Merhaba Arkadaşlar.
Bitget.com borsasının yaptığı haftalık etkinliklerden bahsedeceğim. Bir çoğumuz özellikle futures ve sport işlemlerde binance borsasını kullanıyoruz ama karşılığında herhangi bir hediye ödül almıyor. Aramızda çok büyük işlem hacimleri yapan arkadaşlarda olduğunu biliyorum.

Bitget borsası yaptığınız işlem hacimlerine göre ödül kazanma etkinlikleri sunuyor.

Bitget borsasına kayıt olmak için;
Refli Kayıt: TIKLA (İlave komisyon indirimi var. Refimden kayıt olanlara birebir destek olacam )
Refsiz Kayıt: TIKLA

Alıntı
Bütün etkinlikler yaptığınız hacme göre hesaplanıyor. Hacim hesabı yaparken kullandığınız kaldıraçlı miktar üzerinden hesap yapılıyor. Örneğin 10$ ile long açtınız ve 50x kaldıraç kullandınız. Yaptığınız hacim 500$ olarak gözüküyor
1. Etkinlik.
Bu resmen beleş etkinlik. sadece günlük 10$ işlem açan ve her gün puan check yapan birisi bile ay sonunda 5-10$ hediye kazanıyor


2.Etkinlik.
Özellikle işlem hacmi olan arkadaşlar. Kesinlikle bunu etkinliği kullanmanızı öneriyorum. Bu etkinlik Sadece Türkiye kullanıcılarına özel olduğu için yaptığınız hacim eğer çok yüksek ise, mutlaka ödül alıyorsunuz.3.Etkinlik:
Yine aynı şekilde zaten al sat yapıyorsanız bu at satlarınız hacim olarak birikiyor ve her hafta hediye çarkında çevirme yapıyorsunuz.Özet olarak zaten işlem yapan arkadaşlar, En azından bu işlemler karşılığında ödül kazanma hakkınızı kullanacağınız bir borsa ile çalışmak daha iyi olacaktır.

Bitget borsasına kayıt olmak için;
Refli Kayıt: TIKLA (İlave komisyon indirimi var. Refimden kayıt olanlara birebir destek olacam )
Refsiz Kayıt: TIKLA