League of Legends evreninde yeni sızdırılan şampiyon Par’Xzi! - R10.net
 • 14-09-2020, 16:57:11
  #1
  Via: https://esporanaliz.com/par-xzi-leag...nds-yeni-hero/
  PAR’XZİ:

  Yeni bir şampiyon Riot Games tarafından duyurulmadan önce sızdırılması artık gelenek haline geldi. League of Legends için Senna, Aphelios ve Sett’ten sonra sızdırılan şampiyonlar listesine bir de Par’Xzi eklendi.
  Par’Xzi bir Hiçlik şampiyonu. Tabi ki Senna ve Aphelios gibi sıradışı bir şampiyon. Bunun sebebi ise yetenekleri. Sızdırılan yazıya göre Par’Xzi bir orman şampiyonu ve orman canavarlarına göre özel yeteneklere sahip oluyor. Şampiyonun sızdırılan oyun testinin ve karakter görüntüsünü aşağıya ekledik.
  Par’Xzi’yi Ivern’e benzetmemiz yanlış olmaz. Ivern gibi orman canavarlarını absorbe edebiliyor ve buna göre kendini geliştirebiliyor. Kha’Zix ya da Kayn gibi düşünebilirsiniz.
  Evrim geçirmesi
  • Aşama 1: Level 1-5: Par’Xzi Kurtları ve Kuşları absorbe edebilir. Absorbe ettiği canavarlara bağlı olarak yetenek seti değişecek. Kurtları absorbe ettiğinde yakın dövüşçü, Kuşları absorbe ettiğinde ise menzilli bir şampiyona dönüşecek.
  • Aşama 2: Level 6-10: Par’Xzi Golemleri, Gromp’u ve Yampiri Yengeci absorbe edebilir. Absorbe ettiği her canavar ona farklı bir fayda sağlayacam. Gromp’u absorbe ettiğinde yetenekleri AP (Yetenek Gücü) hasar verecek, Golemleri absorbe ettiği zaman ise AD (Saldırı Gücü) hasar verecek. Yampiei Yengec’i absorbe ettiği zaman ise bu etkileri sürdürecek.
  • Aşama 3: Level 11-15: Par’Xzi Kırmızı ve Mavi güçlendirmeleri absorbe edebilir. Mavi güçlendirmeyi absorbe ettiği zaman ek hasar vermesini sağlayacak. Kırmızı güçlendirmeyi absorbe ettiği zaman ise ona özel efektler verecek.
  • Aşama 4: Level 16-18: Par’Xzi Ejderleri ve Baronu yalnızca ekibi katlettiği zaman absorbe edebilir. Ejder becerileri etki alanına dönüşecek. Baron ise, tek bir hedefe daha fazla hasar verme yeteneği verecek.
  Par’Xzi’nin okunuşu ise Park-Zee şeklinde. Par’Xzi ise bir orman canavarı ve bu kesin. Yakın zamanda çıkan şampiyonlar ile birlikte sıra dışı şampiyonlar listesine girmeyi başaracak gibi görünüyor. Özet olarak, ormanda katlettiği canavarlara göre AD, AP hasar vermesini sağlayacak, menzilli ya da yakın dövüşçü olmasını sağlayacak ya da tank bir şampiyon haline getirecek.
  Riot Games’in 2020 yılı için hazırladığı güncelleme videosunda Riot Games şampiyon ekibinin baş yapımcısı Reav3 paylaştığı videoda, 2020 yılının yaz aylarında gelecek etkinlik, beraberinde bir orman şampiyonunu getirecek. Bu şampiyonu da ölmeyi reddeden maskeli bir şampiyon takip edeceğini söyledi.
  Kişisel Web Sitem : FURKAN COSKUN PREMİUM HESAP SATIŞ SİTEM: ALHESAP.COM
 • 14-09-2020, 17:07:37
  #3
  BilginMedya adlı üyeden alıntı
  Her hafta başka bir hero sızıyor
  benim işime gelir
  Kişisel Web Sitem : FURKAN COSKUN PREMİUM HESAP SATIŞ SİTEM: ALHESAP.COM
 • 14-09-2020, 17:17:32
  #4
  Doğru olduğunu düşünmüyorum çok eski bir haber sözde 150. şampiyon olarak çıkacaktı ancak şuan lol 152. şampiyonunu çıkaracak