• 20-01-2021, 16:53:49
  #1
  Metinler türkçe yazılacaktır, yazarın ingilizce bilmesi ve içeriklerin bir bölümü ile ilgili ingilizce kaynakları okuyup bilgi edinmesi için ingilizce bilmesi gerekmektedir.
  Dil eğitimi, ingilizce eğitimi,yurtdışı eğitim konularında sitelerimiz için, mümkünse yurtdışında ikamet etmiş ya da yurtdışında dil eğitimi almış kişiler ile çalışmak istiyoruz.
  ilgilenen arkadaşların muratersoy @ gmail adresine 1 adet önceden yazmış olduğu örnek içeriği, çalışma şartlarını mail atmasını rica ederim.
  DM Atmamanızı önemle rica ederim, DM'ler değerlendirilmeyecektir.
 • smm panel
 • 20-01-2021, 17:03:31
  #2
  Merhaba, Whatsapp: 0531 457 42 82 / E-Mail: dijitaliso7@gmail.com 100 Kelime İçin Talep Ettiğim Ücret: 100K İçin 3 TL' dir. Dilerseniz, Benimle İletişime Geçebilirsiniz.
  İstanbul' da oturuyorum. İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi Türk Dili Ve Edebiyatı Mezunuyum. Orta seviyede İngilizcem var.
  Türkiye' nin en güvenilir reklam ajanslarından birisi olan M.A.R.K.A.' da 2 yıl kadar reklam yazarı olarak çalıştım.
  2015' den bu yana dijital pazarlama sektöründe jijital pazarlama uzmanı ve içerik editörü olarak çalışıyorum.
  Referanslarım:
  0 SEO Bilgisi İle Yazdığım LG G5 Sorunları Makalesi ---> Google LG G5 Sorunları. Mobilofon.com' daki tüm blog içerikleri
  tarafıma aittir. (iPhone aşırı ısınma sorunu vs. gibi konularda yine Google' da 1. sıradadır)
  Dr. Çiğdem Ünal ---> Blog İçerikleri Bana Aittir. Daha önce diş estetiği, estetik klinikleri ve bariatrik cerrahi ile ilgiliSEO makaleleri de kaleme aldım.
  Şu anda aralarında Eski Maya, Yaylada AVM gibi firmalara hizmet veren bir dijital ajansta çalışıyorum.