• 14-12-2012, 15:39:39
  #1
  İŞ ALIMIMIZ AÇIKTIR.


  ==> REFERANSLARIMIZ SAYFANIN ALTINDADIR... <==


  Tanıtım yazısı hizmetimiz ile ilgili detayları görmek için burayı tıklayınız...

  Editörlük hizmetimiz ile ilgili detayları görmek için buraya tıklayınız...

  Logo tasarım, grafik tasarım ve tüm baskı işleri için burayı tıklayınız...

  - Makalelerin özgün ve hatasız olacağından nasıl emin olabilirim?

  Makalelerinizin hepsi farklı özgünlük taramalarından geçmektedir ve özgünlük onayı alındıktan sonra size gönderilmektedir. Bu yüzden makalelerinizin %100 özgün olacağından ve Türkçe Word kullandığımız için hiç imla hatası içermeyeceğinden, makalede gereksiz boşluklar vs. olmayacağından emin olabilirsiniz.

  - İşinizi düzgün yaptığınızdan nasıl emin olabilirim?

  Makale yazma konusundaki deneyimimizi anlamak için; trade sayımızın dışında konunun en altında belirtmiş olduğumuz referanslarımızı da gözden geçirebilirsiniz. SEO kurallarını ciddiye alarak çalışmayı prensip edindiğimizi bilmenizi isteriz.

  - Günde ne kadarlık makale yazabiliyorsunuz?

  Sürekli çalıştığımız işlerin dışında şu anda günde ortalama 60.000 kelime teslim edebilecek kadar düzenli çalışan bir ekibimiz var.

  - Makaleleri ne zaman teslim alabilirim?

  Normalde 1 gün sonra teslimat şeklinde çalışıyoruz fakat yoğunluk durumuna göre esneklik gösterebiliyor.

  - Hangi konularda makale yazabiliyorsunuz?

  Sayısı 40'dan fazla ve işinde oldukça deneyimli olan makale yazarlarımızın olması nedeniyle (ahlaki kurallara uymayacak makaleler hariç) her kategoride makale yazabiliyoruz.

  * Haber sitelerine haber metinleri yazıyoruz. Dilerseniz (ekstra ücret karşılığında) günlük sitenize ekleme de yapabiliyoruz. Gün içerisinde dağıtarak haber girişlerinizi yapabiliriz. Bu hizmet için en üstteki editörlük ile ilgili kısmı tıklayın lütfen.

  * Sağlık, gezi, turizm, moda, spor, dekorasyon, teknoloji, oyun, kadın, giyim, gündem, yemek tarifleri vs. birçok site için içerik yazabiliyoruz.

  * Ürün tanıtımı şeklindeki içeriklerinizi yazabiliyoruz ve e-ticaret sitenize girişleri yapabiliyoruz.

  * Tanıtım yazısı olarak bilinen, site tanıtım makalelerinizi yazabiliyoruz.

  * Kurumsal içeriklerinizi yazabiliyoruz. Hakkımızda, misyonumuz, vizyonumuz gibi her sitede kullanılan makalelerinizi yazabiliyoruz.

  * Çok fazla teknik bilgi gerektirmediği müddetçe (söylediğiniz konu hakkında bilgi bulabiliyorsak) yazamadığımız konu yok diyebiliriz. Çok yazarımız olduğu için, istediğiniz konu ile alakadar olan ve o konuda yazabilecek olan yazarımıza göre bir iş dağılımı yapıyoruz. O yüzden hemen her konuda içerik üretebiliriz.

  Ahlaki kurallara aykırı olan makaleleri kesinlikle yazmıyoruz.10 yaşındaki bir bireyin yazdığımız makaleyi okuduğu zaman, hiçbir zaman olumsuz etkilenmemesi gerektiğine inanıyor ve buna göre de iş alıyoruz. Yetişkin makaleleri, şans oyunları, büyü gibi makaleleri kesinlikle yazmıyoruz.

  - Fiyatlarınız nasıl?

  Ücretlendirmeyi 2 farklı şekilde yapıyoruz: Standart Makale ve Uzman Makale olarak. Detayları şu şekilde:

  1 – STANDART MAKALE
  100 kelimesi 4,00 TL ve katı şeklinde ücretlendirilir.

  (Yıllardır bizde yazarlık yapan, tecrübeli ekip arkadaşlarımıza yazdıracağımız için, bu kısımda tam olarak istediğiniz şekilde makalelerinizi teslim alabilirsiniz.)

  - %100 özgün, özgünlük denetiminden geçirilir.
  - İmla kurallarına dikkat edilerek yazılır.
  - Makaleyi yazmaya başlamadan öncesinde araştırma yapmak için mesai harcanır.
  - Alt başlıklar ve madde imleriyle listeli güzel anlatım tarzı yapılır.
  - Siparişte verdiğiniz bir detay eğer bizim gözümüzden kaçmışsa mutlaka revize yapılır. Fakat siparişte söylemediğiniz bir şeyi sonradan söylerseniz, bunu revize yapamıyoruz maalesef. Bu yüzden siparişi verirken ne istediğinizi açık ve anlaşılır bir şekilde (mailde ya da mesajda) yazmış olmanız çok önemli.


  2 – UZMAN MAKALE
  100 kelimesi 7,50 TL ve katı şeklinde ücretlendirilir.

  (Sağlık, hukuk, kripto para, üniversite ödevleri vs. gibi çalışmalar bu kısımdadır. Alanında uzman olan birinin kaleminden çıkması gereken düzeyde, yazmaya başlamadan öncesinde araştırma yapmak için normalin üstünde mesai harcamayı gerektiren, en kaliteli içerikler için bu fiyat geçerlidir.)

  - %100 özgün, özgünlük denetiminden geçirilir.
  - İmla kurallarına dikkat edilerek yazılır.
  - Makaleyi yazmaya başlamadan öncesinde araştırma yapmak için mesai harcanır.
  - Alt başlıklar ve madde imleriyle listeli güzel anlatım tarzı ile yapılır.
  - Semantik yapıda ve akıcı anlatıma normalin üstünde bir özen gösterilir.
  - Makaleniz size gönderilmeden öncesinde, baştan sona okunarak denetlenir.
  - İçerikte beğenmediğiniz bir şey olursa revize yapılır. (Revize işlemi makaleyi normal baştan yazmaktan bile daha da çok uğraştırdığı için, revize süreci biraz zaman alabiliyor, şimdiden bilgisini verelim.)

  Eğer örnek çalışma görmek isterseniz buradan indirebilirsiniz.

  - Ödemeleri ne zaman yapmamız gerekir?

  Bazı müşterilerimiz ödeme konusunda bizi çok yorduğu için artık ücreti önden almadan siparişinizi alamıyoruz. Uzun süreli ve büyük işler için parçalı ödeme atabilirsiniz. Ücret bitmeye yakın yeniden ücret atarsınız, bu şekilde devam edebiliriz.

  - Ödeme şekilleriniz nelerdir?

  Ödemeyi İŞ BANKASI, GARANTİ BANKASI, AK BANK, ZİRAAT BANKASI, HALKBANK ya da FİNANS BANK üzerinden alabiliyoruz. Havale ya da eft olarak gönderim yapabilirsiniz. Ancak bütün kesintileri sizin karşılamanız gerekmektedir. Gönderimleri yaparken bunu dikkate alarak yaparsanız seviniriz.

  - Sizinle nasıl iletişime geçebiliriz?

  Telefon, pm ya da mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.

  İstediğiniz zaman 7/24 arayıp telefonda da bizimle görüşebilirsiniz. Ancak makale yazarlarımıza ve denetmenlerimize tüm bilgileri mail yolu ile ulaştırdığımız için tüm isteklerinizi mail olarak atmanız daha sağlıklı olacaktır.

  ahmetahaydin@hotmail.com
  (aynı zamanda skype adresidir ekleyebilirsiniz) [Skype'de pek online olma şansım olmuyor. O yüzden skype'de ekleyip beklemek yerine direkt mail adresime mail atarsanız, en hızlı iletişimi bu şekilde sağlayabiliriz.]


  Telefon Numaramız:

  cep: 0544 633 23 24

  iş: (0312) 325 14 61

  Referanslarımız:

  cemalcan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaş işinde uzman ve samimiyetiylede eşi bulunmaz bir iş arkadaşı. Not: önce müşteri memnuniyeti ön planda
  maniaccoder adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  100 Adet makale alındı (250+) İşinin ehli, ışık hızında teslimat sağlamıştır. Teşekkür eder herkese tavsiye ederim.
  toz66 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce çok kere çalıştık, şimdi de bazı işlerimizde paslaşıyoruz. İşine önem veren bir kardeşimizdir.
  Hayırlı satışlar
  kezy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet Beyle sürekli çalışıyoruz, sürekli makale yazdırıyoruz hızlı, güvenilir bir arkadas. Hiç bir sorun yaşamadan, vaktinde teslimatları yapıyor. şimdiye kadar makale yazdırdıklarım arasında en iyisi olduğu için, dolu olduğu zamanlarda bile yazılarımı bekletiyorum boşa çıkmalarını bekliyorum. Kesinlikle gönül rahatlıyla çalışabilirsiniz.
  vuralim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet bey devamlı çalıştığımız dürüst güvenilir, prensipli bir arkadaştır. Tavsiye ediyorum. A+
  ayhankerim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet bey ile devamlı çalışıyoruz. Anlaştığımız zamanda kaliteli yazılar teslim alınmıştır. Kendisiyle çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye olunur.
  Teşekkürler.
  lukens adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet beye teşekkürler söylediği gibi tam zamanında ve seo uyumlu makaleler hazırlamış. Deneme amaçlı 20 adet yazdırmıştım ama devamlı kendileriyle iş yapabilirim.
  Teşekkürler.
  RoxS adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Uzun zamandır bizde iş yapıyoruz Ahmet Bey ile işine verdiği önem ve titizliği gerçekten çok göz dolduruyor. Başarılar dilerim...
  ugur69 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet beye ve ekibine teşekkür ediyorum kısa sürelerde 370 adet çok güzel makaleler yazdırlar. ilgileri ve yazılarının kaliteleri çok güzel çalışmamız devam ediyor
  Scorpioan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet sipariş teslim alındı prensipli kaliteli çalışan bir ekip , teslim saatinde teslim ettiler herkese tavsiye ediyorum.
  cryptosam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla bir kaç aydır çalışıyorum inanın kendimçe içerik üretmekte zorlandığım ve "Bilirkişi Hizmetleri" gibi teknik tabirler içeren alanlarda bile profesyonel makaleler çıkardılar.

  Bu ekibin hakkını kesinlikle ödeyemem belki totalde 500 üstü makale yazımı hizmeti aldım ve seo açısında şu an tüm makalalerde ilk sayfadayız. Sektörel bir kelimede sadece bu ekibin makaleleri ile 6 farklı anahtar kelimede ilk sayfada ilk 5 teyiz.(Adwords tık başı ücreti 1+ TL rekabeti siz düşünün.) Bu ekibi öneriyorum, seo uyumu olarak denendi ve sonuç alındı. Tekrar tekrar teşekkürler...
  meilbox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Zamanında ve hızlı bir şekilde güzel makaleler aldık kendilerine teşekkür ederim
  dogan66 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  çok sayıda ve düzenli çalışma için anlaşılmıştır arkadaşın ve ekibinin çalışmaları çok güzel ve en ufak imla hatası bulunmamıştır bu arkadaşa güvenli bir şekilde iş verebilirsiniz bunun garantisini ben ve müşteriler vermektedir...
  gigipost adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet kardeşimizle makale çalışması yaptık ve devam ediyoruz. Genelde gurup işlerinde sürekli kalitesiz ve doldur boşalt işleri ile karşılaşırken Ahmet kardeşimizin
  çalışmalarında tamamen bir kontrol mekanizmasının çalıştığını, profesyonel iletişimi iş sürecinde gördüm .. Adedini hatırlayamadığım makale teslim alınmış ve kullanılmaya başlanmıştır.
  hunter68 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  76 Adet makale teslim alınmıştır. Arkadaş işinde çok temiz ve hızlı, kesinlikle makale işinde başarılıdır. İstediğiniz konuyu araştırıyor ve yazıyor bundan daha iyisi ne olabilir ki?
  cryptosam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  8 adet makale işi vemriştim. Bu denli kaliteli yazılar beklemiyordum. Gerçekten harika yazılmış tamamı.
  40 adet yeni makale işi verdim 200 kelimelik. Hizmet, kalite, seo uyumu, dil bilgisine uyum benim gibi kıl bir adama bile süper geldi. Gerisini siz düşünün
  hafaba adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ödeme geçilmiştir. sorumluluk sahibi bir arkadaş. çok yardımcı oluyor. sorunsuz makale yazan ender arkadaşlardan.
  LegendLord adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Belirttiği gibi tam vaktinde makaleleri iletti. Teşekkür ederim kendisine.
  vuralim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  5 Makale yazdırıldı. İlgili Bilgili ve güvenilir bir arkadaş gününde teslim. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.. A++
  akif68 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makaleler teslim alındı.Teşekkür ederim.Makaleler gayet güzel ve özenle yazılmış teşekkürler.Yeni bir çalışma için anlaşma sağlanacaktır.
  ZipirPlus_ar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bu Adam(LAR) varya! işini adam gibi yapanlardan, Makale işi verdim işte Aslında Makale alımı için gitmemiştim, "Sa. 2013 konulu makale lazım" dedik verdiler, Ekipcek şaşkınız, Aslında beklemiyorduk bu kadar hızlısını, zaten para söz konusu değil onlar için yazdıktan sonra uygunsa verirsiniz kelimesini kullandı, Eğlenceli hoş sohbetler eşliğinde her türlü yardımcı oluyor bir ara bakıyorsunuz Çok samimi 2 arkadaş modundasınız bir ara bakıyorsunuz Sizli bizli ciddiyet hakim olmuş. Tamda benim kafadan derlerya aynen öyle ELLERİNE SAĞLIK OLSUN
  hunter68 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  51 adet spor makalesi satın alındı. İkinci alışverişim toplam 131 makale oluyor. İşinde çok başarılı ve mükemmel.. ()
  Hero adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleleler gönderildi, hepsi de titizlikle yazılmış. Ellerinize sağlık, Bir süre sonra tekrar görüşmek üzere.
  meilbox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  güvenilir bir arkadaş çok sayıda makale alıntı zamanında eksiksiz teslim etti
  cekirdek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ilk başta deneme için 10 adet makale yazım işi verdim, gelen makaleler süperdi. Daha sonra 30 adet daha aldım, şimdi düzenli olarak alıyoruz... Arkadaş işini güzel yapıyor, teşekkür ederiz.
  Reality adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet makale yazdırıldı kaliteli çalışıyorlar, teşekkür ederim. İlerleyen zamanlar da tekrar çalışmak isterim.
  Uqur1987 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaştan 50 adet makale sipariş verildi.Gününde teslimat yaptı.Tekrardan çalışmayı düşünüyorum.
  Teşekkürler.
  hayricolkesen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşımız ile 30 adet makale için anlaşılmıştı, kendisi tam söz verdiği tarihte teslim etti. Teşekkür ederim.
  meilbox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kendileriyle daha önce çalıştım sağlam ve dürüstler
  ZipirPlus_ar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ya Bazen düşünüyorum, "Bu işlere bende gireyim mi?" Sonra sakin kafa ile düşünüp Bu adamların çıkardığı işleri aklıma getirince Bunun üzerine de Aldığım hizmetin Özverili tarafını da kendimce düşününce.. Sanırım böylesine adamlar bu sektörde dolaşıyorken bizler ekmek yiyemeyiz işini en iyi şekilde yapan nadir insanlardan oluşturduğu ekibi ile güzel işler çıkarta bilen Taha Kardeşimiz ve Ekibine sonsuz teşekkürler.
  Byturkx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  arkadaşla sürekli olarak anlaşıldı.ilgili bir arkadaş
  Hasanaydinx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok sayıda makale için anlaşıldı, ilgili bir arkadaş, tavsiye edilir.
  AhsMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  20 adet makale alındı istenilen sürede teslim etti gayet ilgili ve işinin ehli teşekürler.
  keserdar adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleler teslim alındı. İlgili ve sözünde duran bir arkadaş.
  Hero adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce çalışmamız oldu, ilgili bir arkadaş.
  ciko adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makale yazdırıldı süresinde teslim etti.
  gandi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet makale alındı zamanında teslimat teşekkürler
  akif68 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yüklü bir miktarda makale siparişi verildi.İlgili bir arkadaş.Çalışmak isteyenlere tavsiye ediyorum.Sipariş Çarşamba akşamı teslim edilecek.Beklemedeyim.Teşekkürler
  masterthone adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makale yazdırıldı sorunsuz. teşekkürler
  Geylani adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  İşinde gerçekten uzman birisi çok kaliteli iş çıkardı zamanından öncede teslim edildi teşekkür ederim + Bazı nedenlerden dolayıda geciken ödemeden dolayı özür dilerim hakkını helal et iş verecegim zaman ödemeni peşin yapacagım ne malum int. kesiliyo pc bozuluyo vs başka işlerde görüşmek dilegiyle
  aciltercume adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Her biri 300'er kelimeden oluşan toplam 18 makalemizi belirttiğiniz süre içerisinde teslim ettiğiniz için teşekkür ederiz...
  SecureBacklink adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleler teslim alındı fazlasıyla yeni sipariş için pm gönderiyorum. Teşekkürler.
  email adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet 150 kelimelik oyun makalesi siparişi verildi ve gününden önce teslimat yapıldı .Tekra çalışmak dileği ile teşşekürler
  triposi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa verilen iş zamanında, eksiksiz ve dört dörtlük olarak teslim alındı. İlgi ve alakanıza teşekkürler, hayırlı işler.
  byemrah adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makale yazdırıldı belirttiği gibi saatinden önce geldi. Teşekkürler
  lookout adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  100 den fazla makale siparişi verilmişti makaleleri hızlı bir şekilde teslim etti
  ZaLimKraL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  zamanından evvel makaleleri teslim edince şaşırmıştım bir istekte daha bulundum onuda zamanından evvel özgün makalesi yazması aynı zamanda kadirşinas bir arkadasımız olması hasebiyle bir 1000 makale anlaşması daha yapmayı düşündüğüm değerli bir dost. Adı gibi biri.
  vuralim adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet gene yaptı yapacağını, Dün akşam
  Aradım 30 Makaleye ihtiyacım var dedim.
  Başlık nedir kaç kelime olacak biraz bilgi alabilirmiyim
  Dedi anlattım. Yarın akşama 22:00 de elinizde olur efendim dedi. Biraz önce makaleler geldi. Dürüst güvenilir prensipli bir arkadaştır. Tavsiye ediyorum.
  webveil adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  iş böyle yapılır. Belirtilen saatte makaleler ulaştı. Diğer işlerimde ilk tercihim siz olucaksınız. Teşekkürler.
  sarp adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  50 adet makale alındı profesyonelce hazırlanmış ve oldukça ilgili bir arkadaş.
  bendark adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makale teslım alınmıstır tesekkurler
  cehago adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  anlaşmamızı yaptık dediği tarihte makalelerimi teslim etti ilgisi alakası içinde teşekkür ederim
  BesiktASK adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleleri teslim aldım. 3 yazı siparişi daha verdim. Yazılar muazzam. Bugune kadar çalışmış olduğum en iyi ekip diyebilirim. Bütünüyle çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.
  RoxiRox adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Teşekkürler, makale yazdırılmıştır kensine.
  Çok iyi bir şekilde yazmaktadır, hepsi seo kalitesinde makaleler ve ilgi çekicidir.
  babator adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet makale alınmıştır. Memnun kaldık, devamı gelecektir.
  Hızlı, sözünün eri arkadaş, tavsiye edilir...
  xmuratx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar işinin uzmanı gerçektende harika bir iş çıkardılar ve hemen kendilerine tekrar 4 ayrı iş verdim. Herkese tavsiye ederim.
  mGunes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş makaleleri söz verdiği saatte teslim etti.İncelemelerde bulundum ve verdiğim zor başlıklarda ince detaylarına kadar her noktaya değinmişi.Teşekkürler.
  hllzn adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Siz hiç kalite ve hızı bir arada gördünüz mü? Teşekkürler Ahmet Bey.
  24 saat geçmeden 10 adet tanıtım yazısı alındı.
  Uqur1987 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşa 50 adet makale yazdırıldı.İşini düzgün yapan biri,hızlı teslimat içinde ayrıca teşekkürler.
  Başka bir siparişte tekrar çalışmak dileğiyle,iyi çalışmalar.
  tekcarem adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  20 adet makaleyi kısa sürede ve fazlasıyla gönderdi.
  Kaliteli ve güvenli birisidir. Teşekkürler
  BLuETRoY adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet makale siparisi verildi, arkadas cok ilgili sagolsun her sekilde hizli destek veriyor ve elinden geleni yapiyor. Cogu kisi once para sonra is demesine ragmen kendisi once is sonra parayi kabul etmistir. Mutlaka herkese tavsiye ederim
  santos adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok sayıda makale siparişi verildi.
  Söz verdiği saatten daha önce teslim etti. Tavsiye olunur.
  xmuratx adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet beye 10 adet daha iş verildi yine mükemmel bir şekilde yapmışlar. Tebrik ederim
  AhsMedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gayet ilgili ve anında dönüş yapan kaliteli bir yazar 300 den fazla makale verildi ve verilmeye devam ediliyor..
  akbalci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makale yazdırıldı ve işini fazlasıyla yaptı arkadaş. İnşallah sürekli olarak çalışacağız kendisiyle.
  kayalight adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  teşekkürler
  zamanında teslim ve iyi makaleler alındı.
  bcercan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makaleler teslim alındı. hızlı ve güvenilir bir arkadaş. daha birlikte çok çalışacaz sanırım. hayırlı satışlar.
  hackersatranc adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  7 adet makale siparişi verilip teslim alınmıştır. İşinde titiz bir arkadaş makale dosyalarına dahi başlık ve kaç kelime olduğunu yazarak teslim etti daha birlikte çok çalışacağız gibi gözüküyor hayırlı satışlar
  cnrmedya adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makaleler teslim alındı arkadaş gayet hızlı
  Erhan adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Ahmet arkadaş ile sürekli çalışıyoruz birçok makale yazdırdık bugüne kadar sorun yaşamadık eline sağlık.
  DorukTR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla 2 haftalık bir çalışma yapıldı. 664 adet 200 kelimelik makaleler yazdırıldı. Ödemesi yapıldı. güvenilir bir arkadaştır.
  hostingplatform adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  18 adet makale teslim alınmıştır. Hocam işini profesyonel olarak yapan, dürüst ve güvenilir biri. İlgisi ve işindeki özverisi için çok teşekkür ediyorum. Her zaman çalışmak ümidiyle..
  Kalyoncu adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet sipariş verildi ve 12 saate teslim etti, süper iş ve sağlam klavyesi (kalemi) var
  akbalci adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hazır kalıplar kullanmadan özgün bir şekilde uygun fiyata tüm tanıtım yazı işlerimi sorunsuz bir şekilde hallediyor arkadaş
  hypnosis adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleleri tam söylediği zamanda teslim etti. Makaleler oldukça kaliteli durumda. Arkadaşı kesinlikle tavsiye ederim kalemi iyi
  Psikolojikman adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  300 Kelimelik 11 Adet Tanıtım Yazısı Yazdırıldı. Ahmet Bey'e Teşekkürlerimi Sunarım Yazılar Tam da İstediğim Gibi Seo Uyumlu Ve Akıcı. Tam Dediği Sürede Teslimatı Gerçekleştirdi. İşinin Ehli, Hızlı, Dürüst Ve Güvenilir...
  UgguR adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Deneme amaçlı bir kaç yazı hazırlattım arkadaşa, gayet güzel duruyor. Kolay gelsin.
  musakka adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  12 adet makale yazdırıldı, belirlenen sürede yazılar teslim edildi. Yazılar tatmin edici ve güzel. Teşekkürler.
  BestOf adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşlar oldukça organize çalışıyorlar çalışmalarındaki başarılarının devamını dilerim iyi çalışmalar. Alışveriş yapıldı.
  hoo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Sağlıkla ilgili makaleler yazdırdım çok iyi yazıldı ve tamamen özgün yazılmış. Herkese tavsiye ederim. Teşekkür ediyorum.
  Rix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  50 adet makale alınmıştır çok kaliteli yazar tavsiye ediyorum. Teşekkürler
  AsInvestment adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  300 adet makale alındı başarılı ve gerçekten iyi niyetli bir arkadaş. Kesinlikle bundan sonra beraber çalışacağız.
  jokeboy adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Daha önce bir çok kişiye makale için sipariş verdik ve siparişlerimizi aldık, fakat daha önce çalıştığımı kişilerden aldığımız makaleler bilinçsizce sıradan yazılmış olan makaleler di, yani verdiğimiz kelimeler sadece o makale içinde geçiyor du, hiç bir özgünlüğü ve anlamları yoktu, ilk defa Ahmet beyden 25 makale siparişi verdik ve daha sonra sipariş vermeye devam ettik, çünkü makaleler gerçekten emek vererek ve anlaşılır bil dilde özgün olarak yazılmıştı... Bu yüzden kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.... Tabi birde unutmadan söyleyeyim... oldukça hızlı teslimat ve sipariş var
  teribogart38 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  makaleleri çok beğendim teslimatta hızlı olunca çok memnun oldum 6+6 siparişim oldu şimdi 30 tane daha sipariş verdim
  metanek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet yazı yazdırıldı. Geyet güzel yazılar olmuş
  ZaiL adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  81 adet için kendisi ile anlaşma sağladık. 2 gün gibi kısa bir sürede 81 adet makaleyi teslim ettiler. Bu kadar kısa sürede yazılan makalelerin kalitesine şaşırdım. Kısa süre içinde çok temiz iş çıkardılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.
  cekirdek adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  110 adet makale siparişim vardı bir hafta olmadan geldi, teşekkürler
  love06 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Süper Makaleler Yazıyor Arkadaş İşini Çok İyi Yapıyor Emin Olabilirsiniz
  Clyde adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  20 adet makale yazdırıldı makaleler söz verilen zamanda teslim edildi + çokta düzgün ve özenli yazılmış tavsiye ederim
  TuzsuzT adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Dün verdiğim 10 makale siparişini bugün teslim aldım. Şimdiye kadar çok kişiye makale yazdırdım, içlerinde en başarılısı olduğunu söyleyebilirim.
  Senseyh adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  sağolsun dedigi gibi zamanında teslim etti daha ne olsun r10'da zor bulunuyor boylesi
  clubmember adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleler alındı. Hızlı teslimat, herşey tam istediğim gibi. İşinin ehli bir arkadaş, makaleler çok kaliteli gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
  fatihben adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Büyük çaplı makale anlaşması yapıldı makale konusunda güvenilir ve işinin uzmanı bir ekip tavsiye ederim.
  gokhaneryigit adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kaliteli makaleler için teşekkür ederim .Anlaşılan uzunca bir süre makale yazdırağım size
  butterfly adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaş ile sürekli çalışmaktayım ve çalışmaya devam edeceğim İnş..Aldığım makaleler titizlilikle ve profesyonelce yazılmış..Google'da etkilerini fazla, fazla görüyorum..Verdiğim para sonuna kadar helal olsun..
  İyi çalışmalar kardeşim..
  By_tozi adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makaleler süper bir şekilde yazılmış bulunup zamanında teslim edilmiştir,uzunca çalışacağım kişisiniz.Teşekkürler
  Mehemmet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Güzel bir yapı kurmuşlar. Sürekli çalışacağız sanıyorum.
  ekinonline adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  ellerinize sağlık hocam. 30 adet makale teslim alındı. hiç bir imla hatası yoktur. dediği vakitten önce makaleleri yolladı. hızlı ve güvenilir.
  Lidernet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla çalıştık gayet başarılı daha çok iş yapacaz anlaşılan..
  ebulfeth adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Başarılı olduğuna inanıyorum.Çünkü kendim hem şiir hem de bir çok konuda makale tarzı yazmıslıgım var hatta iki yerel gazetede köşe yazarlıgı yaptım ama kendi sitemin anahtar kelimelerinde makale yazmayı bir türlü beceremedim.Sağolsun arkadasa zoru basarmıs ve güzel on adet makale cıkardı.Ellerin dert görmesin.
  erkeksengel adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Merhaba Arkadaşlar,
  Makale teslimatı konusunda gerçekten başarılı sadece bir iki adet okuya bildim yoğunluktan dolayı kelimeler akıcı ve sıkılmadan kendini okuta biliyor. On adet çalışma yaptık kendisi de isterse bundan sonra devamlı irtibat içinde olacağız. Makale içeriği ise erkek moda, erkek bakım olarak yazıldı.
  Clyde adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  20 adet makale sipariş verdim dün elime ulaştı bu 2.ci çalışmamız işini bu kadar önemseyen ve bu kadar disiplinli işini layıkıyla yapan yazarları görmek gerçekten beni sevindirdi kalite, hız, süpersiniz gerçekten bir yazardan beklenen herşey mevcut teşekürler hayırlı işler
  tasarimhizmet adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet makale siparişi verildi. Belirtilen süre öncesi gönderildi. Gayet başarılı ve hızlı bir iş. Kesinlikle çalışmaya devam edeceğim.
  FATIH_999 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  30 adet makale yazdırdım hızlı teslim için teşekkür ediyorum güvenilir bir arkadaştır.
  ilker_34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 makale yazdırdım çok memnun kaldım işinin ehli bi arkadaş
  besen adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Makale yazdırıldı. Dediği zamandan önce de işi teslim etti.
  İşine sadık, işini bilen bir arkadaş.
  Tavsiye ederim..
  Cronix adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  itina ile yazılan yazılar teslim alındı teşekkürler.
  dll adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 adet konu yazdırdım, zamanında teslim etti ve yazılar seo'ya uygun profesyonelce yazılmış.
  deFaCtoo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Çok ilgili ve memnuniyet amaçlı bir hizmet vermektedir. Tamamen özgün makaleler. Sonuç olarak devamlı çalışılacak ve tavsiye edilecektir. Teşekkürler ediyorum.
  ozi79 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  120 adet makale siparişi verildi 24 saate tamamladı arkadaş makalelerde cok güzel olmuş en kısa sürede yine çalışıcam teşekürler
  limitsizseo adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 makale için anlaşıldı ve bir gün az bir zaman içinde teslim etti,
  En kısa zamanda yine kendisi ile çalışmayı düşünüyoruz.
  Teşekkür ederiz.
  sade_kahve adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşımızla ilk defa çalıştım. Gayet ilgili ve hızlı ayrıca odeme konusunda çok duyarlı sağolsun.14 adet makale yazdırıldı hepsi gayet başarılı ve özgün makaleler. Sürekli olarak kendısı ıle çalışacağız. Makale yazdıracak kardeşlerımıze tavsiye ediyorum.
  MujaHeed adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Söz verdiği tarihte makalelerini teslim etti, sağolsun hepsini Copyscape'den de tarattırmış. Kaliteli, temiz, karmaşadan uzak bir şekilde makaleleri hazırlamış. Ellerine sağlık, gerçekten çok güzel bir alışveriş oldu. Tavsiye ediyorum arkadaşlar, güvenle çalışabilirsiniz
  Burti adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Özgün ve işinde prof birisi google'ın görmesi gereken yerleri benim yerime bulup düzenleyip yayınladı teşekkürler.
  kaymakam adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla bu 2. çalşımamız. Ben bu şekilde düzenli, tertipli çalışan ve dakika dakika söylediği zamanda yazıları eksiksiz teslim edenbir kadro görmedim. Emeklerini fazlasıyla almadıkları da kesin. Her zaman çalışacağım bir yazar kadrosudur tavsiye ederim.
  Berkt adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  10 Adet tanıtım yazısını çok hizli şekilde testlim etti. Teşekkür ederim kendisine ) İyi çalışmalar bol kazançlar
  Hytloth adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yazdırmış olduğum 20 makale de üst kalitede ve anlaşılır. 1 günde teslimat için ayrıca teşekkürler.
  mGunes adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Arkadaşla tekrar çalışma fırsatı buldum ve 12 saat üzerine makaleler elime ulaştı teşekkürler başka bir çalışmada görüşmek dileğiyle.
  bilenyok adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  1 günde 50 makale teslim alındı.
  Makaleler çok kaliteli ve profesyonel hazırlanmış.
  İnanılmaz hız, ekstra kalite, şahane bir ekip.
  Kısa süre sonra tekrar görüşmek üzere,
  İyi çalışmalar.
  duman83 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  11 makale zor konular zamanında teslim teşekkürler
  Meg7 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Yorum yaparak bir şey dememize gerek yok herşey ortada zaten ucuz, kaliteli ve güvenilir bir arkadaş
  Difuzyon adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Kelime varyasyonlarından nihai sonuca varmanızı arama motoru da takdir etmiş.
  Memnun kaldığımı belirtmek isterim, ilginize teşekkürler.
  +
  10 adet yeni makale siparişi Pm olarak gönderildi.
 • 16-12-2012, 23:18:03
  #2
  Daha önce çalışmamız oldu, ilgili bir arkadaş.
 • 17-12-2012, 16:38:48
  #4
  Teşekkürler. Konu günceldir. Makaleler hızlı bir şekilde yazılıp teslim edilmektedir.
 • 18-12-2012, 13:57:21
  #6
  çok sayıda ve düzenli çalışma için anlaşılmıştır arkadaşın ve ekibinin çalışmaları çok güzel ve en ufak imla hatası bulunmamıştır bu arkadaşa güvenli bir şekilde iş verebilirsiniz bunun garantisini ben ve müşteriler vermektedir...
 • 18-12-2012, 16:13:03
  #7
  arkadaşla çok sayıda makale için anlaşılmıştır.