• 14-06-2019, 17:43:46
  #1


  Herkese merhaba. Yeni girişimim radiolize.com için bir çekiliş yapmak istedim.

  Kazanan 3 kişiye 3 ay süreyle kullanabilecekleri kişi başı aylık 9 USD toplam 27 USD (160 TL) değerinde yani 81 USD (~480 TL) değerinde bir çekiliş yapıyorum. -Silver Package- online radyo kurulumu ve gelişmiş modern stüdyo paneli hesabı 3 ay süre hediye edilecektir.

  İnternette online radyo yayını yapmak isteyenler, modern bir radyo yönetim paneli tecrübesi yaşamak isteyenler için güzel bir çekiliş olacağını düşünüyorum. Otomasyonundan canlı yayına tamamen gelişmiş, tamamen internet tarayıcınızdan bütün radyonuzu profesyonel ve kolayca yönetebildiğiniz, bildiğiniz internet radyo yönetim panellerinden ve istasyonlarından çok daha gelişmiş bir hizmet. Hizmetin tam olarak ne olduğunu anlamak ve test etmek için radiolize.com anasayfasındaki demo bilgileriyle stüdyo girişi yapıp demo stüdyosundan test edebilirsiniz. Bazı müşterilerimizin radyo yayınlarını test etmek için; radioantalya.com , unifm.org ve tepky.com

  Yapmanız gereken öncelikle radiolize.com tıklayıp üye olup sonrasında üye olduğunuz kullanıcı adını buradan paylaşmanızdır.

  Ek olarak tasarım ve üyelik sürecinizdeki tecrübenizle ilgili görüş ve önerilerinizi de eklemeniz benim için kıymetli olur.

  Çekiliş sonucu 14 Temmuz 2019'da açıklanacaktır.

  Sevgilerimle
  radiolize.com | onurkoseoglu.com | iletişim: aok@onurkoseoglu.com