• 01-12-2021, 23:06:27
  İsmetKerem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhabalar, hayırlı akşamlar dilerim.
  Bugün güzel bir haber aldım bunun neticesinde bir kişiye forumda vermiş olduğum
  🤑Pasif Gelir Kaynağı Oluşturun ✔🚀Anahtar Teslim Mobil Uygulama 🔥 R10'da İlk Ve Tek (ANA KONU)
  Ana konu: https://www.r10.net/android-ios-alis...lk-ve-tek.html

  hizmetimden 1 kişiye ücretsiz hizmet vermek istiyorum. Aynı zamanda çekiliş boyunca Fiyat 399TL Değil Sadece 219TL'dir.

  Çekiliş Katılım Koşulları;
  Katılıyorum yazmanız yeterlidir.
  Herkesin 1 kere katılma hakkı vardır.
  Çekiliş 1 Aralık 2021 Saat 21.00-.23.00 ARASINDA aÇIKLANCAKTIR.
  Herkese bol şans.

  🤑Pasif Gelir Kaynağı Oluşturun ✔🚀Anahtar Teslim Mobil Uygulama Hakkında Detaylı Bilgi;
  Ne Yapıyoruz ?
  -Sizler için gelir getirmeye hazır oyun/uygulama bulup satın alıyoruz.
  Piyasayı genel düzeyde ufak araştırmalar yapıyoruz. Ve sizler için en uygun olan seçenekleri size iletiyoruz. İstediğinizi söylüyorsunuz ve onu satın alıyoruz.

  - Uygulama/Oyun İçindeki gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.
  Uygulama/oyunu aldıktan sonra play store üzerinde yayınlamaya hazır hale getirmek için öncelikle;

  - Paket ismi
  - Logo
  -Reklam Yerleşimi
  - Çeviri

  Gibi temel işlemleri yapıyoruz. (Bazı uygulamalarda daha çok işlem olabilir.)

  Anahtar Teslimden Kastımız Nedir ?
  Anahtar teslim kelimesinden kastım. Her şeyi hazır yayınlanmaya uygun şekilde teslimdir. Mesela gidip normal bir uygulama aldığınızda onu direk yayınlama şansınız yok. Yayınlamadan önce paket ismi logo sürüm gibi temel işlemleri yapmanız lazım. Ama yazılım bilginiz yoksa bunu yapmanız oldukça zor olacaktır.
  Daha sonrasında play store üzerinde yayınlamak için açıklama, uygulama içi görseller vb. hazırlamanız gerekmektedir.

  Bunları sizin yerinize biz yapıp direk teslim ediyoruz böylelikle hiç uğraşmanıza gerek kalmadan yayınlayabiliyorsunuz

  Aldığınızda Neler Sunuyoruz ?
  Pasif gelir kaynağı oluşturmak için bizden hizmet aldığınızda şunları sunuyoruz;

  - Size uygun uygulama/oyun alımı.
  -Uygulama İsim Değişimi
  - Logo değiştirme.
  -Logo
  - Paket İsmi
  - Çeviri(Uygulama dili farklıysa.)
  - Admob reklam yerleşimi.

  - Aso Uyumlu Play Store Açıklaması
  - Aso Uyumlu Öne Çıkan Görseller
  - Aso Uyumlu Uygulama İsim Tavsiyesi


  Örnek Uygulamalar:  Örnek Kazançlar;

  Mesefeli SATIŞ SÖZLEŞMESİ (Hizmeti Satın Aldığınız An Sözleşmeyi Okuyup Onayladığınızı Kabul Etmiş Sayılırsınız)

  MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
  MADDE 1-SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
  SATICI:
  Ad Soyad/Ünvan: R10: gelistirici
  Adres:
  Telefon- Faks:
  İş bu sözleşme kapsamında SATICI R10: gelistirici ve onun adına işlem yapmaya yetkili gerçek kişilerdir.R10: gelistirici ve onun adına hareket eden gerçek kişiler sözleşmede SATICI olarak anılacaktır.
  ALICI: [Alıcının r10.net'de bulunan bilgileri kabul edilir.]
  Ad Soyad/Ünvan:
  Adres:
  Telefon- Faks:
  İş bu sözleşme kapsamında ALICI R10: gelistirici internet sitesinden veya çeşitli internet iletişim uygulamaları aracılığıyla sipariş veren kişidir.
  İş bu sözleşme kapsamında tüm sözleşme maddelerinde SATICI olarak kabul edilen R10: gelistirici internet sitesi adına hareket eden gerçek kişiler, R10: gelistirici internet sitesi dışında çeşitli internet uygulamalarıyla veya kişisel olarak irtibat kurulması halinde de siparişi R10: gelistirici internet sitesi aracılığıyla almış olarak kabul edilir.Çeşitli iletişim uygulamalarından sipariş veren ALICI için tüm sözleşme maddeleri, taahhütler ve yükümlülükler R10: gelistirici internet sitesinden sipariş verilmiş gibi geçerlidir bu sebeple R10: gelistirici internet sitesi adına hareket eden gerçek kişiler bu sözleşme kapsamında SATICI hükmündedir.SATICININ sahip olduğu haklar,yükümlülükler ve taahhütler R10: gelistirici adına hareket ederek çeşitli uygulamalardan ALICIYLA iletişim kuran gerçek kişiler içinde bağlayıcıdır.
  ALICI sözleşmeyi onaylaması sırasında R10: gelistirici veya R10: gelistirici adına işlem yapma yetkisi olan kişiler tarafından kendisinden talep edilen her türlü bilgiyi eksiksiz ve doğru olarak vermeyi kabul etmektedir. ALICI, online satış sırasında SATICIYA bildirdiği bilgilerin doğruluğundan bizzat sorumludur. ALICININ üye olurken veya sipariş verirken kullandığı adres ve iletişim bilgileri esas alınacaktır. ALICININ onay sırasında beyan etmiş olduğu e-posta adresinin SATICI tarafından yapılacak her türlü bildirimler için geçerli tebligat adresi sayılacağını, belirtilen e-posta adresine yapılacak her türlü bildirimin kanunen geçerli tebligatın bütün hukuki sonuçlarını doğuracağını, ilgili e-posta adresinin üçüncü kişiler tarafından kullanıldığı şüphesinin varlığı halinde bu durumu ve herhalde e-posta adresinde meydana gelecek değişiklikleri SATICIYA derhal bildirmekle yükümlü olduğunu, aksi halde SATICIYA herhangi bir sorumluluk yüklenemeyeceğini, ilgili e-posta adresine gönderilecek ve ilgili e-posta adresinden gelecek her türlü bildirimin hukuki sonuç doğuracağını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
  MADDE 2-SÖZLEŞMENİN KONUSU
  İş bu sözleşme, ALICININ , SATICIYA ait R10: gelistirici internet sitesi üzerinden veya R10: gelistirici adına işlem yapmaya yetkili gerçek kişilerle çeşitli internet uygulamalarıyla elektronik ortamda siparişini verdiği aşağıda nitelikleri belirtilen mal/hizmetin mteslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerini düzenler.
  Sitede ilan edilen, listelenen veya karşılıklı olarak anlaşılan fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir.
  MADDE 3- ÖDEME ŞEKLİ
  İş bu sözleşme kapsamında satın alınan hizmet veya ürün bedeli ALICI tarafından peşin olarak ödenir. Bu ödemenin şekli ise SATICI adına kayıtlı banka hesabına havale veya EFT aracılığıyla peşin olarak nakit para gönderimi olabileceği gibi kredi kartıyla ödeme şeklinde de olabilir. Bu konuda takdir yetkisi ALICININDIR.
  MADDE 4- TESLİMAT
  İş bu sözleşme kapsamında sözleşme konusu hizmet /malın teslim şekli ; satın alınan hizmet/malın ALICININ belirttiği e- posta adresine APK, .aab ve .jks dosyaları olarak gönderilmesidir.Ayrıca hizmet/mal ALICININ play console hesabında onaya yollanır.Sözleşme ALICI tarafından onaylanmakla yürürlüğe girmiş olup, ALICININ SATICIDAN satın almış olduğu hizmet/ malın ALICIYA teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Mal/hizmet, ALICININ iş bu sözleşmede belirtmiş olduğu adreste bulunan kişi/kişilere teslim edilecektir
  MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER
  ALICI, iş bu sözleşmeye ilişkin olarak doğru ve eksiksiz olarak bilgilendiğini, ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında üye olmak için gerekli bilgileri doldurarak ALICI sıfatıyla SATICI tarafından satışa sunulan mal/hizmetleri satın alma iradesini gösterdiğini, iş bu sözleşme hükümlerini kabul ederek Mesafeli Satış Sözleşmesine taraf olduğunu ve herhangi bir itirazı olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder
  18 yaşından küçük kişiler internet sitesi üzerinden hizmet satın alamaz. ALICI, bu sözleşmeyi internet sitesi üzerinden elektronik ortamda teyit etmekle, 18 yaşından büyük olduğunu onaylamış olur.
  ALICI aşağıdaki hususlarda, bu sözleşmenin içeriğinde yer alan tüm genel veya özel açıklamaları görerek ve inceleyerek doğru ve eksiksiz olarak bilgilendiğini kabul eder
  1. R10: gelistirici tam unvanı ve iletişim bilgileri ile güncel tanıtıcı bilgileri,
  2. R10: gelistirici tarafından uygulanan ALICI bilgileri için geçerli gizlilik, veri kullanımı-işleme ve ALICININ elektronik iletişim kuralları ile ALICININ bu hususlarda R10: gelistirici a verdiği izinler, ALICI’nın kanuni hakları, R10: gelistirici un kanuni hakları ve tarafların haklarını kullanım usulleri,
  3.satışa konu hizmet/malın ödeme bilgileri,
  4.ALICININ cayma hakkına sahip olmadığı hizmetler,
  5. ALICININ cayma hakkının olduğu durumlarda bu hakkını kullanma şartları, süresi ve usulü
  İş bu sözleşme kapsamında SATICININ aşağıda belirtilen konularda kanuni ya da sözleşmesel hiçbir yükümlülüğü yoktur. Dolayısıyla aşağıda sayılan sebeplerden dolayı SATICIYA hiçbir cezai ve hukuki yaptırım öngörülemez, maddi ve manevi tazminat talep edilemez.
  1.Admob kaynaklı reklam göstermeme
  2.Uygulama reskin yapıldıktan sonra play console üzerinde onaya gönderildikten sonra onay süreci kesin değildir.
  3.Uygulamanın kaldırılma sorunu ALICIYLA ilgili olduğundan; uygulamaların play console vb tarafından kaldırılması halinde SATICININ sorumluluğu yoktur.Bu sebeple cayma hakkı veyahut para iadesi gibi istemler kabul edilemez.
  4.Ödeme yapıldıktan sonra işlemler ortalama 7 iş günü, öngörülemez sebeplerin varlığında maksimum 21 iş günüdür.


  MADDE 6-ALICININ YÜKÜMLÜLÜKLERİ VE TAAHHÜTLERİ
  İş bu sözleşme kapsamında ALICININ yükümlülükleri ve taahhütleri
  1.Admob reklam kodlarını SATICIYA iletmek
  2.Onesignal + firabese bağlantısı için bir adet mail hesabı ve şifresini SATICIYA vermek.
  MADDE 7- SATICININ YÜKÜMLÜLÜKLERİ VE TAAHHÜTLERİ
  İş bu sözleşmeye konu hizmet satın alındığında satıcının ifa ve edim yükümlülükleri, taahhütleri kapsamı aşağıdaki gibidir.SATICININ aşağıda yazılı olan edimler,ifalar ve taahhütler dışında başkaca sorumluluğu yoktur.
  1.Profesyonel Logo Tasarımı
  2.Profesyonel Öne Çıkan Görsel Tasarımı Uygulama İçi Splash Screen
  3.1024x500 Piksel Öne çıkan Uygulama Resmi
  4.Uygulama İçi Reskin
  5.Paket İsmi Değişikliği
  6.Uygulama İsmi Değişikliği
  7.Logo Değişikliği
  8.Admob Reklam Yerleşimi
  9.Tüm bunların yanında hizmeti alan kişiye özel ;
  -Anlaşmalı yerlerden kampanyalı olarak ASO etkili 5 yıldızlı yorum hizmeti
  -Admon Hesap Ayarları
  -app-ads.txt konularında destek sağlıyoruz.


  MADDE 8- CAYMA HAKKI
  İş bu sözleşme ALICININ sözleşmeye onay verdiği andan itibaren geçerlidir. ALICININ Cayma Hakkı SATICI tarafından satın alınan mal/hizmete başlanılmadan önce geçerlidir.Sözleşme konusu edime başlanıldıktan sonra ALICININ Cayma Hakkı bulunmamaktadır dolayısıyla ödeme sonrasında logo çalışmaları, diğer işlemler vb. işlemlere başlanılmışsa ALICININ Cayma Hakkı ortadan kalkar.
  Sözleşme kapsamında SATICININ yükümlülüğü kapsamında olan maksimum 21 iş günü olan ifa süresinde mal/hizmet teslim edilmemişse bu süreye ek olarak 5 iş günü sonunda ALICI sözleşmeden Cayma Hakkını kullanabilir. Hizmet satın alındıktan sonra 27 iş günü içerisinde SATICI taahhütlerini yerine getirmediği takdirde ALICI sözleşmeden Cayma hakkını kullanabilir.
  SATICININ kendi kontrolünde olmayan mücbir sebeplerden kaynaklanan ve doğrudan sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmesini imkânsız hale getiren söz konusu sebeplerin devamı süresince, Sözleşme çerçevesindeki yükümlülüklerini ifa edememekten veya ifada gecikmeden dolayı sorumlu değildir. SATICI mücbir sebebin gerçekleşmesi nedeni ile sözleşme konusu hizmeti süresinde ifa edemez ise, durumu ALICIYA bildirmekle yükümlüdür. Bu halde, ALICI, siparişin iptal edilmesini veya ifa süresini engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir
  ALICI Cayma Hakkını kullandığı takdirde SATICI, ALICI tarafından ödenen meblağı ALICININ vermiş olduğu banka ve hesap bilgilerine 14 gün içinde iadeyi gerçekleştirir.


  .
  MADDE 9 -YETKİLİ MAHKEME
  Sözleşmeden doğan tüm ihtilaflarda, sözleşmenin tarafı gerçek kişi ALICI ise, Ticaret Bakanlığı tarafından belirlenen parasal sınırlar çerçevesinde ALICININ hizmet satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti veya Tüketici Mahkemeleri yetkili olacaktır.İş bu sözleşme, mesafeli satışlara ilişkin mevzuat gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiştir..
  ALICININ tüzel kişi olması halinde Taraflar, sözleşmenin yapılması veya uygulanmasından doğan tüm uyuşmazlık ve ihtilaflarda, tarafların elektronik ve fiziki ortamda tutulan ticari defter ve kayıtları ile diğer bilgi ve belgelerinin geçerli, bağlayıcı ve kesin delil teşkil edeceğini ve sözleşmenin bu maddesinin HMK 193’üncü maddesi anlamında kesin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
  MADDE 10- YÜRÜRLÜLÜK
  ALICI, Site üzerinden verdiği siparişe ait ödemeyi gerçekleştirdiğinde işbu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır. SATICI, siparişin gerçekleşmesi öncesinde iş bu sözleşmenin sitede ALICI tarafından okunup kabul edildiğine dair onay alacak şekilde gerekli yazılımsal düzenlemeleri yapmakla yükümlüdür.


  SATICI ALICI TARIH

  Katılıyorum
 • 02-12-2021, 17:03:37
  Hizmetin Fiyatı Ek Olarak 24 Saat Daha 219TL'dir. 399TL DEĞİL 219TL Yanlış Duymadınız Ana Konu: https://www.r10.net/android-ios-alisveris/2789286-129297pasif-gelir-kaynagi-olusturun-10004128640anahtar-teslim-mobil-uygulama-128293-r10-da-ilk-ve-tek.html
  Çekiliş Sonuçları ;
  Kazanan: @LuchadoR;
  Yedek Kazanan: @ilo;

  Kaznana kişinin 24 saat içinde bizimle iletişim kurmaması halinde yedek kazanana devredilecektir hak.

  https://analiz.r10.net/cekilis-araci/PsbJRcJW1638453506  Katılımcı Listesi;
  @wolkam;
  @ilhanSEVEN;
  @re_cox;
  @Zorluer;
  @MehmeTugay;
  @Luwexigo;
  @BRNKLBKN;
  @Softgeni;
  @vipsmedya;
  @Gringo;
  @sanalsavunma;
  @Vivagk;
  @Mrnngc;
  @KadiRJN;
  @Brk_ayz;
  @Dealxa;
  @Bedir_;
  @PhpCode;
  @paollu;
  @oncasey;
  @Coaklo;
  @hemdem;
  @CCTNKY;
  @SMMpanelciniz;
  @AtaSalih;
  @ThecBerg;
  @Golobussum;
  @abdullahki;
  @frkymnpdr;
  @ilo;
  @hayatnesesi;
  @Kirkbir;
  @tatar59;
  @Dorebar;
  @turkeylegend;
  @enidealkilo;
  @musti28;
  @torturer333;
  @posedion91;
  @akttemre;
  @JetTek;
  @HyperionX01;
  @sefaunal;
  @YilmazBilir;
  @DurmusG;,
  @ILHAN;
  @sinless;
  @kaptan_75;
  @karahan47;
  @StkGOK;
  @UKHosting;
  @temizlikhastasi;
  @erdem21;
  @Kuajsu;
  @aksaraymalakli;
  @merakalemi;
  @kali;
  @Creskon;
  @Rainwax;
  @keremm;
  @FurkanDeniz;
  @kopil;
  @temelreis;
  @ZENROM;
  @OnurC;
  @blionys;
  @Northengen;
  @siberkaptan;
  @VictoryLoves;
  @halmubay;
  @AdewATES;
  @tugberkkuran;
  @Gelistirici;
  @kbugra;
  @Sacmalik;
  @MuratZorlu;
  @wes10;
  @command;
  @LitmuS;
  @BySiriUS;
  @LuchadoR;
  @dexterminate;
  @Kadjey;
  @bilgisayarji;
  @Fatihh41;
  @Halimcandogan;
  @Muu;
  @Mehmetalisoylu;
  @beatstars;
  @ozgur0;
  @backend;
  @gocen;
  @tgcegkceoglu; u
  @yrmz_jojuk;
  @bluemansiiz;
  @Salihbyk;
  @ezaman;
  @MangoLime;
  @TheCaspeR;
  @Sazlon;
  @mertzcn;
  @ebrarbebe;
  @Febroine;
  @stairwaytohvn;
  @Zns;
  @yusufsglm;
  @Mahmutrmt;
  @beratbersank;
  @videolarim;
  @Cr4zYStyLe;
  @Bulut38;
  @Daniel1336;
  @Dolmakalem;
  @Awakea;
  @Mekansiz1212;
  @TheAuthor;
  @pubtikg;
  @metalajans34;
  @furkandesu;
  @ynsdgn;
  @Callifax;
  @Erkm;
  @uhemu;