirsiniz

  5-İptal ve iade durumunda 3 günlük komisyon iadesi yapılmamaktadır.

  6- %25 ve %30 luk sektörlerde Reklamların 15 gün içinde başlamaması durumunda komisyon ve ana tutar dahil tüm ödediğiniz bedel eksiksiz iade olur.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Tanışma Kampanyası
  *İlk 2 üyeden Silver Paket hizmetinden Referans olmaları karşılığında ücret alınmayacaktır.
  *Sonraki 2 üyeye Silver Paket hizmetinden referans olmaları karşılığında ücretten %60 oranında bir indirim yapılacaktır.


  Duyurular

  *Referans olmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yolu ile değil konuya yazarak talep etsinler. Özel mesajlar dikkate alınmayacaktır. (14.04.2018)

  *Referanslar dolmuştur ilği için teşekkür ederim.(14.04.2018)

  *Premimum Satışlar Devam Etmektedir ek olarak platin paket eklenmiş ücret olarak en avantajlı reklam olmuştur .(01.09.2018)

  *Takipçi satışı sektöründe reklam vermek isterseniz şuan çıktıgımız pek çok site var forumda ortalama 250 tl gibi bir ücrete satılan onaylatma hizmeti için para vs talebimiz olmamaktadır. ama ara ara reddedilme kesinti vs yaşanabilmektedir. (19.10.2019)

  *Reklam yönetimi ve optimizasyon hizmeti eklendi, Sıkca sorulan sorulara 5. Soru eklendi, İndirimli reklam hizmeti günlük bütçesi 100 TL ile sınırlandırıldı.(18.10.2019)

  *1. Hizmet ile ilgili kullanıcı sözleşmesi eklendi (20.10.2019)

  *İndirimli reklam hizmeti fiyatları güncellendi. Daha düşük fiyatlı paketler eklendi. (23.10.2019)

  *Eşimin doğum günü olan 3 kasım ve ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 kasım arasına 1 haftalığına özel yeni müşterilerimize kampanya yapıldı. (3.11.2019)

  *Hizmet 2 nin kullanıcısı sözleşmesine madde 9 eklendi (11.11.2019)

  *10.12.2019 genel hizmet sözleşmesi eklendi sözleşme anlam bütünlüğü bozulmayacak şekilde revize edildi eski sözleşmenin ekran görüntüleri alındı.

  *R10 DIŞI İLETİŞİM; Whatsapp-GSM 0543 742 33 30
  Bizler Sizlerin reklamını yaparız.
  Bizim Reklamımızı İse En İyi Müşterilerimiz Yapar
  Bu bölümde Bizim hakkımızda r10 üzerinden yapılmış tüm Olumlu Olumsuz ve Tarafsız yorumları bulalabilirsiniz.
  Bizden hizmet satın almış herkesi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Öncellikli olarak müşteri memnuniyetlerini yüksek tutmak en büyük hedefimiz. Bu noktadan hareketle konu içerisinde hizmet satın almış üyelerin iyi ve kötü yorumlarını bulabilirsiniz.... Bu bölümde bize yapacağınız olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığız, olumsuz yorumlara neyi daha iyi yapabilirdik felsefesi ile yaklaşıyor, size daha iyi hizmet sunabilmek için çözüm yolları arıyoruz . görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim .

  - - - Tarafsız Yorum 1 Adet -

  Fotogratan verilen yanıtı okumakta zorlananlar aşağıdan okuyabilirler.  ''''Merhaba ilgili müşterimiz sektörü takipci sektörüdür. Bilindiği üzere bu sektörde sadece reklam onaylatmak için bile 250 TL para istenmektedir özellikle google adwords bölümünde sıkca karşılabilirsiniz. @printer; adlı müşterimiz 16 eylül pazartesi günü bize gold paket için 100 tl ödeme yapmıştır bunun karşılığı biz kendisine 175 TL lik bir reklam çıkacağız, grafiktede görüldüğü üzere reklam sipariş günü yani 16 eylül tarihinde girilmiş ertesi gün yani 17 eylül gecesinden itibaret yayın almaya başlamıştır. Suanda Harcamanın düşük göstermesi gecilen 2 günde müşterimizin kendi isteği ile sınırlı sayıda anahtar kelimelere tam eşleme tercih edilmesi nedeniyledir.'''''  - Negatif Yorum 1 Adet -


  İade politikamız kaynaklı verilmiştir. Detaylı savunmamız burada vardır.
  25. Sayfa 225.Yoruma Bakınız.(TRADER KULLANICININ İSTEĞİ İLE KALDIRILMIŞTIR) AYNİ PROBLEMİ YAŞAMAYALIM DİYE BEN BURADAN KALDIRMIYORUM. İADE POLİTİKAMIZI OKUYUNUZ LÜTFEN


  - Olumlu Yorum 42 Adet -  25.11.2019 TARİHİ İLE
  PAYKASA VE PAYKWİK REKLAMLARINIZ %30 VE 35 KOMİSYONLAR İLE HEMEN YAYINLANIR (HIZLI ONAY)
  İlk Paykasa Müşterimizin reklamını yayına aldık reklam girildikten 10 dakika sonra yayın almaya başlamıştır.

  İndirimli Adwords Hizmetleri,0543 742 33 30 başka numaram yoktur www.adsreklam.net


 • 01-04-2019, 23:26:41
  #2
  *İlk üç kişiden Silver Paket hizmetinden Yorum yapmaları ve trader girmeleri karşılığında ücret alınmayacaktır.

  Selamlar hocam, bu tür şartlar forumda yasak. Bilgin olsun.
  Hayırlı satışlar.
 • 01-04-2019, 23:28:10
  #3
  icerikmedya adlı üyeden alıntı
  *İlk üç kişiden Silver Paket hizmetinden Yorum yapmaları ve trader girmeleri karşılığında ücret alınmayacaktır.

  Selamlar hocam, bu tür şartlar forumda yasak. Bilgin olsun.
  Hayırlı satışlar.
  Referans olarak düşünmüştüm bununla ilgili maddeyi paylaşırsanız değiştireyim.

  İndirimli Adwords Hizmetleri,0543 742 33 30 başka numaram yoktur www.adsreklam.net


 • 01-04-2019, 23:29:19
  #4
  LiziVonRobe adlı üyeden alıntı
  Referans olarak düşünmüştüm bununla ilgili maddeyi paylaşırsanız değiştireyim.
  10 TL altındaki ticaret yapıldığında trade göndermek bile yasak hocam.
 • 01-04-2019, 23:32:01
  #5
  icerikmedya adlı üyeden alıntı
  10 TL altındaki ticaret yapıldığında trade göndermek bile yasak hocam.
  Hocam ürün bedeli 15 TL daha önce referans alanlar görmüştüm para almadan trader alabiliyorlar. Yinede yöneticiler uygunsuz bulabilir değiştireyim Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

  İndirimli Adwords Hizmetleri,0543 742 33 30 başka numaram yoktur www.adsreklam.net


 • 01-04-2019, 23:49:43
  #6
  İyi satışlar hocam, diğer konunuzdan geldim, adwordste yeniyim ref olmak isterim
 • 02-04-2019, 00:00:19
  #7
  controlsuz adlı üyeden alıntı
  İyi satışlar hocam, diğer konunuzdan geldim, adwordste yeniyim ref olmak isterim
  Pm gönderildi ilk referans olarak kabul edildi.

  Edit:Reklam istenilen site google reklam politikalarına aykırı olduğundan reklam çalışması yapılamadı.

  İndirimli Adwords Hizmetleri,0543 742 33 30 başka numaram yoktur www.adsreklam.net


 • 02-04-2019, 00:56:15
  #8
  Hocam ben de referans olmak isterim
 • 02-04-2019, 00:59:27
  #9
  Aina adlı üyeden alıntı
  Hocam ben de referans olmak isterim
  İlk referans olarak kabul edildi. Lütfen özel mesaj ile whatsapp bilgilerinizi gönderin çalışmayı görüşelim.

  İndirimli Adwords Hizmetleri,0543 742 33 30 başka numaram yoktur www.adsreklam.net