• 08-04-2022, 19:54:31
  #1
  Sevgili R10 Kullanıcıları ve kripto severler;
  Bugün takip ettiğim ve güvenilir kripto fenomenlerden Lord of Crypto ( https://twitter.com/lord_of_crypto_ ) çok hoşuma giden flood yayınladı dileyenler oradan da bakabilir.


  Twitter kullanmayan ve görselleri görüntüleyemeyen olur diye floodu buraya metin olarak aktarıyorum.

  Şimdi size çok güzel ve sıfır riskli bir pasif gelir fırsatından bahsetmek istiyorum. Para her zaman coin alıp satarak kazanılmaz. Boşta beklettiğiniz parayla da bir taraftan risksiz kazançlar sağlayabilirsiniz. Nasıl mı? Hazırsanız başlayalım.

  Dün bozdurduğum #usdt'yi, kuru kuru TL'de beklemek yerine TL'yi temsil eden stabil coin olan #TRYB’ye çevirip FTX borsasında lending'e koydum. Hem de %33 yıllık faiz oranıyla. Günde binde 0.9 civarına tekabül ediyor. Örnek olarak: 1 milyon TL için günlük 900 TL faiz veriliyor.

  Ayda 27 bin TL eder. En çok faiz veren banka 14 bin civarında veriyor. Yani bu oran en çok faiz veren bankanın tam 2 katı. Üstelik kilit yok, faiz de saatlik. İstediğiniz zaman yatırıp, istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz.

  Ayrıca diyelim ki borsada ani bir fırsat gördünüz, bankadan borsaya para yollamakla zaman kaybetmek yok, bankaların havale limitlerine takılmak yok (Bankaların günlük havale limitleri genelde 150 bin ile 500 bin TL arasındadır.)

  Üstelik EFT yapacaksanız ve mesai saatlerini geçtiyseniz iş bir sonraki güne kalır. Bilira bu açıdan da çok pratik. Faizin yüksek olmasının sebebi de diğer insanların borsadan #TRYB ödünç almak istemesi. Yani ne kadar çok insan #TRYB talep ederse, faiz de o kadar yükseliyor.

  Özetle TRYB @BiLira_official projesinin stabil kripto parası oluyor. FTX’e TL geçirirken http://Bilira.co sitesi TL karşılığı FTX'e sizin için anında TRYB yatırıyor. Kolay bir giriş çıkış rampası oluşturmuşlar. Ayrıca FTX’e gönderimler ücretsiz gerçekleşiyor.

  Sonuç olarak dolar, sattığım yerden %1-2 altına düşüp de alım yerime gelene kadar, TL'de beklerken bir taraftan da her saat para kazanmak kesinlikle çok avantajlı. Özellikle yerel borsalarda TL ile işlem yapan arkadaşlar, boşta duran paralarını bu şekilde değerlendirebilir.


  Flood Kaynağı:

  https://twitter.com/lord_of_crypto_/...FP6CS0EbWGeILQ  Umarım faydalanan olur herkese bol kazançlar...
 • 08-04-2022, 20:01:37
  #2
  Nedense bu insanlara güvenmiyorum, dediği doğru olabilir ama şişiriyor gibi geldi bana.
 • 08-04-2022, 20:05:57
  #3
  EmrPce adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Nedense bu insanlara güvenmiyorum, dediği doğru olabilir ama şişiriyor gibi geldi bana.
  İnceleyip yorum yapmak lazım bilemiyorum o nedenle kaynak göstererek paylaştım. İşlemlerini takip ettiğim biri. Ben yüksek bütçesi olan fakat kriptoya uzak duran kişiler faydalanabilir amacıyla paylaştım.
 • 08-04-2022, 20:25:01
  #4
  Üyeliği durduruldu
  İyi formlar ✋
 • 09-04-2022, 06:05:59
  #5
  İşlem yapılan yer merkezi borsa (cex) ise her zaman risk vardır. Risksizdir demek yanlış olur, paylaşım için teşekkürler.