Maxthon 2.1.0.1870 Final - R10.net
 • 08-05-2008, 19:58:38
  #1
  Maxthon Internet Tarayıcı yazılımı, yüksek derecede özelleştirelebilir arabirime sahip, güçlü sekmeli bir tarayıcıdır. Eğer hala internet explorer 6 kullanıyorsanız firefox ' a bir türlü ısınamadıysanız ve tab olayının nimetlerindende faydalanmak istiyorsanız maxthon browserını mutlaka deneyin arkadaşlar.
  Internet Explorer tarayıcısı motoru üzerine kuruludur. IE tarayıcısında ne çalışıyorsa Maxthon sekmeli tarayıcıda da aynı şekilde çalışacaktır, ama aşağıdaki bir çok ilave verimli özellikler ile...
  Bir çok dergi editörü tarafından en faydalı yazılımlar arasında gösterildi ve çok fazla ödül aldı. Üstelik ücretsiz


  Download - Maxthon Browser

  Özellikler:
  * Sekmeli Tarama Arabirimi
  * Fare Hareketleri
  * Süper Sürükle & Bırak
  * Gizlilik Koruması
  * RKLM Avcısı
  * RSS Okuyucusu
  * IE Uzantı Desteği
  * Harici Yardımcı Uygulamalar Çubuğu
  * Kaplama
  * Ve Keşfedilecek Çok Daha Fazlası...

  Sekmeli Tarayıcı Arabirimi
  Maxthon'nun güçlü sekmeli arabirimi görev çubuğunuzda yer kaplamadan size en iyi tarayıcı deneyimini verecek. Tüm web sayfaları Maxthon'un ana penceresi içinde düzenlenir. Çoklu web sayfaları kolay gezinti için sekmeler tarafından gösterilir.


  Fare Hareketleri
  Tarayıcınızı yalnızca farenizle kumanda edin! Fare Hareketleri tarayıcılar arasında diğer bir devrimsel buluştur. 'Fare Hareketleri' etkinleştirilmesiyle, farenizi Maxthon'u kolayca kumanda etmek için kullanabilirsiniz. Ve bazı insanlar fareleri ile kullanırken sanki KongFu oynuyorlarmış gibi hissettiklerini söylüyorlar.


  Süper Sürükle & Bırak
  Maxthon tarayıcınıza hız katacak diğer bir devrimsel teknolojiyi sunar - 'Süper Sürükle&Bırak'. 'Süper Sürükle&Bırak' etkinleştirilmesiyle, sayfadaki bağlantıyı basitçe sürükleyip ve bırakarak yeni bağlantları açabilirsiniz. Aynı zamanda varsayılan arama motoru ile aramak için seçtiğiniz kelimeyi sürükleyip & bırakabilirsiniz veya bağlantıyı yeni sekmede açabilir yada CTRL'ye basılı tutulduğunda seçili içeriği kaydedebilirsiniz.


  Sık Kullanılanlar Çubuğu
  Maxthon "Bağlantılar" 'ınıza veya diğer klasörlerdeki sık kullanılanlarınıza en iyi erişim için özelleştirilebilir sık kullanılanlar çubuğu sağlar. Tüm sık kullanılanları klasör içerisine açabilirsiniz. Aynı zamanda sık kullanılanlar yan çubuğunda sık kullanılanları "Daha Sık Kullanılanlar" olarak ayarlamak için seçeneğiniz vardır ve Maxthon başlatıldığında açılabilir. Hatta daha fazla seçenek sağ tıklandığında açılan menüde mevcuttur.


  RKLM AvcısıAçılır Pencere, Flash, İmaj, Gezinen reklamlar... Tüm bu can sıkıcı reklamları görmek yeter? İşte çözümü: RKLM Avcısı. RKLM Avcısı tüm rklm çeşitlerini engellemek için zeki işlevlerden meydana gelir. Açılır pencere reklamlarını engellemek için "Otomatik Süzgeç" kullanabilir veya daha hatasız ve özelleştirilmiş engelleme için "Süzgeç Listesi" 'ni düzenleyebilirsiniz.


  IE Uzantı Desteği
  IE'den başka üçüncü parti tarayıcılara Google Çubuğu ve diğer IE Araç Çubuğu kurulabilir yada kullanılabilir mi? Google bile size HAYIR diyecektir, fakat biz EVET diyebiliriz. Aslında sadece Google Çubuğu desteklenmez. Maxthon aynı zamanda bir çok diğer IE eklentisi ve FlashGet Çubuğu, vs. gibi araç çubuğu destekleyebilir.

  Google araç çubuğunun yeni sürümünün Maxthon ve MyIE2 ile uzun zamandır uyumlu olmadığını bulduk. Son desteklenen sürümü Buradan indirilebilir.


  Harici Yardımcı Uygulamalar Çubuğu
  Maxthon ile, diğer programları dışarıdan çalıştırmak zorunda değilsiniz. Yalnızca Yardımcı Uygulamalar Çubuğuna eklemeniz ve tek tıklamayla çalıştırmanız yeterli. Hepsinin Maxthon ile otomatik olarak başlatılmasını ve kapatılmasını bile ayarlayabilirsiniz.


  Gizlilik KorumasıGizliliğiniz bizim için önemli. Maxthon ile, tüm tarama bilgilerinizi kolayca ve hatta otomatik olarak temizleyebilirsiniz. Tarama geçmişi, çerezler, önbellek...vs. gibi gizli bilgilerinizi tek tıklama ile temizleyebilirsiniz. Daha başka, Maxthon'u kapanırken otomatik olarak tüm tarama bilgilerinizi temizlemesi için bile düzenleyebilirsiniz.

  Uyumluluk & Kaynaklarda Düşük Kullanım
  Maxthon IE'ye sürekli sahip olacağınız tam bir IE uyumluluğuna sahiptir. Maxthon çok az kaynak kullanır, bunun sonucunda IE ile karşılaştırıldığında aynı miktarda sayfa açılması, ortalama %65 daha az RAM kullandığını gösterir.

  Daha Fazlası...
  Hatta Maxthon'un size sunabileceği, Sayfa Yakınlaştırma, Basit Toplayıcı, Web Hizmetleri, Parola korumalı Sekme, URL Kodadları ve diğer birçoğu gibi daha çok özelliği vardır. Tüm hepsi Maxthon ile Internet'te sörf yaparken verimli çalışır.
  Bir Güldün Yâr sen, hep elime batanı
  Seni dalından kopardım, kan doldu avuçlarım...