Selam dostlar,


Bugün sizlere güzel bir airdrop fırsatını paylaşacağım. Paylaştığım airdroplarda 0 maliyet ve projeleri destekleyen önemli bir altyapının bulunmasına dikkat etmekteyim. Bir önceki paylaşımımda, hepimizin bildiği ve severek oynadığı Gta oyun serisinin yapımcısı olan Rockstar Games CEO'sunun desteklediği ve arkalarında gerçekten önemli partnerleri bulunan Revolving Games etkinliğini tanıtmıştım. 0 Maliyet ile günde bir defa girerek güzel kazançlar sağlayabileceğimiz ve hype üzerinde bulunduran diğer airdrop ise BONDEX.


Neden Bondex?


Kripto ile ilgilenen arkadaşlar şu an 'Top to earn' projelerinin revaşta olduğunu biliyorlar. Binance tarafında ise top to earn projelerini listeleme gayretide mevcut.

Chainlink, Fantom, The Graph gibi projelerin desteklediği Bondex, coinlist üzerinden önsatışı tamamlandı. Şimdi ise airdrop aşamasına geçildi. Airdrop süresinin bitmesine 23 günden fazla süre var ve bu gayet yeterli bir süre. 23 gün sonrasında ise sonraki aşama 'Dağıtım-Listelenme' olacağı öngörülüyor. Şu an airdrop yapmalarının ana sebebi, işveren ve iş arayanları bir araya getiren platformun tanıtımı. Web3 projesi olan BONDEX, Web2'deki karşılığı linkedn gibi benzetmemiz yanlış olmaz. Mantığı hoşuna giden veya incelemek isteyen dostlar buraya tıklayarak websitelerinden daha fazla bilgi edinebilirler.


Airdrop'tan nasıl faydalanabilirim?


Öncelikle buraya tıklayarak kayıt sayfasına gidin. (Referanssız link varmı görmedim dostla. Bende referansla kayıt oldum) Sizden temel olarak mail adresinizi, bulunduğunuz konumu, mesleğinizi ve ne derecede tecrübeli olduğunuzu soracaktır. Platformu beğenme ihtimalinize karşı doğruda doldurabilirsiniz. Belki yeni iş kapıları çıkar


Sonraki adımda tüm profilinizi tamamlamanızı istemekte(Linkedn mantığı). İş deneyiminiz, hangi üniversiteden mezun olduğunuz, kısa biyografiniz vs vs. CV'nizi paylaşmanızı isteyecektir. İster kendi CV'nizi isterseniz yoksa internetten rastgele cv resume pdf yazarak başkasının pdfsini yükleyebilirsiniz. Önerim platform üzerinden gerçek bilgilerinizi paylaşmanızdır. Hayatın ne göstereceğinizi bilemeyiz. Öğrenci olan kardeşlerim veya bilgi vermek istemeyen dostlar sallayabilirler. Maksadımız profili tamamlayarak daha çok kazanmak

Yukarıda gördüğünüz gibi Airdrop season 1 yazıyor. Oraya tıklayarak açılan bölgede kazanma durumunuzu ve son olarakta sıcak cüzdanınızı(metamask gibi) bağlayarak adımı tamamlayın(airdrop bu cüzdana gönderilecek). Toplasanız 5 dakikanızı almaz.


Sonrasında ise günde bir defa giriş yaparak sadece bir tık boostlayıp çıkacaksınız bu kadar başka hiçbirşey yok. Aklınıza takılan birşey olursa cevaplayabilirim.


0 Maliyet ve güzel partnerlikleri bulunan sonraki airdroplarda görüşmek üzere


Not: Airdrop cüzdanlarımıza gelip sattığımızda zevkle konuyu güncelleyeceğim