Merhaba arkadaşlar,
Bugün sizlere yatay piyasalarda nasıl para kazanabileceğinizden ve bunun için kullandığımız etkili bir stratejiden bahsetmek istiyorum: Nötr GRID Stratejisi.


Öncelikle, kripto para piyasalarında kazanç elde etmek her zaman kolay olmuyor, özellikle de fiyatlar belirli bir aralıkta sıkıştığında. Ancak, XRP Grid Botu ile bu durumu kendi lehimize çevirdik.


Yaklaşık 9 gündür Ripple (XRP) coini üzerinde uyguladığımız grid bot stratejisi ile %17 oranında pasif gelir elde etmeyi başardık. Nasıl mı? Çok basit, XRP fiyatının 0.47 ila 0.58 dolar arasında dalgalandığını fark ettik ve bu fiyat aralığına bir grid botu kurduk.


Grid bot nedir diye soracak olursanız, bu bot belirlediğiniz fiyat aralığında alım ve satım yaparak kar elde etmeyi amaçlayan otomatik bir ticaret stratejisidir. XRP için belirlediğimiz bu aralıkta bot, fiyat her düştüğünde alım yapıyor ve fiyat yükseldiğinde satım yapıyor. Bu sayede, piyasa yatay hareket etse bile küçük fiyat dalgalanmalarından sürekli olarak kar elde edebiliyoruz.


Bu stratejiyi uygulamaya başladıktan sonra kısa sürede başarılı sonuçlar aldık ve botumuz 9. gün sonunda %17 pasif gelir üretti. Bu gerçekten etkileyici bir sonuç ve doğru strateji ile ne kadar kazançlı olabileceğinizi gösteriyor. Fiyat bu şekilde devam ederse kazandırmaya devam edecek gibi görünüyor.


Eğer siz de yatay piyasalarda kazanç elde etmek istiyorsanız, bu stratejiyi gözden geçirebilirsiniz. GRID stratejisi sayesinde piyasa dalgalanmalarından faydalanarak pasif gelir elde etmek mümkün.

Yol gösterici olması amacıyla paylaşıyorum.

Riskleri anlamadan işlem açmayın. Mutlaka araştırın öğrenin!

Eğer destek isterseniz imzamdan çalışmalarıma göz atabilirsiniz.


Sevgilerle