• 09-07-2024, 17:39:34
  #1
  Merhabalar, ilerleyen süreçlerde yapacağim projeler zincirinin ilk halkasi olarak test etmek istediğim bir proje için ekip arkadaşı arıyorum.


  Proje kisaca başlangıç olarak twitter üzerinden dikkat çekici başliklarla siteye kullanici çekmeyi amaçliyor ve istatistikleri gözlemlemek istiyorum.

  Şuan proje için hali hazirda bir site yok fakat uygun tema seçimi vs. yapılırsa ve anlaşılırsa ilgili siteyi kodlar faliyete geçiririm. Eğer ortak olmak isteyen kişinin kendine ait istediğimize uygun türden bir sitesi varsa o site üzerinden de çalişmalar yapılabilir.

  Eğer içerik üzerine bir site olacaksa ortak olacak kişiden içerik girişi talep edilecek - ( Öyle çok bi içeriğe ihtiyacımız yok test için )

  Eğer hazır site yoksa görev dağılımı şu şekilde olucak.

  Ben : domain, hosting vs. temini, sitenin kodlanmasi, twitter'dan hit çekmek için gerekli olan botlarin kodlanmasi vs.
  Ortak : içerik için fikir aliş verişi, içerik girişi vs.


  Ortaklik eğer istenildiği gibi ilerlemez ya da ayrilik gerekirse.
  Size ait bir site üzerinden işlem yaptıysak site sizde kalabilir herhangi bir pay vermenize gerek yok.
  Domain bana aitse ve siteyi ben kodladiysam domain size transfer edilir, duruma göre script dosyalari verilir ya da verilmez. herhangi bir pay vermenize gerek yok.

  Site dili olarak ingilizce olacak, dil bilgisine gerek yok chatgpt vs. kullanabilirsiniz.

  İlla içerik gerektiren bir site olmasınada gerek yok, ilgi çekici fikirlere açığım. İstişareler doğrultusunda karar verebiliriz. İlgilenen arkadaşlar pm atarsa sevinirim.

  İyi forumlar.
 • 09-07-2024, 17:44:21
  #2
  pm attım
 • 09-07-2024, 17:44:38
  #3
  pm attım