Herkesin İstediği Bir Haber Sitesi Projemize Ortak Arıyoruz l Aylık Gelir Minimum 50 BİN $ - R10.net
 • 09-10-2019, 20:04:05
  #1
  Merhabalar arkadaşlar bir önceki proje konumda Sağolsun @FurkanOymak; ve @Kesskin54; adını belirtmemi istemeyen bir arkadaşımız ile aynı sektör üzerinde farklı ülkelerde açtığımız sitelerde projelerimize start verdik ve herşey hali hazırda işleyerek index alımlarına başladık.

  Şimdiki Proje Hakkında Detaylar

  Öncelikle kazanç konusundan bahsedeyim genelde herkesin merak ettiği taktiri konu budur. Bir önceki projemizde ortalama sitelerin oturma süresi olarak 4-5 aylık bir zaman dilimi bildirmiştim. Bu sektörde bu zaman dilimi biraz daha uzun olacaktır.
  Genellikle herkesin hedefi olan bir haber sitesi gün içerisinde uğraş zaman vererek keyif almak isteyen ama işten korktuğu için sektörden uzak duran birçok kişi olduğuna eminim ama sektör bilgisi olan bir kişiye denk geldiniz.

  Yazılım forum dışı zaten hali hazırda hazırlanmış bir yazılım olup fiyatı = 15 BİN TL 'ye tekabül eden bir fiyatı mevcuttur.
  Hosting üzerinde değilde ilk etapta sanal sunucu VDS olacak şekilde 1 senelik ücreti = 750 TL 'ye tekabül etmektedir.
  Reklam news ve benzeri kayıtlar için ayrılmış bütçe ise tekabülen 4 aylık = 5 BİN TL 'ye tekabül etmektedir.

  Maksimum 3 Ortağa kadar açık olacaktır Projemiz. Uygun olan kullanıcılar bütçe konusunda sıkıntısı olmayan kişiler ile 2 kişi dahi çalışabiliriz.

  Şimdi soracaksınız bu bütçeler neye göre belirlendi zamanında açıp 2 sene sonrasında son ödememi aldığım websitem Ay olarak Dolar bazında 20K 'ya kadar ulaşmıştı fakat bu site sadece ege ve akdeniz bölgesi üzerineydi.
  İlerleme süreçlerine kadar kazançların artması adına ilerlenme düzeyine kadar sektöre oldukça hakimim ve yaklaşık 1 sene kadar hızlı hareket edebilmek adına reklam bütçeleri ve diğer ücretlendirmeler belirlenmiştir.

  Yapılacak işlemler
  Sistemde tamamen otomatik bot olup spinner mantığı ile tamamen özgün bir şekilde çekimler sağlanacaktır. Bu bizim ne yönde işimize yarayacak der olursanız manuel el ilede yazabiliriz fakat önerimce ilk etaplarda doluluk amacı ile bu bot işimizi görecektir.
  Bizim ana amacımız tamamen sosyal medya üzerine ağırlık vererek yaklaşık 2-3 ay sonrasında hit ortalamasını %30 sosyal medya %70 ise google yani organik arama üzerine yönlendirmemiz içindir.
  Önemli haberler üzerinde tamamen haberler ile ilgilenen kriterlerde reklam çıkışları sağlanacaktır.
  Ortalama 6-7 ay sonrasında günlük tekil olarak hitimizi 20k olarak belirleyerek ilerlenecek ve her 1 ay için kendimizce açılan whatsapp grubu üzerinde hedefler belirleyeceğiz ve günü gününe analiz çerçevemiz olacaktır.

  Şimdi Gelelim Nasıl bir toplum ile çalışma düzenleyeceğimize;
  Bu benim gözümde en önemli husus olacaktır. Sebebi ise ben açtığım sektör üzerinde yatırım yapıyorsam ve bu site ile ilgileniyorsam karşımdaki kişide benim gibi ilgilenmesi gerekiyor. Yani parayı verdim arkadaşımız çalışsın ben kazançtan yararlanayım mantığı ile düşünen kişiler konu altına yazmayı bıraksın direk sekmeyi kapatıp farklı konular üzerinde ilerlesin.

  Bu zamana kadar hangi sektör üzerine giriş sağladıysam genelde ortaklarımın zıt anlayışları yüzünden projelerimizi satışa çıkardığımız oldu fakat bu projem üzerinde ben bu şekilde işlem sağlamayı planlamıyorum.

  Hedef olarak yaklaşık 2-3 sene sonrasında yatırımcı alınarak ortalama 1 trilyona kadar destek alabiliriz. 1 trilyonluk desteğin yarısını kendimize yarısınıda reklam ve site gelirini arttırmak adına reklam ve benzeri çalışmalar için harcanmasını planlıyorum.

  Yani ana hedef reklamlar değilde tamamen yatırımcılar ile ilerlenmektedir. İnternette aratırsanız günlük 100k hiti olan bir siteye gelen yatırımcı minimum 2 trilyon hatta daha fazlasını bile yatırım yaparak site kazancının belli bir bölümüne sahip hisse satın alıyor.
  Bu paraları neden biz almayalım

  Konuyu okurken herşey bu kadar kolaymı diyorsunuz belkide ama şunu demek istiyorum geçmişten gelen sektöre hakim olan kim ile çalışırsanız çalışın yeni projelerde bir o kadar daha hızlı ilerliyorsunuz.
  Gerçekten uğraşırım severek yaparım diyen ve blog ve benzeri sitelere hakim olan kişiler ile birebir iletişime geçerek hızlı ve profesyonel şekilde başlangıç sağlayabiliriz.

  Forum Dışı İletişim Whatsapp = 0530 834 0685
 • 09-10-2019, 20:16:38
  #2
  @xAdk; İle girdiğim proje harika sonuçlarıyla karşılaştım gerçekten çok güzel işler yapıyor ilgisi ve alakası çok iyi her konuda yardımcı oluyor. Ben kendisinden çok memnunum ve çok iyi yerlere geleceğinden eminim şimdiden hayırlı olsun
 • 09-10-2019, 20:27:10
  #4
  1 trilyon ne demek biliyor musunuz?
  1 milyon 1 trilyonun 1000 de 1 ine denk gelir.

  bu arada haber sitesi için ajans aboneliği gerekir sağdan soldan ajansların haberlerini araklayıp spin ederek görsellerini kullanarak yayınlamak suretiyle gelir sağlamak hukuken suçtur. ve ajanslar güzelce haklarını alırlar.

  yapacaksanız ajans aboneliği alarak sistemden çekmelisiniz
  İhtiyaçlar icatları doğurur. / E.Ç
 • 09-10-2019, 20:27:34
  #5
  Ous adlı üyeden alıntı
  50bin dolarlık yatırıma bot ile başlamakta ne bileyim.
  Size göre açıklama zaten konu içerisindede belirtilmiştir hocam.
  konu altına yazmayı bıraksın direk sekmeyi kapatıp farklı konular üzerinde ilerlesin.  fikirdanis adlı üyeden alıntı
  1 trilyon ne demek biliyor musunuz?
  1 milyon 1 trilyonun 1000 de 1 ine denk gelir.

  bu arada haber sitesi için ajans aboneliği gerekir sağdan soldan ajansların haberlerini araklayıp spin ederek görsellerini kullanarak yayınlamak suretiyle gelir sağlamak hukuken suçtur. ve ajanslar güzelce haklarını alırlar.

  yapacaksanız ajans aboneliği alarak sistemden çekmelisiniz
  Bunları zaten soru olarak berlitseniz veyahut kendiniz cevaplamak adına birebir iletişime geçseniz detaylı bir şekilde hangi ajanslar hangi haber siteleri ve benzeri çalışma ilerlemeleri tüm detayları ile anlatılacaktır. Burda bunlardan bahsetmek sektörü ekstra bilgimiz ile yaymaya kalksak zaten herkes girebilir rahatlıkla buna gerek duyulmadığı için konu içerisindede gerekli tüm açıklamaların yapıldığı ortadadır.
 • 09-10-2019, 21:10:14
  #6
  Güzel hayaller, başarılar dilerim, Türkçe haber sitesi ile bu rakamları kazanmak ? pek inandırıcı gelmiyor.
 • 13-10-2019, 22:41:03
  #7
  @xAdk; ilk websitenizi bu hedeflere yaklaştığınızı ve tecrübe edindiğinizi söylediğiniz web siteyi paylaşabilirmisiniz rica etsem?
  Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü!