Merhaba arkadaşlar catizen tarzı merge sistemi olan TON ağında yeni bir airdrop, Piglerimizi birleştirme yaparak seviye atlatıyoruz ve üst bölmeye alıyoruz saniyelik kazandığımız altın miktarını yükseltmek için.
Her referansınızdan 40 coin kazanıyorsunuz eğer referansınız telegram premium üye ise 200 coin kazanıyorsunuz ve 450 coine Otomatik birleştirme,toplama,kutu açma özelliğini aktif edebiliyorsunuz.

Ayrıca Miner kısmından coinlerinizle extra kazım yapabilirsiniz.

Refli link;https://t.me/pigoftonbot/app?startapp=1750367792

Refsiz link;https://t.me/pigoftonbot/app?startapp

Görseller;An önce telegram hesabında IDO lansmanının gerçekleştirileceği bilgisi verildi.🎉 Size harika bir haberimiz var. TonUP olarak sizlerle, kısa zaman içerisinde $PIG tokenın IDO lansmanının gerçekleşeceğini paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz!

🐷 Pig of TON, Birleştirme ve IO gibi basit tek dokunuşlu eylemlerle muazzam bir eğlence sunan, domuz karakterinin etrafında dönen bir sosyal ekosistem oyunudur. Domuzcukların büyüleyici dünyasını keşfederken, teknolojileri yükseltirken, yeni çeşitlerin kilidini açmak için domuzları birleştirirken ve heyecan verici hazine kazma maceralarına atılırken basit strateji ve sınırsız yaratıcılığın bir arada yer aldığı etkinliklere katılın.

🎮 @pigoftonbot üzerinden oyunu deneyebilirsiniz

🔍 Pig of #TON, daha büyük bir hikayeye katkıda bulunan ve genişleme paketleriyle desteklenen birden fazla küçük token basma oyunu oluşturarak, ilgi çekici sosyal yapılar ve çeşitli basit oyun mekanikleri ile merkeziyetsiz bir metaverse kurmayı amaçlamaktadır.

🔗 Tüm detaylar: https://community.tonup.io/t/all-you...-ido-on-tonupx

Pig of Ton projesinin TonUPx tarafından lansmanı yapılan bir proje olduğunu unutmayın. Kripto piyasasındaki herhangi bir yatırımda olduğu gibi, doğal risklerin ve belirsizliklerin farkında olmak çok önemlidir. TonUP yalnızca proje düzenleme ve teknik çözümler için bir platform sağlar. Yukarıda paylaşılan bilgiler yatırım tavsiyesi veya görüşü niteliğinde değildir. Kendi araştırmanızı yapmayı unutmayın (DYOR)!

----------