• 14-05-2024, 14:35:52
  #1
  Üyeliği durduruldu
  Merhabalar,
  Önceden iş birliği yaptığımız firmayla ortaklık konusunda yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.
  Lütfen konuyu okuduktan sonra iletişime geçiniz, tüm detaylar ve beklentilerimiz konuda özellikle anlatıldı.
  Sadece gerçekten ciddi alıcı olduğuna inandığımız, para kazandıracak bir işi devir haklarıyla almak için gerçekten niyetli olan, böyle fırsat bir fiyat için "Ortağıma sorayım, şirket ortaklarımla toplantı yapayım, özel jetimden inince bakayım." demeyecek kişilerle görüşmek istiyoruz.

  Geçtiğimiz son 8 aylık periyotta +600.000 TL gelir elde etmeyi başardığımız yazılımımızı, bolca referans almış R10 konumuzu, konu tasarımını, internet sitesini devir ediyoruz.
  Yazılımımız 20 ayrı dilde her ülkeden WordPress siteleri için yapay zeka otomasyonu sayesinde içerik üretmeyi kolaylaştırmaktadır.
  Yazılımı alan kişi veya kurum, başta Türkiye olmak üzere bu yazılımı dünyanın her yerine ortalama 50$ - 250$ (1.000 TL - 7.500 TL) bandında dilediği fiyata rahatlıkla satabilir.
  Yazılımın satışlarından hiçbir masraf yoktur, tek bir müşteriden satış fiyatının tamamını %100 kâr olarak elde edebilir.
  8 Aylık süreçte elde ettiğimiz gelirler için tabloya aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz.
  Tablo 1:https://hizliresim.com/507o3v9
  Tablo 2:https://hizliresim.com/2czqzl6
  Eğer bir işte çalışıyorsanız, çok fazla vaktiniz yoksa, elinizde değerlendirmek istediğiniz ufak bir meblağ varsa ya da dijitalden hiç anlamıyorsanız bile bu projeyi alabilirsiniz, çünkü her şey hazır.
  Sizin için bu yazılımı ve satış haklarını devir etmemizin yanı sıra otomatik satış yapacağınız internet sitesi ve platformlar konusunda da ücretsiz yardımcı olacağız.
  Bu yazılımı alan kişiye ayrıca uzun süreli ücretsiz teknik destek de tarafımızca sağlanacaktır.
  Yeni aldığınız hiçbir işin 1 günde yüz binlerce lira kazandıracağını lütfen düşünmeyin, bu tür düşüncelerle ulaşan kişilerle maalesef sorun yaşıyoruz çünkü kredi çekip, borca girip iki gün sonra borcun tamamını kapatmaya kalkarak bizi sorumlu tutuyorlar. Aylık xx.xxx TL gelir garantimiz 1 aydan aşağı değildir, bu gelirler 1 günde de elde edilebiliyor fakat kazanacağınız paranın garantisini size kimse veremez. Ek olarak yazılımımızın ve emeklerimizin boşa gitmemesi için sadece gerçekten istekli olan, ilgilenecek kişilere devir işlemi yapmak istiyoruz.

  Hazır yazlım, satış hakları, R10 konusu, internet sitesi ile birlikte bugün geçerli fiyat teklifimiz 70.000 TL'dir.
  Bu tutarı yazılımımız sayesinde 4 hafta - 12 hafta arasında kolaylıkla çıkartabileceksiniz.
  Sürekli "Madem kazandırıyor niye satıyorsunuz?" diye soran kişiler için de cevap vermiş olalım; "Vakit, nakitten daha kıymetli."
  Dolayısıyla vaktinde yapılması gereken ödemeler varken nakit değeri pek önemli olmuyor.
  Konu URL:https://www.r10.net/wordpress-eklent...eklentisi.html
 • 14-05-2024, 14:51:25
  #2
  Güvenilir bir arkadaş olursa ortak olarak almayı düşünürüm.