Web Sitesi ve Telefon uygulamalarım için ortak arıyorum. - R10.net
 • 21-11-2020, 21:54:09
  #1
  Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3,5 Yıl'dan beri düzenli olarak yürüttüğüm ve belirli bir noktaya getirdiğim projemde artık bir ortakla çalışmak istiyorum. Projenin kısa özeti elimdeki domaini www.miniowners.org (domain adsense almak için farklı bir şekilde tasarlandı geçici süreliğine) uluslararası bir organizasyon kulübü haline getirmek ve hem bireysel hem de kurumsal abonelik sistemini aktif etmek. Aynı zamanda ETSY üzerinden sattığım ürünleri hem web sitesi hem de telefon (iphone ve android bazlı) uygulamalarından satmak.

  Benim bu projede yapabileceklerim Sosyal Medya işlerini ben yürüteceğim. Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter sayfalarımdan düzenli olarak paylaşımlar yaparak projeyi taze tutacağım. Ortak olarak çalışmak istediğim arkadaş web sitesi ve aplikasyonları yapıp bunları birbirine entegre edecek. Sosyal medya hesaplarım Klasik Mini konusunda Dünya'nın en aktif sayfalarıdır. Niche projeye ortak olmak isteyen ve ciddi gelir elde etmek isteyen bir arkadaşla çalışabilirim Tercihim Ankara'da ikamet etmesi ve belli bir trade sayısına ulaşmış olup alanında uzman olması.

  Kısaca gelir elde edilecek noktaları toparlarsak, sitede reklam ve sponsor gelirleri, ETSY vb.. yerlerden yapılan satışlar, Instagram ve Facebook sayfası üzerinden elde edilecek gelirler, mobil aplikasyonlardan elde edilecek gelirler vd...
  Not: Whatsapp üzerinden ulaşmak isteyenlere pm verebilirim, istediğim kişiye dönüş yapabilirim.
  “O hâlde, emrolunduğun gibi dosdoğru ol!...” (Hûd, 112)