Kullanıcılarını kripto para ile ödüllendiren ilk sosyal medya! WhatsAround - R10.net
 • 22-11-2018, 08:33:51
  #1
  Whatsaround çok kısa bir zaman dilimi içerisinde büyük bir atılım yapmış olan uygulamalardan birisidir. WhatsAround sayesinde insanlar fotoğraf paylaşarak kripto para kazanabilecekler. Şuan için sadece ethereum ile ödeme yapmakta olan WhatsAround çok kısa bir zamanda büyük bir kitleye ulaşmayı başardı. Son zamanlarda İnstagram gibi uygulamaların çoğaldığını görmekteyiz ancak kullanıcılarını kripto para ile ödüllendiren bir sosyal medya uygulamasını ilk defa duymaktayız.
  WhatsAround kullanımı oldukça basit bir uygulamadır. Aynı instagram gibi arkadaşlarınızla (illa tanıdığınız biri olması gerekmiyor) fotğraflarınızı paylaşarak onlardan beğeni toplamak asıl hedefiniz olacak. Biriktirdiğiniz Shotcoin sayesinde uygulamanın market kısmında Ethereum alarak çekebiliyorsunuz. Bu uygulama çok kolay bir şekilde ve eğlenerek kripto para kazanmanızı sağlamaktadır.

  Uygulamada ilk hedefiniz arkadaş sayınızı arttırmak ve bolca SP kazanmak olmalı. SP kazanmak için uygulamada başka kullanıcıların fotoğraflarını beğenerek ve yorum yaparak kazanabilirsiniz. Kazandığınız SP'ler sizin seviyenizi arttırmanızı sağlıyor. Bu sayede daha kolay bir şekilde Shotcoin kazanabiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır.
  Öncelikle üye olduktan sonra profil bilgileri tamamlayın. Telefon numaranızı doğrulamanız isteyecektir başta. Ardından profil fotosu koyduktan sonra fotoğraflarınızı paylaşarak SHOTCOİN kazanabilirsiniz.


  Refli üye olursanız çok sevinirim:
  ÜYELİK İÇİN:https://www.whatsaround.com/signup/QwMKd

  Bu arada ödeme yöntemleri içerisinde sadece Ethereum yok arkadaşlar. İsterseniz ödemelerinizi App Store, Google Play, Starbucks, Paypal hediye kartları olarakta alabilirsiniz paralarınızı.
  ÖDEME YÖNTEMLERİ: paypal cash, amazon, playstore, appstore, starbucks gift cards

  Refsiz: https://www.whatsaround.com
  Airdrop ve bedava coinler için takip edin https://twitter.com/bedavakoin