• 28-04-2015, 22:44:50
  #1
  verdiğim kelime veya nesnelerde özgünleşmiş rüya tabiri makaleleri hazırlayabilecek ve makaleler minimum 200 kelime olup detaylı ve özenle makale yazabilecek referansları olan bu konuda deneyimli olan arkadaş arıyorum.

  günlük 3 adet rüya tabiri makalesi yazılacak olup ödemeler iş bitimi haftalık yapılacaktır.aylık bütçe 100 tl olup haftalık 25 tl ödeme yapılacaktır.
 • smm panel
 • 28-04-2015, 23:00:37
  #2
  Birincisi bu ücret kurallara aykırı. Çok kaliteli makale isteyip de ücreti bu şekilde vermek ne kadar doğru?
  İkincisi tamamen kişisel: Hocam profil fotoğrafınız gerçekten çok rahatsız edici. İnternetten almışsınızdır; ama bunu çeken nasıl bir hastalıklı ruh olabilir acaba? Bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum, niye bu fotoğrafı tercih ettiniz? Bir çocuğun ki galiba bir çocuk, eline o maddeleri verip çekmek ve bunu kendi kişisel fotosu yapmak gerçekten çok ilginç (!)
 • 29-04-2015, 11:25:08
  #3
  Kendi sitesi için bazen 1000 - 1500 - 2000 kelimelik rüya tabiri yazıları yazan biri olarak söylüyorum; rüya tabiri yazmak oldukça zor bir şeydir.

  Tabir yazılarının çoğunda anlamsız, mantıksız cümleler; gereksiz tekrarlar ve kullanmak istemeyeceğiniz cümleler vardır. Bazılarında öyle önemli ve hayati bir şeyi, öyle kesin ve iddialı bir havayla ifade ediyorlar ki rüyalara, mistik olaylara, bu tarz şeylere çok inanan birini verem edebilir. X hazretleri de söylemiş olsa ben tabir özgünleştirirken (İster istemez özgünleştirmedir bu, konuya dair sağlam bilgilerin yoksa yorum katılamaz böyle bir konuya) böyle ifadeleri eklemem. Şunu şöyle gördüysen ecelin yakındır veya eşin seni aldatıyordur...vb. ifadelerin gayet kesin bir şekilde kullanıldığı yazılar var mesela, arkadaşım; sen insanların yüreğine mi indireceksin, biraz insaf, biraz vicdan.

  Sözün özü doğru dürüst yapılacaksa zor iştir bu. Ucuz etin yahnisi hemen her zaman pahalı olur, özellikle böyle dikkatle yapılması gereken bir iş söz konusuysa. Tekrarları ayıklayacaksın, saçma salak cümleleri (Ki o kadar çoklar ki anlatamam) düzelteceksin, çok eski zamanlara ait olduğu belli olan bazı şeyler var, onları eleyecek veya bozmadan şekle sokacaksın; bilmem ne.

  Yine de o fiyata yazan birini, hatta birilerini bulabilirsiniz tabii. Ama ben onlardan biri değilim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.