Hazır Kurulu Sistem, Son 8 ayda +130 K Ciro, Ortak Aranıyor ... - R10.net
 • 11-09-2019, 15:53:14
  #1
  Webmaster forumlarında çokça sponsor konu ve reklamlarımızın bulunduğu bildiğiniz veya en az bir kere ismine rastladığınız smm panelimizle alakalı olarak ortak arayışına girdik.

  Smm panelimiz yaklaşık 1 senedir faaliyettedir. Tatmin edici üye sayısına ve kazanca sahiptir. Perfect panel altyapısı kullanılmaktadır. Kafanızda oluşabilecek soruları aşağıda cevaplandırmaya çalışayım farklı bir husus olursa ayrıntılı konuşmamızda değerlendiririz.

  -Sitemizi şuan iki ortak olarak yönetiyoruz... Yakın zamana kadar bir de çalışan arkadaşımız bulunmaktaydı. Daha öncesinde de çalışan olarak denediğimiz kişilerden beklediğimiz verimi maalesef alamadık. Aslında bu işe başlarken 3 ortak olarak başladık fakat daha yolun başında daha bir hafta olmadan maalesef bir fire verdik. Sonrasında freelance olarak yerine ikame ettiğimiz arkadaşlar çalıştırdık.

  - Ortağım avukat olarak çalışmakta ve kendi ofisi bulunmaktadır ben ise bir kurumda çalışmaktayım. Şuana kadar gerçekten bir çok şeyden fedakarlıklarda bulunarak sitemizi iyi bir konuma getirdik. Yakın zamanda ortağımın çok tatlı bir bebeği dünyaya geldi ve baba oldu ben de Allah nasip kısmet ederse Aralık ayında baba oluyorum. Tabi bebek olunca ister istemez bir performans düşüklüğü oldu kendisinde. Ben de kısa bir zaman sonunda inşallah aynı duyguları tadacağım için siteyle ilgi noktasında aynı sıkıntıları yaşayacağımı anladım. Bu durum bizi de çözüm arayışına itti. Önümüzde iki seçenek vardı site satışı ya da ortaklık çünkü elemanlarla aynı verimi alamayacagımızın farkındaydık. Siteyi tamamen elden çıkarmak istemiyoruz çünkü gerçekten oturmuş üyesi ve tanınırlığı marka anlamında bilinirliği gerçekleşmiş bir sitedir. Bir de bir çok kişi smm panel işiyle alakalı olumsuz düşüncelere sahip olsa da arkadaşlar burda bir sanal bir hizmet sunuyoruz. Bunun için ne ürün tedarikiyle ne stok sorunuyla ne de stok maliyetiyle uğraşıyoruz böyle problemlerimiz yok. E-ticarette olduğu gibi kargo sıkıntıları kapıda ödeme problemleri ve ürün satışı sonrası iade problemleri bulunmamaktadır. Bu anlamda E-ticaret ile uğraşan arkadaşlar ne demek istediğimi bilirler. Geniş bir kitleye ve geniş bir alana hitap etmektedir. Bugun İnstagram olur yarın farklı bir sosyal medya. İnternet olduğu müddetçe yenilikler ortaya çıkacaktır. Buna ilişkin yeni hizmetler de yeni fırsatlar da ortaya çıkacaktır önemli olan bunları iyi değerlendirebilmektir. Biz de o sebeple marka değeri kazanmış sitemizi elimizden tamamen çıkarmak istemiyoruz. ( Yıllar önce 2012 yılıydı internette online film izleme siteleri tamamen kapatılacak ve telif sorunlarından dolayı mahkeme durumları olacak deniyordu ben de bu söylentilerin de etkisiyle alanında başarılı fim sitemi 25k gibi bir fiyata satmıştım. Şuan hala bu işten ekmek yiyen arkadaşlarımız oldugunu görüyorum.)

  -Smmpanel ile alakalı yapmak isteyip de zaman probleminden dolayı yapamadığımız düşünceler var. Bunu ortak olmak isteyen arkadaşlarla ayrıntılı konuşabiliriz. Yurtdışından sitemizden hem mail yoluyla hem skype yoluyla servis fiyat teklifleri istenmektedir. Yurtdışından ciddi bir potansiyel müşteri kitlemiz bulunmaktadır. Api çekilmek istenmekte ödeme yapılmak istenmektedir. Yurtdışı için ödeme altyapı sistemlerine eğilemedik. Bir kaç defa aracı vasıtasıyla ödeme aldık fakat komisyon oranları yüksek geldi. Pazarlama anlamında e-mail, sms tarzında marketing faaliyetlerinde eksik kaldık.

  -Yukarıda bulunan açıklamalarımı okuyan arkadaşlar aslında ihtiyacımızın ne oldugunu anlamışlardır. Bizimle beraber bu konuda mesai sarfedebilecek, çalışabilecek, zaman ayırabilecek bir arkadaş arıyoruz. Kazanç anlamında bir problemimiz yok sitemiz çok şükür kazandırmaya devam ediyor son güncellemeler bizim işimize yaradı açıkçası bir çok ufak tarzda faaliyette bulunmaya çalışan smm panel tutunamadı kapatmak zorunda kaldı. Aynı zamanda çuvallayan bir kaç adı duyulmuş büyük smm panel oldu onlardan ciddi miktarda üye akışı oldu. Kar oranları ve kar miktarı önceki zamana göre ciddi anlamda arttı. Önemli tecrübelerimiz sektör içerisinde iletişim kanallarımız var bu konuda ortak olarak alacagımız arkadaşımız ile sürekli bilgi paylaşımlarında bulunacağız. Aynı şehirde yani İstanbulda olması avantaj olacaktır fakat farklı bir şehirde de olsa internetten sürekli görüşürüz zaten zaman zaman birbirimizin misafiri de oluruz. Kişinin ahlak ve karakter sahibi olması önceliğimizdir.

  Ortaklık oranı olarak kişiden daha fazla bir emek talebimiz olduğundan dolayı %50 ortaklık devri düşünmekteyiz. Fiyat olarak da %50 hisse için düşündüğümüz rakam 15.000 TL dir. Ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyenler belirtebilir. Samimi bir şekilde isterlerse telefonda isterlerse de İstanbul'da yüzyüze görüşebilir konuşabiliriz. O şekilde muhakkak birbirimizi daha iyi anlar ve biliriz.

  Whatsap : 0552 430 38 03
 • 11-09-2019, 16:00:25
  #2
  Hocam aylık kazanç-gider-net kar durumunu da ekler misiniz. 130k dan ne kadarı net kazanç.
 • 11-09-2019, 16:07:22
  #3
  samsunweb adlı üyeden alıntı
  Hocam aylık kazanç-gider-net kar durumunu da ekler misiniz. 130k dan ne kadarı net kazanç.
  pm gönderilmiştir.
 • 11-09-2019, 16:10:26
  #4
  Net kar oranı, ortak olacak kişinin tam olarak nasıl mesai harcayacağı, kaç saat ayırması gerektiği vb. Konularda PM alabilir miyim.
  İletişim Whatsapp : 05063992317
  Websiteleriniz Android uygulamaya çevrilir ve google play e eklenir.
  Google Play Console Hesabı kiralanır.
  10 adet yorum yıldız ve indirme 10 tl.
 • 11-09-2019, 16:26:47
  #5
  ozgurcek adlı üyeden alıntı
  Net kar oranı, ortak olacak kişinin tam olarak nasıl mesai harcayacağı, kaç saat ayırması gerektiği vb. Konularda PM alabilir miyim.
  pm gönderilmiştir.
 • 11-09-2019, 17:40:17
  #6
  ozgurcek adlı üyeden alıntı
  Net kar oranı, ortak olacak kişinin tam olarak nasıl mesai harcayacağı, kaç saat ayırması gerektiği vb. Konularda PM alabilir miyim.
  Aynı şekilde pm alabilirmiyim.
 • 12-09-2019, 01:02:52
  #7
  Bende Pm isticem ama anlayamadım kusura bakmayın. 130K /8= 10.4k ama yüzde 50 ortaklık bedeli 15k çözemedim.
 • 12-09-2019, 02:42:52
  #9
  Net kar olarak pm alabilir miyim? Ve ortak olacak kişinin herhangi bir meziyeti olmalı mı yoksa sizin anlatacağınız şeylerden kendi payına düşeni gündelik yapması yeterli mi? Kısacası bunlar hakkında pm alabilir miyim?