Öncelikle herkese iyi forumlar ve iyi kazançlar diliyorum.
Bildiğiniz gibi son dönemde hype olan Telegram airdropları milyonlarca kullanıcı katılımıyla sürüyor.

Notcoinden çok ciddi miktarda paralar kazandık ve yeni projelerde bundan dolayı daha çok ilgi görüyor. Şuanda telegramda yüzlerce bot mevcut elbet aralarından iyi projelerde mevcut ama %90'ı maalesef çöp olacak bu bir gerçek
Gelelim asıl konumuza;

Telegram airdropları arasında şuanda en çok elle tutulur projelerden biri olan pixelverse gerek kendine özgü yapısıyla, yeni bir metasıyla ve büyük isimlerden aldığı yatırımlarla ön planda.
Bu işlerle uğraşanlar pixelverse airdrobunu zaten hali hazırda yapıyordur. Lakin çoğunluğun bilmediği bir konuya değineceğim.

Pixelverse şuanda hem telegram üzerinden hem de web üzerinden 2 ayrı airdrop ilerletiyor. Telegram üzerinden yapılan airdrop sonucunda FI coin airdrobu dağıtılacak, web üzerinden yapılan airdroptan da kullanıcılarına PIX token dağıtacak. Telegramda milyonlarca kullanıcısı var bu bir gerçek ama çoğu kişi web üzerinden yapılan airdroptan habersiz bu yüzden konusunu açıp bilgilendirmek istedim.

Web ve telegram botları hemen hemen aynı mantıkta evcil hayvan alıyoruz (5 adet evcil hayvan sınırı var) ve evcil hayvanlarımızın lvllerini yükselterek 8 saatte bir claim yapıyoruz bu kadar basit. Görevlerde mevcut görevleri yaparak daha hızlı gelişebilirsiniz.

Pixelverse WEB Refli: LİNK (Ekstra Bonuslar Alıyorsunuz)
Pixelverse WEB Refsiz: LİNK(Bonussuz Başlıyorsunuz)

-----

Pixelverse Telegram Refli: LİNK
ixelverse Telegram Refsiz: LİNKGÜNCELLEME !!!

Airdrop dağıtımı gerçekleşti total 9200 PİXFİ kazandık şuanda güncel değeri 520$
Hemen satış baskısını azaltmak için stake usulüyle dağıtım gerçekleşti. İsteyen ceza ödeyerek belli bir kısmını hemen çekebilir.