• 15-10-2019, 21:11:13
  #1
  Misafir
  BKZ: İsteğe özel sub domain kurulumu yapılır.

  15 sub domain kurulumu özenle manuel şekilde tek tek kurulumu yapılır. 15 adet sub kurulumu ★ 1000 TL

  ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

  Pinterestin dipsiz bir kuyu olduğunu hepimiz biliyoruz. Pinterest için türlü türlü şekillerde kazanç arama yollarına girdiğiniz apaçık belli. r10 da bulunduğum süreçte elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım ve faydalı konular açtığıma inanıyorum. Uzun lafın kısası kazanç sağlamanız adına bir eğitim de ben vermek istedim.
  Eğitimde neler var? hangi eklentileri kullanacaksın, vb türdeki açıklamaları es geçiyorum. Rutin pinterest spam eklentileri '' SAP ( Social Auto Poster ) - Pinterest automatic - wordpress automatic. Bilmeyen arkadaşlara eğitimde net ve açıkca belirteceğim.

  Eğitim kaç dakika olacak?: Eğitim yaklaşık 2 saat sürecektir. Tarafımca bilgisayarınıza bağlanarak, sahip olduğunuz reseller/vps hostinginizden yürüyerek eğitime başlıyacağız.

  Eğitim sürecinde kısaca bilgi: Hiçbir şekilde ana domaininiz kullanılmayacaktır. Ana domaininiz üzerinden sub domain açarak eğitimi sub üzerinden gerçekleştireceğiz.
  Eğitimin kesinlikle zorluk derecesi yoktur. 3 adet site kurduktan sonra devamını ezbere getirmiş olursunuz. Eğitim de aradığınız tüm cevapları bulacaksınız..
  Konu hakkındaki sorularınızı bizzat yanıtlayacağım.
  Eğitim esnasında şöyle yapsak nasıl olur? böyle yapsak nasıl olur? gibi fikirlere hiç gerek yok. Ben eğitim verdiğim kişiye a'dan z'ye bildiklerimi birebir aktaracağım. R10.NET içerisinde pintopin ile karşılaşmayan arkadaşlar kaldığını zannetmiyorum. Varsa da kazanç sağlayamıyan ve her geçen gün birçok gereksiz sorunlara maruz kalan arkadaşlara hitaben eğitim satışını başlatmaktayim..

  TİCARET TEDİRGİNLİĞİNİZ:

  Öncelikle profilimi inceleyin. Güven vermiyorsa hiçbir şekilde ticaret yapmayin. Forum içerisindeki ticaret ahlakına binayen her ticaret yaptığınız üyenin profilini kesinlikle incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Her kim olursa olsun buna bende dahil olmak üzere, ticaret yapıcağınız üyeliğin profillerini her daim incelemenizi öneriyorum..
  *
  Bundan 1 ay önce, satmış olduğum pintopin pinterest sistemli siteyi alan @tevfikkavil; kazançlarının arttığını kendisi uygun görüp isterse yazabilir.

  Tevfik arkadaşa sattıktan bir kaç gün sonraki pinterest sistemli sitenin geliri, Sistem yavaş yavaş oturduğu zaman sonucu mutlu bi şekilde izlemek kalıyor zaten Buda yaklaşık 1 ay oldu. Sistemin oturup hit ve kazanca dönüşmesi zaten 20-30 gün aralığında. Sağlam keywordlerle bu süreyi çok az daha kısaltabilirsiniz.


  Ek olarak bir kaç gün önce canlı olarak eğitim verdiğim diğer arkadaş aldığı eğitimden memnun kalıp kalmadığını konuya isterse yorum yapabilir. Kişiyle hiçbir tanışıklığımız ve alakamiz yoktur.

  EĞİTİM FİYATI: 500 TL - '' İlerleyen dönemlerde güncellenerek artış olabilir '' İade olayı söz konusu değildir..

  HOSTİNG ÖNERİ: Hangi paketi kullanmalıyım sorusuna eğitimde bunu da yanıtlayacağım.

  REKLAM YERLEŞİMİ: Ücretsiz bi şekilde sahip olacaksınız.

  MEŞHUR MUTLU SON: Hepiniz biliyorsunuz ki, pinterest pintopin sektörü garantili bir iş değildir, garantisi bile yoktur. Bu durumun önüne geçemesek de, biraz da olsa yaptığımız işlemler de dikkat ederek ve hiçbir şekilde program / yazılım vb kullanmamanız '' alacağınız eğitim '' sizin yararınıza olacaktır. Diğer arkadaşlar şunu öneriyor, şöyle diyor böyle diyor kesinlikle vereceğim eğitim de böyle birşey söz konusu değil.. * Vereceğim eğitimi bu tarz program ve yazılımlar kullanarak şöyle eğitim verdin de böyle oldu vs vs gibi sözcükleri kesinlikle kabul etmiyorum. Ne gösteriyorsam onu uygulayacaksınız. Yukarıda da bahsettiğim gibi, kendim ne uyguluyorsam sistem üzerinde, sizlere de aktaracağım odur. Ne fazlası ne eksiği vardir.

  Herşeyi açıkca belirttiğime inanıyorum. Süslü cafcaflı bir konu olmasa da elimden geldiğince olumlu olumsuz düşüncelerimi sizlerle paylaştım. Herkesin kazanması dileğiyle, bol kazançlar dilerim.

  ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

  İLETİŞİM: Skype üzerinden veya özel mesaj yoluyla rahatça ulaşabilirsiniz.

  Forum dışı SKYPE: arfekeli

  Konu dışı yorumlarınız için, özel mesaj atabilirsiniz. Lütfen ticaret konusu altına gereksiz sorulara sebebiyet yaratmıyalım. teşekkür ederim.
 • 15-10-2019, 21:24:03
  #2
  hayırlı satışlar hocam
 • 15-10-2019, 21:27:32
  #3
  Hayırlı satışlar hocam
 • 18-10-2019, 15:39:24
  #4
  Misafir
  İsteğinize göre sub domain kurulumu manuel şekilde yapılıp, teslim edilir.

  15 sub domain fiyatı, 1000 TL.

  * Manuel şekilde her sub domaini ve pinterest hesabını manuel açtığım için fiyatlandırma bu şekildedir.

  Site kopyalama/çoğaltma yaparak pinterest kurulum işi yapmıyorum.
 • 13-11-2019, 12:54:22
  #5
  Misafir
  Çalışma günceldir.