Site adresi: Sadece Alıcıya
Satış Fiyatı: 8000TL
Sitenin getirisi: Günlük Ortalama 50TL
Sitenin açılış tarihi: 4 AYLIK
Kategori, sitenin içeriği nedir: PİNTEREST
Günlük hit sayısı: 1500-4000
Domain Firması: godaddy.com
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği + 4m+ görüntülemeli pinterest hesabı
Hosting dahil midir: Evet - İlgihost vps
Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır
Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır
Domain Süresi : 20.03.2020'te sona erecek. site uzantısı .site dir

Siteyi alan kişiye, domainin bağlı olduğu pinli ingiltere adsense, domainin bulunduğu 3 aylık 400TL'lik vps sunucu, ve pinterest hesabı verilecektir. Komple tam takım satımdır kısaca. Sunucunun 1.5 yada 2 aylık süresi var daha. İster kendi sunucunuza taşıyın, ister bu sunucuyu kullanın size kalmış. 30-40 site daha rahat rahat kaldırır.

Kazancın ve hitin %98i tek siteden ve tek hesaptan gelmektedir. Satışını yaptığım site ve hesapta budur zaten. Sunucudaki diğer siteler sizi ilgilendirmiyor, ister kalsın ister silin. Subdomain olarak kurulu bir sitedir. Ana domainde tabiki verilecektir size godaddy üzerinden.
Çeşitli denemeler yapmak için aldığım bu sunucuda sürekli farklı şeyler, sistemler deneyerek denemeler yapıyordum. Bu sattığım site ise denemelerim sonucunda başarıya ulaşan yöntemim oldu. Son 2 haftadır komple sistemimi bu site ve hesaptaki gibi şekillendirmeye başladım. Bu bu site ve hesabıda komple sunucuyla beraber satıyorum.
Klasik pintopin sitelerden 3 farklı yönü bulunmaktadır. Hem adsense taraflı, hem de pinterest taraflı yöntemdir. Pinleme içinde yaptığım ekstra 1 yöntem mevcuttur. Bunlar alıcıyla paylaşılacaktır.Domain yönlendirme, proxy vs yok sistemde.,

Reklam çalışması vs yaptırtmadım, dileyen kişi reklam çalışması yaptırtarak kazancı artırabilir.

Site dili, site kategorisi,site adresi istemeyiniz. Pazarlık yok, tok satıcıyım, ister satılsın, ister kalsın. Garanti de elbette yok.


Kısaca alacaklarınız:
*Hesabın bağlı bulunduğu pinli ingiltere adsense
*4m+ gösterimli aktif olarak pin atan, shadow bansız, domain bansız, tertemiz hesap. Kazançta bu hesaptan gelmekte zaten.
*1.5 2 ayı kalan sitenin bulunduğu vps sunucu
* Beni başarıya götürmüş, ve tüm çalışma sistemimi bu yönde evrilttiğim, bu sitede kullandığım adsense ve pinterest taraflı yöntemler.15 Aralık öğlen 12de çektim resmi, o yüzden gelir düşük daha.