• 05-07-2024, 23:04:02
  #1
  İyi forumlar dostlar. Uzun zaman önce satın aldığım sitemin atıl durumda olması içime sinmiyor. Sitenin içeriğine uygun fakat adsense reklam alması konusunda sorun olmayacak içeriklerin girilmesi gerekmektedir.
  Bu konuda siteye düzenli içerik girebilecek ve kendini geliştirmeye açık bir ortak aramaktayım.
  Ortaklığın işleyişi;
  - Düzenli içerikler sonucunda reklam alınması durumunda bir yıl boyunca adsense kazancının yarısı olacak şekilde bölünecektir.
  - Adsense onayını alma durumunda sitenin satışı sağlanırsa satıştan gelen kazancı yarı yarıya paylaşacağım.
  - Bir yılın sonunda ortaklık bitiminde Sitenin aylık kazancının yarısı *10 yapılarak hisse payı satın alınarak ortaklık bitirilecektir. (Bu bir yıl adsense onayı olduğu gün başlayacaktır)
  - Bu süreçte domain be hosting ücretlerini her zaman ben ödeyeceğim.
  - İçeriklerde yapay zekadan faydalanma olabilir ama SEO uyumlu yazılar olmalı (Kesinlikle kısmen ya da tamamen insan dokunuşu olmalı )ve yapay zekadan ortaya çıkan görseller yazıyla uyumlu olmalıdır.

  Bu iş daha çok zamanı olan ve bu alanda kendini geliştiren genç kardeşlerimize daha çok uyumludur. Cevaplarda beyin fırtınası yapabiliriz. her türlü öneriye açığım(İlk defa böyle bir teklif oluşturuyorum eminim hatalarım vardır)
  Mesaj kutumda çok yer yok alıntılara '' ilgileniyorum'' yazmanız bile yeterlidir. Daha önce yapılan işlere bakmak incelemek istiyorum. Domainin manevi anlamı çok fazla o yüzden bu ortaklığı da eşit derecede önemsiyorum.
 • 05-07-2024, 23:27:59
  #2
  05393652002 whatsappatn iletişime geçerseniz detayları konuşabiliriz hocam.