• 26-04-2022, 13:20:42
  #1


  Önce Hizmet Veriyoruz Sonra Ücret Talep Ediyoruz Piyasadaki Kaporacı Ve Hizmet Vermeyenlerle Karıştırmayınız


  Merhaba İşletme Profiliniz Askıyamı Alındı Google İle İletişime Geçtiniz Tüm Evrakları Gönderdiniz Ama Yinede Açılmadımı Üzülmeyin Ben Ve Ekibim Size Bu Konuda Yardmcı Olmak İçin Burdayız.

  Sinirlenmeyin Devamlı Devamlı Google Yazmayın Çözüm Olmuyacaklardır Sizi Ret Etmeye Hatta Belli Bir Zaman Sonra Size Cevap Bile Vermiyeceklerdir.

  Size Vereceğimiz Mail İle Bize Yöneticilik Verdikden Sonra Sadece Bizden Haber Beklemek Kalacak  Kesinlikle Spam Haritası Olanlara Hizmet Vermiyoruz Spam Harita Kaydı Yapmıyoruz.

  Vergi Levhası Tabelası Olan Askıdan Haritasını Alamayanlara Hizmet Veriyoruz. Kesinlikle Yüzde Yüz Askıdan Alma İşlemi Uyguluyoruz

  Para Bizim İçin En Son Planda Kalıyor Önce Askıdan Haritanızı Alıyoruz Yayına Giriyor Ondan Sonra Ödeme Alıyoruz.  Bu Zamana Kadar Ajansların Bile Askıdan Alamadığı Haritaları Askıdan Kurtardık Ve Yakında Paylarımızın Altında Müşterilerimizin Yorumlarını Takip Edebilirsiniz.

  Kesinlikle İnsanlara Hayal Satmıyoruz Profili İnceliyoruz Açılır Diyorsak 1 Hafta 15 Gün En Geç 1 AY İçinde Aktif Ediyoruz.  Yaptığımız İşlerin Hepsi Yasaldır Kesinlikle İllegal İşimiz Yoktur.  Sizde Yüzlerce Yorumlu Askıda Kalan Haritalarınız Varsa Biz Sizin İçin Burdayız
 • 26-04-2022, 13:33:17
  #2
  • Ticari konu açmak isteyen Kullanıcı en az 1 aylık üye olmalı
  • Ticari konu açmak isteyen Kullanıcı minimum 5 ticaret ( itrader ) puanına sahip olmalı
  • Yukarıdaki işlemleri beklemeden doğrudan ticaret yapmak isteyen yeni kullanıcıların güven vermeleri açısından 1 Yıllık Platin Üyelik ya da Kurumsal veya Kurumsal Plus üyelik satın almaları gerekmektedir.
  • Premium Üyelik Satın almak isterseniz https://www.r10.net/premium-uyelik-r...ium-uyelikler/ online olarak satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra Premium Üyelik hesabınıza otomasyon tarafından anında tanımlanır ve istediğiniz kategoride Ticari Konu açmaya başlayabilirsiniz.
  Online olarak Kredi Kartı ile almak yerine Banka havale/eft/fast yöntemi ile satın almak istiyorsanız Berkay ya da BilalBayar 'a PM (Özel Mesaj) gönderebilirsiniz