• 26-03-2024, 22:00:07
  #1
  Merhaba dostlar,
  Bugün sizlere son zamanların en heyecan verici kripto projelerinden biri olan Grass Network'ü tanıtmak istiyorum. Belki duymuş olabilirsiniz, belki de ilk defa duyuyorsunuz ama emin olun, bu projeyi duyduktan sonra internetinizi daha çok seveceksiniz!
  Grass Network, internet hızınızı temel alan bir kazım projesidir ve sadece 4 ay önce piyasaya sürüldü. Evet, yanlış duymadınız, internet hızınız ne kadar yüksekse, o kadar çok Grass Token kazanıyorsunuz. Başka bir deyişle, hızlı internetinizle para kazanmanın keyfini çıkarın!
  Projeye nasıl katılabilirsiniz? Çok basit! İlk adım olarak, referans linkim üzerinden kaydolabilirsiniz: Buradan Kayıt Olun. Kayıt olduktan sonra, Grass Network'un hızlı ve güvenli platformunda internet hızınızı ölçen araçları kullanarak kazım yapmaya başlayabilirsiniz. Ne kadar çok kazarsınız? İnternet hızınıza bağlı! Daha hızlı internet, daha fazla kazanç demek!
  Ancak işin güzel yanı sadece para kazanmak değil. Grass Network aynı zamanda kullanıcı dostu bir platformdur ve topluluğa odaklanmıştır. Herkesin birbirine destek olduğu, bilgi ve deneyimlerini paylaştığı bir ortamda bulunacaksınız.
  Unutmayın, bu projenin henüz başlangıç aşamasında olduğunu ve şimdiden büyük bir heyecanla karşılandığını belirtmek isterim. Gelecekteki potansiyeli oldukça büyük ve şimdiden birçok insanın dikkatini çekmeye başladı.
  Eğer siz de hızlı internetinizle para kazanmak ve heyecan verici bir kripto projesine katılmak istiyorsanız, hemen referans linkimden kaydolun ve Grass Network ailesine katılın. Unutmayın, geleceğinizi şekillendirecek fırsatlar bugünden başlar!
  Referans Linkim: Buradan Kayıt Olun
  Sorularınız varsa çekinmeden bana ulaşabilirsiniz.
  Herkese bol kazançlar dilerim!
  Saygılarımla,


  işte bazı borsaların attığı tweetler! • 26-03-2024, 22:07:22
  #2
  merhaba hocam
  mobili yok mudur
 • 26-03-2024, 22:08:58
  #3
  AItech adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  merhaba hocam
  mobili yok mudur
  Projenin bir mobil uygulaması mevcut değil. ama mobil üzerinden de kazım yapabilirsiniz.

  Play storedan Kiwi browserı indirin aynı işlemleri ordan tekrarlayın. kazım başlayacaktır.