Merhaba arkadaşlar,

Daha önce yapılmış yerli yabancı bir çok benzeri var aslında bahsettiğim projenin. Farkımız alt yapısını kendimiz geliştirmek olacak hazır bir sistem değil de butik bir ajansta özel yazdırmışsınız gibi hissettirmek. Projede farklı kategorilerdeki hazır siteleri kendi tasarım ve kodlamalarımız ile özel A'dan Z'ye hazır bir şekilde satışa sunmayı planlıyorum. Örnek vermek gerekirse teknoloji, kadın, blog, haber gibi kategorilerde siteleri en güncel teknolojiler ile geliştirip şık tasarımlara sahip siteler satacağız. Alt yapı wordpress vb. değil tamamen her şeyini kendi kodladığımız bir yapı olacak, keza tasarımlarda öyle.

Tamamen yönetilebilir kendi yönetim paneli ile,
Tabiki responsive ve mobil ayrıcalıklarıyla,
Pagespeed, gtmetrix, lighthouse gibi araçlarda çok yüksek skorlarla,
Seo kriterlerine dikkat edilerek,
Özel şık tasarımlarla,
Kategorisine özel her sitenin ek bir eklentiye ihtiyaç duymayacak şekilde,
Tüm performans, dizayn, yazılım ve teknolojileri düşünülmüş al kullan web siteleri olacaklar temel özellikleri bakımından.

Sorularıma gelecek olursak;

1- Ücret konusunda themeforest üzerindeki ortalama bir wordpress tema ücreti gibi fiyatlarla (maliyet araştırması yapacağız belki biraz daha yüksek olabilir ama uçurum olmayacak) alım yapar mısınız ?
2- Kodlama, tasarım, seo, özellik gibi gibi aklınıza gelebilecek her konuda geliştirme aşamasında bulunmasını, olmasını istediğiniz durumlar neler olur ?
3- Son olarak önceliklendirmeyi belirleyebilmek için şu an hangi kategoride bir web siteniz olmasını isterdiniz ? (Haber, spor, teknoloji, blog, ajans, kurumsal, eticaret, kadın, finans vb ekleyebilirsiniz)

Teşekkürler