• 18-09-2021, 20:04:21
  #1
  Katılımcı sayısı 74 kişi, katılım sağlayan ilgi gösteren tüm dostlara çok teşekkürler..
  Biraz yoğunluk sebebiyle dün açıklayamadım ancak bugüne yetişebildim kusura bakmayın

  Kazanan arkadaşların PM ile bana aşağıdaki detayları iletmesini rica ederim.

  Site (blog) adresiniz: siteadiniz.com
  İletişim Bilgisi: (Mümkünse Whatsapp Telefon)
  Kitapçık Kargo için Ad Soyad Adres: (Sürat kargo ile gönderim sağlanacaktır)

  Kazananlar 10 kişi & 5 kişi de sadece kitapçık kazanan (Yedek) olarak belirlenmiştir. Cuma gününe kadar kazananlardan dönüş yapılmazsa sırayla yedekler ile irtibata geçeceğim.

  https://analiz.r10.net/cekilis-araci/yqMxhLlm1632575239 Çekiliş sonuçlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Kazananlar Listesi:
  @SoulflyHB;
  @onuruska;
  @MrUlus;
  @Mephobia;
  @DoktorNeDer;
  @deepman;
  @re_cox;
  @zAHo;
  @storemedya;
  @AhmetMertLive;
  Sadece Kitapçık kazananlar:
  @AnkaraninBeyi;
  @CMLS;
  @Xcreativemedia;
  @OrunnYzlm;
  @domainger;

  Kazanan arkadaşları tebrik eder, katılım sağlayan herkese teşekkür ederim. İlgili danışmanlıkları tamamladığım zaman devamında tekrarını yaparız inşallah


  Sektörde hizmet konusu olan meslektaşlarıma özel olarak r10.net üzerinden hizmet veren ve içerik yazarlığı yapan arkadaşlarıma danışmanlık almak isteyenlere danışmanlık ücretinde %50 oranında indirim sağlanacaktır.
  İçerik yazarlığı ve içerik sektörünün hak ettiği değeri kazanabilmesi adına elimden geleni yapacağım.

  Hizmete dair tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz: https://icerikkraldir.com/icerik-danismanligi/

  İçerik Danışmanlığı Hediyesi (30 Dakikalık Birebir Toplantı)
  Web sitenizi birlikte inceleyip, ihtiyacı olan içerikleri keşfedelim! Yapılan hataları, yapılması gerekenleri tespit edip hem tanışalım hem de sitenizi güçlendirelim.
  Not: Bu bir Seo eğitimi ya da danışmanlığı değildir.
  Sadece içerikler üzerine bir sohbet ve tüyolar olacaktır.
  Seo Eğitimi @ayhankaraman; 'ın uzmanlık alanı

  Toplantı iki tarafın da uygun olduğu bir zaman diliminde planlanır ve Zoom üzerinden gerçekleştirilir.
  Bu danışmanlığı henüz çok aktif bir hizmet şekli olarak satışa sunmadık ancak forumdan ve forum dışı birlikte çalıştığımız bazı müşterilerimizle çok güzel ve etkili sohbetler gerçekleştirdik. Belki onlardan bazıları da yorum bırakırlar
  Danışmanlık sonrasında sitelerine girdikleri içeriklerle çok daha iyi sıralamalar yakaladılar ve çok daha iyi rakip analizleri yapabildiler...
  Paylaşma izni almadığım için sitelerini ve içerikleri paylaşamıyorum

  Danışmanlık Size Ne Kazandıracak?

  Toplantı esnasında içerik konularına dair sorularınızı elimden geldiğince yanıtlayacağım ve aklınızdaki soru işaretlerini birlikte ortadan kaldıracağız.
  Web sitenizdeki içerikleri inceleyip doğrularını ve yanlışlarını gözden geçireceğiz.
  Yazarlar ile çalışırken nelere dikkat edilmeli? Nasıl sipariş verilmeli gibi konularda bazı önemli öneri ve tüyolara yer vereceğim.
  Çünkü %80 siparişlerin yetersiz verilmesinden kaynaklı yaşanan sorunlardan ötürü yanlış yazımlar ve hatalar meydana geliyor.
  Önemli Not: Kimse kendi web sitenizi sizin kadar iyi analiz edip düşünmez ve içeriklerinizi nasıl hayal ettiğinizi anlayamaz.
  Doğru şekilde nasıl anlatırsınız? Web sitenizin ihtiyacı olan içerikler nelerdir?
  Bu konulara yer vereceğiz.

  Hizmeti Çekiliş Harici Ücretli Olarak Almak İsterseniz
  İçerik Danışmanlığı Linkinden Bilgi Alabilirsiniz! https://icerikkraldir.com/icerik-danismanligi/


  Web Siteniz İçin Kullanabileceğiniz İçerik Tüyoları Kitapçığı!

  Kitapçığımız hazırlandı! Basımı tamamlandı! Tüm Danışmanlık Kazanan Kişilere Özel Olarak Adrese Teslim Kargo ile Gönderiyoruz!

  Daha önce İçerik Danışmanlığı alıp yorum bırakan kişilerin bazı değerli yorumlarını inceleyebilirsiniz...
  GDerin adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  @doguizm; Üstadın açtığı, R10'da ilk defa çekiliş konusu ile tanıştığımız Birebir İçerik Danışmanlığı ödülünü kazanan 20 kişiden biri oldum. Bu noktada günü ve saati birlikte belirledik, görüşme 30 dakika olmasına rağmen sorularıma o kadar kapsamlı yanıt verdi ki yanlış değilsem 70-80 dakika civarı bilgi ve tecrübelerinden faydalanmış oldum. Talep formunu doldururken bilerek içerik konusunda en çaresiz kaldığım yeni projemi ekledim. Kendisi o projeyi analiz edip yorumladı ancak bu kısımda söyledikleri beni diğer sitelerim için de aydınlatmış oldu. Yani bu sadece bir danışma değil eğitim gibi geçti. Kendisi açtığı konuda da dahil olmak üzere SEO hakkında hiçbir iddiada bulunmasa da, bunun altını özellikle çizse de, içeriğin SEO ile alakalı olan tüm kısımlarını çok iyi analiz ediyor ve tavsiyeler, çok az kişi tarafından bilinen yöntemleri sunuyor. Bu konuda birçok şeyi güncel olarak takip etmeme ve işin içinde olmama rağmen benim bile farkında olmadığım tüm unsurları en ince detaylarına varına dek bu kadar kısa sürede anlatabilmesi büyük başarı. Tabii detayları açık etmek istemediğim için okuyanlarda da klasik bir eğitim veya danışma olduğu önyargısı bırakacaktır muhtemelen ancak şaşkınlığımı hala üstümden atamayacağım kadar çok kapsamlı, faydalı bilgiler aldım, bu bilgiler sadece tecrübesi ile ilgili değil zaten kendisi 'Ben şu kadar yıldır sektördeyim' gibi kelimeler kullanmak yerine iddia ettiği şeyin güvenilir kaynaklarına kadar gösteriyor. Sonuç kısmını biraz kişisel yapmak istiyorum, son yıllarda Google tarafından çok önemli pozisyona getirilen kullanıcı deneyimi, içerik kalitesi gibi konuların doguizm üstad gibi işin ehli kişiler tarafından yayılması, insanların bilinçlendirilmesi, biz gibi SEO hizmeti veren veya kendi çabasıyla bir yerlere gelmeye çalışan bireylerin de yararına olacaktır. Bu noktada umarım en kısa sürede İçerik Danışmanlığı hizmetini aktif hale getirir ve hak ettiği değeri görür
  RafetDuman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Birebir içerik danışmanlığı toplantımızı bugün gerçekleştirdik. Normalde belirlenen sürenin 30 dk olmasına rağmen 60-70 dakika boyunca hiç sıkılıp yorulmadan anlatan ve bilgilendiren hocama teşekkür ediyorum. Ele aldığımız sitem üzerinde sorularımı yanıtlayıp özellikle doğru bildiğim yanlışlar hakkında bilgilendirip konu hakkında en ince detayına kadar anlattı. Sitem üzerinde yanlış yapmış olduğum yerleri de direk kanıtlayarak doğrusunun nasıl olduğunu gösterdi. Bunun haricinde uzun uzun püf noktalarıyla eğitici bilgiler vererek içerik konusunda resmen seviye atlamamı sağladı Hocamdan öğrendiğim bilgilerle artık içerikte dikkat etmem gereken çok daha fazla detay var. Danışmanlık ve danışmanlıktan ziyade eğitiminiz ve anlattığınız her şey için ağzınıza sağlık hocam. Her şey için teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. @doguizm;
 • 18-09-2021, 20:09:45
  #8
  Misafir
  Katıldım
  • doguizm
  doguizm bunu beğendi.
  1 kişi bunu beğendi.