• 02-07-2024, 01:05:29
  #1
  backlinkmatik.com
  Dostlar selam

  Konuya girmeden baştan belirteyim, herhangi bir data satışımız yoktur. Ayrıca data kendimize ait ve remarketing izni alınmış bize ait gerçek müşteri datadır. İllegal olmayan bir durum da yoktur.

  Görsel de göreceğiniz üzere, 2milyon üzerinde ciro yapılmış 20k civarı müşteri datasına sahibiz. Satışlar takipçi, beğeni, görev, danışmanlık vs. sosyal medyaya yönelik dijital hizmet satışlarıdır. Bu datanın sadece bir kısmı, daha da fazlası var.

  Böyle bir datayı, smm panel, paket satış haricinde nasıl değerlendirebiliriz? Ne tür bir ürün geliştirebilir, ya da ne tür satış ortaklıgı programlarına dahil olup kayda değer bir gelire dönüştürebiliriz?

  Lütfen ama lütfen smm panel, paket satış vs. sitesi olanlar iletişime geçmesin, zaten o şekilde satış yapılan müşteriler bunlar=) Biz alternatif olarak, sosyal medya ile alakalı satacak ve kısa sürede yüksek cirolar sağlayabileceğimiz ürün veya hizmet arıyoruz.


 • 02-07-2024, 01:16:26
  #2
  Gold üye
  Merhaba efendim sosyal medya reklam yonetimi ve FB hesap bussiness manager işletme hesabı hizmeti sağlamaktayım sektörde ihtiyaclar oluyor sürekli düşünürseniz bir ön görüşme sağlayabiliriz makul yaklaşımda bulanbilirim