Satış: ⚠️WumPRO satışa çıktı!💡Sınırsız özelleştirme ile, sınırsız mesaj gönderin! Ücretsiz lisans şansı! - R10.net
 • 22-11-2020, 20:09:18
  #1
  Bismillâhirrahmânirrahîm ( بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ )
  Merhaba değerli hocalarım, "Bismillahirrahmanirrahim ile başlamayan her anlamlı iş, bereketsiz ve sonuçsuzdur" hadisi şerifine ve @Recep GÖKDEMİR; hocamıza mutabaat ederek konuya başlayalım.
  Bismillâhirrahmânirrahîm ( بِسْمِ اللهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ )

  Biz Webmasterlar, müşteri, ziyaretçi ve üyelerimizin telefon numaralarını doğrulamak için SMS gönderimi gerçekleştiriyoruz. Fakat gönderdiğimiz her SMS için ücret ödemek zorunda kalıyoruz. WumPRO ile SMS ücretlerinden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek hemen her bildirimi müşterilerinizin telefon numaralarına Whatsapp üzerinden otomatik gönderebileceksiniz. Her hangi bir Whatsapp apisine ihtiyacınız yok. Cihazınızda ki dilediğiniz whatsapp numarasıyla bildirim atabileceksiniz.

  Nedir WumPRO ?
  SMS gönderilmesi gereken alanlarda, SMS maliyetlerini minimuma indirmek için WMS (Whatsapp[veya Wumpro] Message Service) adında yeni bir terim ile, Numara doğrulama, Hatırlatma bildirimleri gönderme, hareketlerden anında haberdar etme gibi müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalarınızda sizlere yardımcı olacak basit ama etkili bir masaüstü programdır.
  WumPRO ile, telefon numaralarına mesajları SMS ile atmak yerine, Whatsapp üzerinden hiç bir karakter sınırlamasına takılmaksızın ve hiç bir mesaj limiti olmaksızın gönderebilirsiniz.


  WumPRO ile neler yapılabilir ?
  Web programlama alanında tamamen sizin hayal gücünüzle sınırlı şekilde, "whatsapp - müşteri telefon numarası" ilişkisi içerisinde dilediğiniz şekil ve özellikte işlemler yapabilirsiniz. Biz sadece size bir kaç örnek verelim.
  1. Telefon numarası doğrulama işlemleri yapabilirsiniz.
  2. Müşteri işlem haraketlerini, müşteriye bildirebilirsiniz.
  3. Ödemesi yaklaşan faturaları müşteriye bildirebilirsiniz.
  4. Örneğin ticket sistemi kullandığınızı varsayalım. Bir müşteriniz destek talebi oluşturduğunda anında bildirim alabileceğiniz gibi, destek talebini siz cevapladığınızda da müşteriye anında bildirim gönderebilirsiniz.
  5. Yönetim panellerine giriş çıkış log kayıtlarını anında dilediğiniz telefon numarasına gönderebilirsiniz.
  6. Siteniz üzerinden doldurulan iletişim formu hakkında anında bildirim alabilirsiniz.
  7. Site giriş sayfalarınıza çift doğrulama ekleyebilirsiniz. Girişlerde onay kodlarını telefon numaranıza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  8. Sitenize biri üye olduğunda anında bildirim alabilirsiniz.
  9. Hatta kendi api sisteminizi yazarak whatsapp üzerinden numara doğrulama hizmeti satabilirsiniz.
  Kısacası WumPRO ile yapabilecekleriniz tamamıyla hayallerinizle sınırlı.

  UYARI: Değerli hocalarım, bu program whatsapp web için geliştirilmiş bir projedir. Bu program sadece mesajların sizin ayarladığınız adresten çekip, gelen verilerdeki numaralara göndermekten sorumludur. Bizim sorumluluğumuz da programın sorumluluğu kadardır. Web sayfalarından (veri kayıt, Veri listeleme) sorumlu değiliz. Bkz. Veri sayfaları nasıl olmalı?
  Detaylı bilgi için dökümantasyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  Programı satın alan herkes kullanım şartnamesini kabul etmiş sayılır.

  Lisans Neden bu kadar ucuz ?
  Lisansımızın ucuz olmasının 2 sebebi var. Birinci sebep, mümkün olduğu kadar çok kişinin satın almasını sağlayarak mütevelli heyetinde olduğumuz eğitim kültür derneğimizin borçlarını kapatmak. İkinci sebep ise, kapalı beta testlerimizde yaşanabilecek bütün hataları tespit edip onarmış olsak bile, beta sürecini devam ettiriyor olmamız.

  Nasıl ücretsiz lisans kazanabilirsiniz ?
  Çok kullanılan hazır CMS sistemleri için (wordpress, prestashop vb) eklenti geliştirebiliyorsanız, WumPRO için geliştirdiğiniz eklentilere göre belirli sürelerde ücretsiz lisans kazanabilirsiniz.

  Üçüncü taraf eklentileri
  Kapalı beta sürecine katılan bazı arkadaşlarımız, WumPRO için web eklentileri geliştirdiler. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ederek ilgili konuları aşağıya bırakıyoruz. Neler yapılabileceğini görmeniz açısından örnek teşkil edebileceği gibi, dilerseniz kullanabilirsiniz. (Üçüncü taraf eklentilerinin kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk, eklentiyi kullanana aittir.)

  WumPRO Wordpress bülten aboneliği eklentisi
  WumPRO XenForo numara doğrulama eklentisi

  ÖNİZLEMELER
  1. Numara doğrulama örneği
  2. Şüpheli giriş bildirim örneği
  3. Site üzerinden mesaj gönderme örneği (3. taraflarca yapılmış bir çalışmadır. Her zaman çalışmaya bilir. Sürekli çalışan örnekler yukarıdadır.)

  Program'dan Görüntüler
  Değişim Kayıtları (changelog)

  22.11.2020 - WumPRO versiyon 1.0.0 yayınlandı.
 • 22-11-2020, 20:44:49
  #3
  Mrtrclb adlı üyeden alıntı
  Bismillah her hayrın başıdır. Hayırlı satışlar
  Teşekkür ederiz