Satış: Adwords İndirimli Reklam Hizmetleri %50'ek Bakiye Ücretsiz Optimizasyon -Adsreklam.Net Güvencesi ile - R10.net
 • 01-04-2019, 23:25:07
  #1
  *R10 DIŞI İLETİŞİM; Whatsapp-GSM 0543 742 33 30

  https://www.adsreklam.net/paketler Bu bağlantı üzerinden -Google Adwords - Youtube Reklam - İndirme Garantili Uygulama reklamıpaketlerimizi inceleyebilir.
  Kredi kartına peşin yada taksitli şekilde satın alabilirsiniz.  Uygulama Sahipleri İçin 2K İndirme 350 TL 4.5K İNDİRME 600tl Olan Konumuz İçin Tıklayabilirler.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  İndirimli Reklam Hizmetimizde Günlük 10-1000TL arası bütçe belirleyebilirsiniz üst limit 1000TL dir.


  R10 Üyerine Özel 1 Aylık Kampanya (Sadece üyeliği bulunanlar yararlanabilir.)


  Premium Paket

  250 TL Karşılığında Adwords üzerinden 365 TL lik reklam çıkışı
  (AVANTAJINIZ %45)
  Ücretsiz Reklam Optimizasyon Desteği Mevcuttur.

  Platin Paket
  500 TL Karşılığında Adwords üzerinden 750 TL lik Reklam çıkışı (AVANTAJINIZ %50)
  ilk satın alımlara özel %15 bakiye hediye toplam çıkılacak miktar= 860 TL
  ''Hediye bakiyeler ile ilgili asadaki kullanıcı sözleşmesinde madde 9 kısmını okuyunuz...''
  Ücretsiz Reklam Optimizasyon Desteği ve Ücretsiz yeniden pazarlama kurulum desteği mevcuttur

  HİZMET SÖZLEŞMESİ
  2-) İNDİRİMLİ ADWORDS REKLAM HİZMETLERİ PAKETLERİ
  2.1-) Reklam çıkışları kendi hesaplarımızdan sağlanmaktadır sipariş verilip ödeme gerçekleştikten sonra iade mümkün değildir.
  2.2-) Günlük çıkışı yapılan reklam miktarları ekran görüntüsü olarak sizlere raporlanır, Whatsapp veya mail üzerinden iletilir.
  2.3-)
  Reklam çıkışı yapılan hesap bilgileri kesinlikle sizlerle paylaşılmaz Google Adwords panelinin ekran görüntülüleri iletilir. Herhangi bir anlaşmazlık veya şüphe durumunda ‘’Alıcı’’ taraf reklam yayınlanırken veya reklam bittikten sonraki 10 gün içinde TW (Team Viewer) ile bağlanıp reklam çıkışı yapılan hesapları kendisi kontrol edebilir.
  2.4-)
  Google reklam politikalarına uymayan sitelerin reklamları onaylanmaz ise ücret iadesi yapılmaz farklı bir site adına veya Youtube videoları üzerine reklam çıkışı sağlanabilir.
  2.5-)
  Günlük maksimum reklam çıkışı 1000 TL’dir.
  2.6-)
  Karşılıklı saygıyı çok önemli bulmaktayız bu durumda herhangi bir saygısızlık aramızda yaşanırsa yada bu tarz bir durum olursa diye bu maddeyi ekliyoruz tartışmanın büyümemesi içinde bu kalıpta yazıyoruz ''Hiç bir neden göstermeksizin reklamınızın yayınını durdurup kalan ücretinizi iade etme hakkını saklı tutuyoruz.''
  2.7-)
  Şayet ödeme yapıldıktan sonra reklamlarınız Adwords üzerinde BİZDEN KAYNAKLANMAYAN bir sebepten yayınlanmasa (reddedilme uygunsuz bulunma kara liste vb.) gibi nedenlerden ÜCRET İADESİ yapılmaz fakat Bakiyeniz saklı kalır ve dilediğiniz zaman başka reklam vererek değerlendirebilirsiniz.
  2.8-)
  Olabildiğince hızlı reklamlarınızı onaylatıp yayınlatmaya başlarız ve bütçenizi kullanırsınız. Lakin Google Adwords kaynaklı gecikmelerden sorumlu değiliz bu gecikmeler ve uzun incelemeler nadir olsada yaşanabilmektedir 21 gün içinde başlamayan reklamlarınızın ücreti iade edilir.
  2.9-)
  Bazı durumlarda kampanya yaparak size ücretli aldığınız pakete ek ya da ücretsiz hediye bakiye verebiliriz, bu bakiyeleri, kullanımız sırasında çıkan herhangi bir aksilikten ötürü reklam yayınlanmaz ve iade yapılması gerekirse bu bakiyeler nakit paraya döndürülemez, yarım kalan bir paketin içinde varsa nakdi geri iade tutarına dahil edilmez.
  Örnek; Bizden 100 TL’lik bir paket satın aldınız biz buna 140 TL olarak reklam çıkacağız fakat 30TL’de hediye bakiye verdik. 170TL çıkılacaktı, 50 TL reklam çıkışı sağlandı daha sonra sitenizde veya reklamınızda iade sağlamamızı gerektirecek bir durum oluştu iadeniz hesaplanırken 160 TL değil 140 TL baz alınır 50 TL harcanan tutar düşüldükten sonra 90TL’nin nakdi karşılığı hesaplanarak iadesi sağlanır.
  2.10-)
  Bizimle çalışan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktadır.
  Saygılarımızla…


  Hizmet sözleşmesinin tamamı için tıklayınız...
  Adsreklam.net Bir ArrowMedia İnternet Reklam Hizmetleri Danışmanlık A.Ş Kuruluşudur.

  Sıkca sorulan sorular.

  1-Soru; Domain banlanma riski var mıdır ?
  Cevap; Hayır böyle bir şey olsa rakip firmaların domainlerini banlatırdım.

  2-Soru; Ödemeden sonra herhangi bir nedenden iade alabilir miyim?
  Cevap; Bizden kaynaklı bir problem olmadığı sürece iade kesinlikle yoktur.

  3-Soru; Çok yüksek bütçeli reklamlar çıkmak istiyorum bunu yapabilir miyiz?
  Cevap; Ne yazık ki şuan için Platin Paket üstü reklamlar çıkamıyoruz. Lakin en üst paketten bir işlem tamamlandığında tekrar satın alabilirsiniz.

  4-Soru; Birden fazla sitem var hepsinde reklam çıkmak istiyorum sağlayabilir misiniz ?
  Cevap; Evet istediğiniz kadar site üzerinden reklam çıkabiliriz.

  5.Soru: Ödemeyi yaptıktan sonra reklamım ne zaman yayına girmiş olur.
  Cevap; Ödemeniz tarafımıza ulaştıktan sonra genellikle ayni gün reklamınızı onaya göndeririz. Adwords onay süresi normal şartlar altında 1-3 gün arası genellikle 1 gündür.
  Ama bazı durumlarda manuel incelemeye alarak bu sürenin daha da uzattığı olur. ''Google Adwords’ ‘Kategorisini incelerseniz bir sorundan mağdur olan birçok Adwords kullanıcı mevcuttur. Her yeni reklam %20 ihtimal incelemeye takılmaktadır.


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Güncelleme notları

  *Referans olmak isteyen arkadaşlar özel mesaj yolu ile değil konuya yazarak talep etsinler. Özel mesajlar dikkate alınmayacaktır. (14.04.2018)

  *Referanslar dolmuştur ilği için teşekkür ederim.(14.04.2018)

  *Premimum Satışlar Devam Etmektedir ek olarak platin paket eklenmiş ücret olarak en avantajlı reklam olmuştur .(01.09.2018)

  *Takipçi satışı sektöründe reklam vermek isterseniz şuan çıktıgımız pek çok site var forumda ortalama 250 tl gibi bir ücrete satılan onaylatma hizmeti için para vs talebimiz olmamaktadır. ama ara ara reddedilme kesinti vs yaşanabilmektedir. (19.10.2019)

  *Reklam yönetimi ve optimizasyon hizmeti eklendi, Sıkca sorulan sorulara 5. Soru eklendi, İndirimli reklam hizmeti günlük bütçesi 100 TL ile sınırlandırıldı.(18.10.2019)

  *10.12.2019 genel hizmet sözleşmesi eklendi sözleşme anlam bütünlüğü bozulmayacak şekilde revize edildi eski sözleşmenin ekran görüntüleri alındı.

  *3.7.2020 günlük limit arttırıldı, iade politikamıza müşterilerimizin lehine ekleme yapıldı

  *09.08.2020 covid nedeniyle ads gecikmelerinden kaynaklanan süre 1 hafta uzatıldı  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME; 3.07.2020
  İptal - İade bilgilendirmesi.

  Koronavirüs ( Covid- 19 ) sebebi ile ülkemizde ve dünyada alınan önlemler gereğince, zorunlu olarak Adwords personelleri azaltılmıştır nadirende olsa bu nedenle bazı reklamlar çok uzun süre incelemede kalabilir Adwords bölümünde bile bu sorundan müzdarip insanları görebilirsiniz ,İptal & İade işlemlerinin başlayabilmesi için 15 gün içinde reklam yayını almaması gerekmektedir İptal talebinizi bildirirken, lütfen bunu göz önüne alınız. İade tutarı, 1 iş günü içerisinde bizlere ödeme yaptığınız banka hesabı ve/veya kredi kartınıza SORUN BİZDEN KAYNAKLANMASADA %5 GECİKME TUTARI EKLENEREK YANİ 500TL ÖDEME YAPMIŞ FAKAT 15 GÜN İÇİNDE REKLAMI BAŞLAMAMIŞ MÜŞTERİLERİMİZE İADE OLARAK 525 TL geri gönderilmektedir. Başka bir hesap veya elden nakit ödeme yapmamaktayız.
  BU HÜKÜM BUGUNDEN İTİBARİ İLE MÜŞTERİLERİMİZ OLARANLARA GEÇERLİDİR ... (3.07.2020)

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------
  *R10 DIŞI İLETİŞİM; Whatsapp-GSM 0543 742 33 30
  Bizler Sizlerin reklamını yaparız.
  Bizim Reklamımızı İse En İyi Müşterilerimiz Yapar
  Bu bölümde Bizim hakkımızda r10 üzerinden yapılmış tüm Olumlu Olumsuz ve Tarafsız yorumları bulalabilirsiniz.
  Bizden hizmet satın almış herkesi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz. Öncellikli olarak müşteri memnuniyetlerini yüksek tutmak en büyük hedefimiz. Bu noktadan hareketle konu içerisinde hizmet satın almış üyelerin iyi ve kötü yorumlarını bulabilirsiniz.... Bu bölümde bize yapacağınız olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığız, olumsuz yorumlara neyi daha iyi yapabilirdik felsefesi ile yaklaşıyor, size daha iyi hizmet sunabilmek için çözüm yolları arıyoruz . görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim .

  - - - Tarafsız Yorum 1 Adet -

  Fotogratan verilen yanıtı okumakta zorlananlar aşağıdan okuyabilirler.  ''''Merhaba ilgili müşterimiz sektörü takipci sektörüdür. Bilindiği üzere bu sektörde sadece reklam onaylatmak için bile 250 TL para istenmektedir özellikle google adwords bölümünde sıkca karşılabilirsiniz. @printer; adlı müşterimiz 16 eylül pazartesi günü bize gold paket için 100 tl ödeme yapmıştır bunun karşılığı biz kendisine 175 TL lik bir reklam çıkacağız, grafiktede görüldüğü üzere reklam sipariş günü yani 16 eylül tarihinde girilmiş ertesi gün yani 17 eylül gecesinden itibaret yayın almaya başlamıştır. Suanda Harcamanın düşük göstermesi gecilen 2 günde müşterimizin kendi isteği ile sınırlı sayıda anahtar kelimelere tam eşleme tercih edilmesi nedeniyledir.'''''  - Negatif Yorum 1 Adet -


  İade politikamız kaynaklı verilmiştir. Detaylı savunmamız burada vardır.
  25. Sayfa 225.Yoruma Bakınız.(-TRADER YÖNETİMİN BİZİ HAKLI GÖRMESİ İLE KALDIRILMIŞTIR) AYNİ PROBLEMİ YAŞAMAYALIM DİYE BEN BURADAN KALDIRMIYORUM. İADE POLİTİKAMIZI OKUYUNUZ LÜTFEN


  - Olumlu Yorum 42 Adet -  25.11.2019 TARİHİ İLE
  PAYKASA VE PAYKWİK REKLAMLARINIZ %30 VE 35 KOMİSYONLAR İLE HEMEN YAYINLANIR (HIZLI ONAY)
  İlk Paykasa Müşterimizin reklamını yayına aldık reklam girildikten 10 dakika sonra yayın almaya başlamıştır.
 • 01-04-2019, 23:26:41
  #2
  *İlk üç kişiden Silver Paket hizmetinden Yorum yapmaları ve trader girmeleri karşılığında ücret alınmayacaktır.

  Selamlar hocam, bu tür şartlar forumda yasak. Bilgin olsun.
  Hayırlı satışlar.
 • 01-04-2019, 23:28:10
  #3
  icerikmedya adlı üyeden alıntı
  *İlk üç kişiden Silver Paket hizmetinden Yorum yapmaları ve trader girmeleri karşılığında ücret alınmayacaktır.

  Selamlar hocam, bu tür şartlar forumda yasak. Bilgin olsun.
  Hayırlı satışlar.
  Referans olarak düşünmüştüm bununla ilgili maddeyi paylaşırsanız değiştireyim.
 • 01-04-2019, 23:29:19
  #4
  LiziVonRobe adlı üyeden alıntı
  Referans olarak düşünmüştüm bununla ilgili maddeyi paylaşırsanız değiştireyim.
  10 TL altındaki ticaret yapıldığında trade göndermek bile yasak hocam.
 • 01-04-2019, 23:32:01
  #5
  icerikmedya adlı üyeden alıntı
  10 TL altındaki ticaret yapıldığında trade göndermek bile yasak hocam.
  Hocam ürün bedeli 15 TL daha önce referans alanlar görmüştüm para almadan trader alabiliyorlar. Yinede yöneticiler uygunsuz bulabilir değiştireyim Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
 • 01-04-2019, 23:49:43
  #6
  İyi satışlar hocam, diğer konunuzdan geldim, adwordste yeniyim ref olmak isterim
 • 02-04-2019, 00:00:19
  #7
  controlsuz adlı üyeden alıntı
  İyi satışlar hocam, diğer konunuzdan geldim, adwordste yeniyim ref olmak isterim
  Pm gönderildi ilk referans olarak kabul edildi.

  Edit:Reklam istenilen site google reklam politikalarına aykırı olduğundan reklam çalışması yapılamadı.
 • 02-04-2019, 00:56:15
  #8
  Hocam ben de referans olmak isterim
 • 02-04-2019, 00:59:27
  #9
  Aina adlı üyeden alıntı
  Hocam ben de referans olmak isterim
  İlk referans olarak kabul edildi. Lütfen özel mesaj ile whatsapp bilgilerinizi gönderin çalışmayı görüşelim.