8 Yıllık Tecrübe. Uzmanından SEO Uyumlu Makale - R10.net
 • 10-06-2019, 10:11:31
  #1
  Değerli arkadaşlar saygı ve sevgi ile sizleri selamlıyorum. Lisans işletme mezunuyum. 8 yıldır aktif olarak makale yazmaktayım. Uzmanlık alanım Sosyal Güvenlik, İş Hukuku ve Ekonomi. Bu alanlarda istediğiniz konuda özgün ve seo uyumlu makaleler yazabilirim. Farklı bir alanda talep olursa o alanlarda da istediğiniz makaleleri yazabilirim. Daha önce Türkiye'de büyük siteler için yazarlık yaptım.

  Editörlük tecrübem de var. Arzu edenler için wordpress tabanlı sitelerden de içerik girişini sağlayabilirim. 100 kelimesi 3 liradan yazmaktayım. Yazılarım konusunda iddialıyım. Anahtar kelime araştırması yaptıktan sonra yazmaya başlarım. Ayrıca googleda ilgili makale başlığında ilk sayfada çıkan rakiplerin de analizini yapmaktayım ve buna göre kendime yol belirlemekteyim. Yani yazmak için yazmıyorum size faydası olması açısından elimden geleni yapıyorum. Şunu iddia ediyorum ve bu konuda gayet gerçekçiyim. Eğer sitenizin iç seo ve dış seosu sağlamsa yazılarımın yazıldıktan belli bir süre sonra ilk sayfada çıktığını söyleyebilirim.

  Google algoritma güncellemelerini de takip etmekteyim. Son çıkan güncellemeler ile birlikte makale yazarken dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat etmekteyim. Bu konuda birçok yabancı kaynağı takip etmekteyim.

  Birlikte çalışmak dileğiyle. Saygılarımla.
 • 10-06-2019, 10:26:07
  #3
  BizAjans adlı üyeden alıntı
  makale çalışmalarından bir örnek pm alabilirmiyim
  Özel mesajla bilgi verildi.