IRC %100 Proxy Koruması - R10.net
 • 10-08-2017, 16:22:40
  #1
  Merhaba Sevgili R10 kullanıcıları, Uzun Zamandır üzerinde Çalıştıgımız Proxy sistemini Sizlere Tanıtmak istiyorum. Tamamen Bot ve Modul entegreli olan bu sistemde bugune kadar %100 verim aldık ve hiç bir şekilde Proxy Geçişine izin vermedik. Botumuzda mobil ekleme Mobil giriş yapıp kufur eden Lamerleri engelleme sistemide bulunuyor.

  Biliyorum Şimdi R10 Kullanıcıları Yaaa ircmi kaldı mircmi kaldı diyecekler Evet Şuanda 100lerce irc-d Sunucuları var Ve günlük proxy Saldırısı alan irc-d sunucuları bulunmakta Eski ve hala kullanmakta olan r10 kullanıcıları vardır.

  Komutlar;
  Scr Botumuz ile yapabilecekleriniz ile Koruma Botumuzdaki komutlar farklıdır
  Kod Sorgulama;
  Proxy ile giriş yapan user/lamerlere Güvenlik Kodu sorgulanır Ve siz bunu Gorebilirsiniz Linki tıklayıp onaylasada onu Kayıt altına alabilirsiniz. Yani linki tıkladım girer diye düşünen lamerlere her türlü önlem alabilirsiniz.
  Mobil Ekleme;
  Son zamanlarda Küfür Flood yapmak için Telefon Verisini kullanan Lamerler Türedi Her zlineden sonra veriyi açıp kapatıp Giriyorlar`dı ama artık giremiyecekler Cunki o telefondan siz izin vermediginiz sürece kanala giremiyecekler!

  Proxy Giriş Kayıt ekle  Şuanda 40dan fazla sunucu bu sistemi kullanıyor ve memnunlar. Sistemi kullanmak için Bizim firmamızda olmanıza Gerek yok (kara listemizde bulunan firmalar hariç) istediginiz firmada olun O sistemi size kuruyoruz. Ben bu sistemi kullanacam ama Firmamı degiştirmek istemiyorum Diyorsanız Korkmayın degiştirmenize gerek yok.
  Referanslar;
  irc.odunchat.net
  irc.Yuzuktr.net
  irc.YazSohbet.Com
  irc.SekerChat.Com
  irc.Sohbetd.net
  irc.KardelenFm.Com
  irc.Sohbet.Bar
  Fiyatlandırma;
  Firmamızda bulunan/bulunacaklar Sistemi Tek paket üzerinden ucretsiz sahip olabilecekler.

  Frimamız dışındaki kullanıcılar ise Aylık 20 tL Yıllık ise 200 tL ye Sahip olabilecekler.

  Deneme ve botları incelemek için /server irc.ofsbilisim.com Buyrun gelin inceleyin bilgi alın Saldırı yaparak denemeler yapın.
  Oper için fLayer nicki ile irtibata geçebilirsiniz.

  Forum Dışı iletişim;
  Skype fLayer012


  Scr Koruma Botumuzu Tanıttıkdan Sonra Son Version Ajan (Plus v5.1 (Scr Edition) Tanıtmadan Geçmiyelim.
  Biliyorsunuzki botu ilk yapan ve Piyasaya Sunan Set(Aeg) ARkadaşımızdır Sagda Solda Gordugunuz Ajanlar Tamamen Hayal ürünü yada Çok Eski bottur Ajan V5.0 Ve Plus v5.1 (Scr Edition) Olarka iki versionu bulunmaktadır. Bilmiyenler için Tekrar bir tanıtım ile Botumuzun Son güncel halini sizlere sunalım.

  Komutlar;  Özel Komutlar;  Eglence;  Radyo;  Dj;  Youtube;  Youtube izlenme;  Şehrinizi Hakkındaki bilgiler için Durum Şehir;