• 16-04-2019, 01:05:38
  #10
  Müsadenizle @Hagiwhat; hocam.
  https://www.r10.net/makale-siparisle...ek-sablon.html
  Bu şekilde de bir konu açmıştım zamanında. Makale hizmeti veren biri olarak işi alırken ne kadar detay gelirse o şekilde yazmaya gayret ediyoruz. Alıcı-Satıcı için faydalı olacağı kanısındayım.

  Bazı konularda @ASametYildirim; hocama katılamıyorum. Sebebi söylediklerinin yanlış olması değil, aksine çok doğru.
  Ancak bazı kişiler (müşterilerimizden) ilk paragrafta kesinlikle anahtar kelime kullanmayın sonda kullanın ya da bir başkası tam ortasında kullanılsın. Şeklinde talepler olabiliyor. Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır mutlaka. Bu durum da ona benziyor biraz Herkes aynı skala üzerinde metinler talep etmiyor. Doğru bildiğim kadarıyla yönlendirmeler ve düzeltmeler yapıyorum işi alırken ancak yine de cümleye girerken de dediğim gibi bazı durumlarda değişkenlik görebiliyoruz.

  Bir de yazar olarak minik bir sitemde bulunayım. Örneğin; aşağıdaki şekilde iş verip verim almayı güzel bir iş çıkmasını ya da hayallerinize dokunacak bir makale beklemeyin.
  Kötü Sipariş Örneği: "Hocam benim sitegibibişey.com diye sitem var. Teknoloji sağlık moda fln kafanıza göre yazın anahtar kelime ve başlıkları belirleyin. En az 300 kelime olsun 600 700 e kadar yolu var siz yazın fazla olursa öderiz."
  Bu şekilde iş alan yazar arkadaşım işinin en iyisi hatta Google'ın kendisi bile olsa oturup bir başkasının sitesi için hit getirecek konu ve arama terimlerine hitap edecek anahtar kelime analizi yapamaz. Yaparsa da ekstra ücret istemeli. Ücret istemeden yaparsa da sitenin sahibi gibi yapamaz. Sitenizi en iyi siz tanırsınız. Siz başlığı konuyu ve kelimeleri belirleyip iletin, mümkünse bir de örnek bir link iletin bu şekilde, tarzda yazılsın diye. Yine de o iş kötü geliyorsa revize talep edin, iade talep edin... Artık nasıl uygunsa

  Biraz uzattım kusura bakmayın lütfen... Herkese iyi forumlar, güzel alışverişler, bol kazançlar ve bol hit dilerim...