• 17-08-2022, 03:28:37
  #1
  S.a. merhabalar.

  Makale Türü & Konusu:
  Kadın Sağlığı (Meme kanseri-kist gibi hastalıklar, belirtiler, erken teşhis.. gibi konular)
  Makale Adeti: (1 tane yazı ile başlanacak. Memnun kalınırsa devam edilecek. Öncelikle +20 makale)
  Kelime Sayısı: (Minimum 1000 kelime)
  Başlıkları Kim Belirleyecek: (Alıcı müşteri)
  100 Kelime İçin Ödenecek Tutar: 7TL
  Teslimat Süresi: (Makale başına 3 gün)

  Alıcı Notu:
  - Sağlık sektöründe çalışan ya da çalışmış,
  tıp-hemşirelik gibi alanlarda öğrenci olan,
  seo uyumlu makale nasıl yazılır genel bilgisi olan kişiler tercihimdir. Örnek yazılarınız varsa gönderebilirsiniz.

  - Genel yazım, dil bilgisi, noktalama kurallarına kesin uyulmalı.

  - Makale için de tekrarlayan cümleler, kelime limitini doldurmak için yazılmış anlamsız cümleler istemiyorum. Böyle cümleler tespit edilirse tüm makale geçersiz sayılır.

  - Başka dildeki makaleden birebir translate, Türkçe başka makalelerden birebir kopya, oto spinleme vs. istemiyorum. Makale özgünlük kontrolü yapılacaktır. 1 tane bile birebir translate, kopya, spinleme tespit edilirse tüm makale geçersiz sayılır.

  - Makale hazırlarken kullandığınız kaynakları makale altına eklemeniz zorunludur.

  - Makale başlığı yanında alt başlıklar ve anahtar kelimeler de verilecek. Diyelim 1500 kelimelik bir makale yazıldı ve 2 alt başlık varsa, alt başlıklar en az 350-400 kelime olmalı. Yani kelime paylaştırma orantılı yapılmalı.

  - Vereceğim alt başlıklar haricinde, başka başlıklarda bu yazıda olmalı derseniz, kendiniz de alt başlık ekleyebilirsiniz.

  - Anahtar kelime oranı %3 ü geçmemeli.

  - İlk 3 makaleden memnun kalırsam, fiyatta revize konuşulur. Makalelerden memnun kalırsam, yazar da fiyattan memnun kalır.

  Çalışacağım kişi, yukarıda listelediğim şartları kabul etmiş sayılır. Şartlar size uymuyorsa lütfen mesaj atmayın. Birbirimizin zamanını, emeğini çalmayalım.
 • 17-08-2022, 10:58:35
  #2
  Merhaba, sağlık sektöründe çalışan yazarlarımız istediğiniz makaleleri kısa süre içerisinde sizlere teslim edebilir. SEO uyumu, anahtar kelime seçimi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. İş teslimi gerçekleştirilirken intihal raporu ile birlikte gerçekleştirilmektedir. İletişim kurmanız durumunda ilk makaleyi aynı gün teslim ederiz. WP üzerinden iletişime geçebilirsiniz 5354228604