Teknoloji sitelerinde yazarlık yapılır, alıcının istediği çalışma şekline göre aylık-haftalık ücret yada makale başına ücret şeklinde farklı ücret planları çıkartılabilir.

Web siteniz akıllı telefonlar (android-ios), mobil uygulamalar vs. üzerineyse çok daha iyi işler çıkartabilirim ortaya. Teknik bilgi konusunda pek eksiğim yok. Makaleler tamamen imla kurallarına uygun, akıcı-samimi bir dille ve gereksiz ifadeler içermeksizin yazılacaktır.

Web sitenize daimi yazar arıyorsanız özellikle sıkıntısız şekilde çalışabiliriz. Fakat belli sayıda makale satın alma şeklide de çalışabiliriz. (Tercihen ilk seçeneği daha uygun görüyorum, belli bir sitenin işleyişine kendimi uydurup o siteye bağlı çalışmak benim için daha uygun)

Eğer siteniz için daimi yazar arıyorsanız, sürekli çalışacağımız şekilde bir iş teklifiniz var ise, makale yazmak dışında web sitesindeki yorumları yanıtlama, web sitesini günlük zaman ayırıp kontrol etme şeklinde yardımcıda olabilirim. Eğer yoğunluktan siteyle ilgilenemiyorsanız bu konuda size yardım sağlayabilirim.

İş tekliflerinizi pm yoluyla iletirseniz, teklif ettiğiniz işe göre uygun bir fiyat çıkartabiliriz. Anlaştıktan sonra güven sağlamak için istediğiniz bir konu başlığında örnek bir makale yazıp tarafınıza iletebilirim. (isteğe bağlı olarak makaleyi web sitenizde vereceğiniz yazarlıkla web sitenize uyarlayıp yayınlayabilirim, siteyi etkin kullanıp kullanamadığımı görmeniz açısından)