Anket Octopus Trader bir uygulama ya da bot geliştirmeli mi ?
Toplam Katılımcı Sayısı: 5
Octopus Trader bir uygulama ya da bot geliştirmeli mi ?
Websitesi + Mobil Uygulama + Telegram kanalı olsun
%60,00 (3 Oy)
Mobil Uygulama + Telegram kanalı olsun
%0 (0 Oy)
Telegram kanalı olsun
%20,00 (1 Oy)
Şu an ki hizmetler iyi başka hizmete gerek yok olanlara ağırlık ver
%20,00 (1 Oy)
 • 23-03-2024, 11:45:20
  #1
  Sevgili R10 üyeleri,

  Birçok hizmetimi hazırlamadan önce, bu konuda bir ihtiyaç analizi yapmayı ve bir anket düzenlemeyi her zaman prensip edilmişimdir. Bildiğiniz gibi, ben daha çok kripto bölümünde botlar üzerine hizmetler veren Octopus Trader'ın kurucu ortağı ve fikir babasıyım. Bu konuda birçok borsada yeni açtığım - kimini aktif ettiğimiz kimini henüz aktif etmediğimiz - CopyTrade hizmetleri de var. İncelemek isterseniz en altta linklerini ileteceğim. Fakat, bugün burada anketini yapmak istediğim konu farklı. İlk etapta sinyal kaynağı amacıyla başlattığım bu çalışma. Daha sonra bot ve CopyTrade olarak gelişti.

  Fakat, bu konuda piyasa yükselmişken tekrar al-sat sinyallerini almayı düşünenler olur mu? Yoksa gerek yok bu şekilde devam etsin der misiniz diye bir anket düzenlemek istedim.

  Anketin konusu, Telegram üzerinden veya bir mobil uygulama üzerinden alsat sinyallerini almayı tercih eder misiniz? Bunun için en az ne kadar, en çok ne kadar ödeme yapmayı tercih edersiniz?

  Ankete oy verirken ele almanızı istediğim konu başlıkları;
  • Sadece uygulama mı olmalı?
  • Uygulama + Telegram kanalı mı olmalı?
  • Sadece telegram kanalı mı olmalı ?
  • Bu hizmet için en az ve en çok ne kadar ödeme yaparsınız?
  Proje yeterli oy alırsa aklımdaki fikir uygulama + websitesi + telegram kanalı olacak.
  Web sitesi ya da uygulamadan hangi coin ya da coinler için hangi sinyalleri almak istediğinizi özelleştirebilecek ve telegram ya da uygulamadan sadece tercih ettiğiniz coinlere al sat bildirimleri alacaksınız.

  Hizmeti almayı düşünürüm diyen ve ya katkıda bulunmak isteyenlerin gerek yorum gerekse de ankete katılım göstermesini rica ediyorum. Anketten çıkan verilere göre hareket edeceğim ve ilgi olan konuya ağırlık verip ilgi olmayan konulara daha az ağırlık vereceğim.

  Konuyu okuyup ilgi gösteren ve katılım gösteren herkese teşekkür ederim.

  Konu altında ileteceğim dediğim şu anda aktif olan BYBIT Copy Trade konu linki: https://www.r10.net/kripto-pazar-ala...l-edildik.html
 • 06-04-2024, 14:19:03
  #2
  Merhaba,

  https://www.r10.net/sorum-var/403974...ekliyorum.html

  konunuzdan da yola cikarak uygulama + web sitesi + telegram olmasi hizmetlerinizi tanitmak acisindan da fayda saglayacaktir. Ki copy trade ile paylastiklarinizi sinyal olarakta telegramda ve uygulama da paylasmanizda bir sorun olmayacaktir. Uygulama uzerinden borsalara refli link verebilir ve copy trade linkinizi de koyabilirsiniz. Ki uygulamayi illa native yapmaniza da gerek yok. webview yapabilirsiniz web sitesi onem arz ediyor olacak burada. Guzel bir tasarimli siteyi webview ile hem uygulama da yapmis olursunuz.
  Diger kisim olan hizmeti almayi dusunur musunuz kisminda ben dusunmem acikcasi cunku ihtiyacim olan bir durum teskil etmiyor kendim trade ettigim icin ama hitap eden, trade etmeye yeni baslamis kisiler icin faydali ve yararli olacaktir. Sunu da dusunmekte fayda var bir cok kisi twitterda, telegramda ucretsiz coin ve sinyal paylasirken ucretli olmasindaki avantajiniz ne olacak? Sonucta %100 kazandiran bir trade sistemi bulunmamakta ve bunun icin para odemek cok anlamli gelmiyor bana. Kisileri surece dahil edip bir topluluk olusturmak daha uygun olacaktir. Uygulamanin icine google adsense veya alternatifleri ile reklam koyup daha cok kisiye ulasmak daha karli bir yol getirecegini dusunuyorum.
  Ayrica youtube uzerinden egitim ile de daha fazla kisiye ulasabilir ve topluluk olusturabilirsiniz.