Yapay zekayı eğitmek amaçlı internet data akışını kullanacak proje, diğer internet veri paylaşım uygulamalarından("bandwidth sharing apps") farkı ve crypto dünyasında ve yapay zeka dünyasında bu şekilde ön plana çıkıyor !

Daha bi 6-7 ay olmuş başlayalı, şuan sadece tarayıcı eklentisi olarak kazanım sağlanıyor yakında mobil uygulama gelecek,

Nasıl Çalışır ?

Chrome üzerinden grass eklentisini indiriyorsunuz (grass'ın websitesinde var. çok basit otomatik kurulum yapıyor. Eklentiyi açıp içerde kayıt olduğunuz id şifre girdiğiniz zaman atkif oluyor.)
Her internetten bir makine kasıyor. Aktif olarak açık tutmanız yeterli internetinizi kullanyor bu eklenti oda çok kücük bir miktar internetinizin sadece % 0,3'ünü kullanıyor. İnternet kalitenize göre de daha fazla grass coin veriyor.

Ne yapıyor Tam Olarak ?

Grass yapay zekaların gelişmesi için ciddi enerjiler gerekior. Grass burada veri katmanı sağlıyor. Hem daha uygun hem çevreci bir proje haline geliyor. Proje bu sayede hem kendi para kazanıyor hemde kullanan kullanıcılarda para kazanmış oluyor.

Eko sistemi görmeniz açısından paylaşıyorummobilde kiwi browser a eklenti olarak kurup kullanılabiliyor.

şuan sadece aktif olunan zaman için puan veriyor, herhangi bi data vs kullanımı yok.(edit: ufakta olsa data kullanımı başlamış o yüzden mobil internette sınırsız interneti olmayanlar dikkatli kullanmalı)

Aktif olarak binance researchte inceleniyor.
7 Mayıs'ta binance resmi hesabı Touch Grass diye paylaşım yaptı.


Binance Listelenme ihtimali yüksek çünkü proje çok mantıklı ve sistemi sayesinde kendi kendine para kazanıyor ve kullanıcılarına da kazandırıyor.
Ekip kaliteli ve dijitali de çok iyi kullanıyolar. Çok ciddi paralar kazanılabilir.

cüzdan yok, token yok, değeri vs bilgiler henüz yok, şuan kazanılan puanlarla hem ilerde token ortaya çıktığında hem o kazanılacak hem de ne sisteme ortaklıktan bahsediliyor(tam net değil detaylar)

Refli Link - (win - Win ve bilgi paylaşımı için ) = https://app.getgrass.io/register/?re...1rkTDY-cNs3B9e

Refsiz Link - https://app.getgrass.io/register