KONUYU FAYDALI BULAN FAYDALANANLAR KONU ARKA SAYFALARA GİTMEMESİ ADINA YORUM YAPABİLİRLERSE SEVİNİRİM.

Freecash sitesini kullanıp anketler bölümünü bilmeyen yoktur bende biliyordum fakat anketlerden birşey çıkmaz anketlerden atıyor diyip kullanmıyordum son 3 aydır aktif şekilde kullanıyorum bu bölümü ve resimlerden göreceğiniz üzere 3 aydır 100 doların üzerinde kazandım aylık ortalama 1k bırakıyor .


Yeni kayıt olacaklar alttaki linkten referanslı veya referanssız kayıt olabilir.

Buradan kayıt olursanız sevinirim o kadar konuya emek verdim.
https://freecash.com/r/c62482ceba

https://freecash.com/register

*Bir iki anket deneyip olmayınca bırakmayın günde 20 tane anket geldi diyelim 5 tanesi tamamlasanız yeterli olur.

Temel bilgiler nerede yaşıyorsun, evde kaç kişi var hangi eğitimi tamamladın vb.
*HER ANKETE AYNI BİLGİLER GİRİLMELİ.
BİLMENİZ GEREKENLER (ÖNEMLİ)
1.Bu anketlerden para kazanmak isteyen boş vakti bol, bir işle meşgul olmayanlar için. Anketler yeri gelecek 20 dakikanızı yeri gelecek 10 dakikanızı alacak işteyken siteyi takipte edemez anketi dolduracak vaktiniz de olamaz bu yüzden.

2.Anketler anlık düşüyor girdim anket sayfası boş bana anket vermemişler dememelisiniz gün için de siteyi sürekli anket sayfasını takip ederek gelen anketleri yapıp ödülü kazanacaksınız .

3.Anketlerde sürekli soracakları sorulardan bazıları nerede yaşıyorsunuz çocuğunuz varmı gibi sorular soruyorlar dürüst olursanız atıyorum küçük bir şehir söyleyip çocuğum yok derseniz ankete başlamadan atma ihtimali var aranan kitle bunlar olabiliyor bazen ve yaşınızı 15,16 veya 20 derseniz yine anketten atma ihtimali var ve her ankette mutlaka aynı şeyleri kullanmalısınız bu ankete istanbul diğer ankete afyon yazarsanız siteden engellenirsiniz hep aynı bilgileri kullanmak önemli .
Örnek veriyorum ankete istanbul da yaşıyorum çocuğum var yaşım 29,30 derseniz ve soracakları sorularda olumlu cevaplar verirseniz anket ödülünü alırsınız .

4.Hafta sonu cumartesi pazar anket 1,2 tane anca gelir gelmeyebilirde .

5.Anketlerde tuzak sorular olabiliyor anket sırasında insan olduğunu doğrulamak için şu rengi seçin gibi sorular oluyor soruları okumadan cevaplamak tuzağa düşmek de anketten atılmanız demek.

6.Bazen anketi başarıyla tamamlasanız bile ödülü vermiyor ayda 2,3 kez olur bu bilginiz olsun.

7.Ödüller genelde 0.2$ 0.5$ 0.7$ olarak değişiyor zaman zaman 1$ 1.5$ 2.5 $ dolarlık anketlerde geliyor anket sayfalarını takip etmeniz hızlı katılmanız önemli, Ödülleri coin olarak çekebilirsiniz.

8.Anketlerde sık istenen şey posta kodu dur dürüst anket yapayım diyorsanız googlede şehir ve mahallenizi girerek 5 haneli posta kodunuza ulaşabilirsiniz ben dürüst anket yapmıyorum derseniz de 34600 34700 gibi rakamları yazabilirsiniz istanbul için verdim bu numaraları.

9.En çok anket veren firmaları yazıyorum
Your surveys (Bu aralar en çok veren)
CPX Research
Bitlabs

Özet dürüst anket yapcam derseniz kazanç az olur helal olur ama olmayan şehirde yanlış bilgiler onların istediği bilgileri girerseniz anketten atılma olasılığınız az olur çok daha iyi kazanç olur takdir sizin ben küçük şehirde yaşıyorum ve çocuğum yok bilgilerini girip daha az kazanıyorum sadece istanbul, çocuğum var gibi şeyler girmek ankete katılım şansınızı arttırır bu bilgileri girmeseniz de anket gelir ödülü alırsınız.Bu sayfadan günlük coin veriyor bu level e göre değişiyor ben 0.10$ günlük alıyorum hiç anket yapmazsam bile günde 1 tuşa basarak ayda 3$ dolar buradan geliyor sizde bu miltar ilk başta düşük olacaktır level arttıkça 0.10 olacak .

Sadece bugün gelen anketler (14 mayıs)

İlk çekim için şartlar.