• 11-05-2024, 22:40:06
  #1


  Selamlar, Mart ayının sonunda forum üzerinden Catizen'in birinci fazı ile alakalı Airdrop paylaşımı yapmıştım. O günden bugüne bu proje çok büyüdü ve 5 milyon kadar kullanıcıya ulaştı. 100 milyon dolardan daha fazla yatırım aldı ve büyük borsalarla anlaşmalar sağlandı. Biz R10 köyümüzde oyun üzerine çok fazla konuştuk, oradaki arkadaşlarla birlikte yatırım yaptık ve kedilerimiz de maşallah baya bir büyüdü Ayrıca proje Multi Chain hale geldi ve ikinci bir Airdrop fırsatı sunmaya başladı. Aynı oyun ve aynı scoreboard ancak farklı bir ağda ve ek ödüller kazanabiliyorsunuz. Aşağıda aşama aşama nasıl kayıt olup, Airdrop'a katılabileceğinizi anlatıyorum. Ek olarak refli ve refsiz olarak katılabileceğiniz diğer basit Airdrop fırsatlarını da liste olarak vereceğim. Herkese bol kazançlar dilerim.

  1 - Oyunu oynamak için sadece bir Telegram hesabına ihtiyacınız var. Link üzerinden botu başlatın, kedileri feed kısmından alıp birleştirin. Level arttıkça işleriniz zorlaşacaktır. Yatırım yapmayacak olsanız dahi cüzdan bağlamanızı öneririm. Not: İki ağda da oyunu aynı anda oynayabilirsiniz. Benim gibi. (bkz. ilk konu Kedi Besleyerek Airdrop Kazanma)


  MNT AĞI
  Referanslı Link + R10 Köyü
  Referanssız Link

  TON AĞI
  Referanslı Link + R10 Köyü
  Referanssız Link

  2 - Eğer check in işlem veya yatırım yapmak istiyorsanız bir adet kripto para cüzdanına ihtiyacınız var. Eğer TON ağında oynamak istiyorsanız Telegram cüzdanınız yeterli olacaktır. Oyunun desteklediği cüzdanlardan birini indirmeniz yeterli. İndirdiğiniz cüzdanın size verdiği kelimeleri güvenli bir yere kaydedin. Cüzdanınıza bir miktar Mantle aktarmanız gerek, ByBit borsası üzerinden Mantle satın alıp, cüzdanınıza Mantle ağında gönderebilirsiniz.  3- Yatırım yaptıysanız hızlı gelişmek için öncelikle 0.1USDT'lik paketi, ardından 6USDT'lik paketi ardından da günlük olarak 1USDT'lik paketi alarak günlük satın alma hediyesini almanızı öneririm. 6USDTlik yatırımı yaptıktan sonra otomatik bot satın alın ve bilgisayarınızı açık tutarak kedilerin otomatik birleşmesini sağlayın.

  4- Eğer bu Airdroplara katılabilecek vaktiniz varsa, katılabileceğiniz diğer potansiyelli Airdrop botlarını inceleyebilirsiniz.
  Önemli Not: Cüzdanınızı her yere bağlamayın, bilgilerinizi her yere göndermeyin. Airdrop kovaladığınız cüzdanda yüksek tutarlar cüzdanınızda barındırmayın.

  Tıklayıcılar:
  YesCoin
  -refsiz
  TapSwap
  -refsiz

  Musluk/Mining tarzı:
  HarvestMoon
  -refsiz
  MomoAI
  -refsiz
  NearHOTWallet
  -refsiz
  BNB Cold Wallet
  -refsiz
  PlanetQuest
  -refsiz
  WaveOnSUI
  -refsiz
  BullCoin
  -refsiz
  TimeCoin
  -refsiz
  XBlast
  -refsiz
  HamsterCombat
  -refsiz
  Vertus
  -refsiz

  Sorularınız için köyümüz: TIKLA
  Paylaştığım diğer Airdrop projeleri:
  HOT Coin Airdrop | R10 Köyü'ne katılın! | $NEAR Ekosistemi | Binance Destekli Proje
  Kedi Besleyerek Airdrop Kazanma | R10 Köyü | $TON Ekosistemi
  2000$ Potansiyelli Airdrop | Milyonlarca Dolar Yatırım Almış Yapay Zeka Projesi |$SOL Ekosistemi
  Aethir X Galxe Airdrop | Yüksek Potansiyelli Proje | Yüzlerce dolarlık gelir imkanı
 • 11-05-2024, 22:44:33
  #2
  Refden üye oldum.
 • 11-05-2024, 22:53:01
  #3
  Hocam nasıl 133e çıkabildiniz ben daha 28 lerdeyim
 • 11-05-2024, 22:55:16
  #4
  reallegal adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam nasıl 133e çıkabildiniz ben daha 28 lerdeyim
  Hocam 7/24 bot çalıştırıyorum, toplamda 15 dolar yatırım yaptım. Boost sürekli açık. Günlük check in yapıyorum. Başka da bir taktik yok, eğer başında beklersen +12li airdropları alabilirsin. Diğer soruların için R10 köyümüze gelebilirsin.
 • 12-05-2024, 13:49:20
  #5
  Kazanılan Airdropların Telegram 'dan IBAN 'a çekim işlemleri nasıl yapılıyor? Öğretirseniz katılmak isterim bende referansınız olarak 🙏🙂 @bakis;
 • 12-05-2024, 14:02:13
  #6
  aslinaz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kazanılan Airdropların Telegram 'dan IBAN 'a çekim işlemleri nasıl yapılıyor? Öğretirseniz katılmak isterim bende referansınız olarak 🙏🙂 @bakis;
  Airdrop'u aldıktan sonra TON'a çevirin, bir borsaya gönderin ve satın. Ardından IBAN'a çekin.
 • 17-05-2024, 16:00:30
  #7
  Kurumsal PLUS
  bakis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Airdrop'u aldıktan sonra TON'a çevirin, bir borsaya gönderin ve satın. Ardından IBAN'a çekin.
  airdrop ne zaman dağıtılacak hocam?
 • 17-05-2024, 16:36:47
  #8
  Jorphy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  airdrop ne zaman dağıtılacak hocam?
  Hocam şu an ikinci fazda. Tahmini olarak 31 Mayıs diyorduk ama NOT listelemesini 15 gün geciktirdiler. Bu yüzden muhtemelen 15 Haziran gibi falan dağıtım yapılır diye düşünüyorum.
 • Dün, 19:29:43
  #9
  Bu solda yazan rakamlar topladığımız coin miktarı oluyor sanırım?