• 21-03-2022, 23:53:41
  #1
  Sevgili üyeler,

  Sinyal sistemimizi daha verimli ve daha kazançlı hale nasıl getirebiliriz diye araştırmalar yaparken, paratica sitesindeki ayarları da kurcalarken şu şekilde bir ayar gözlemledim fakat nasıl yapılabilir çözemedim.

  1 aylık en düşük fiyattan al - indeks 0,1,2,3

  Kendi özel indikatörümüz olmasına rağmen ve üzerinde oynamama rağmen bu şekilde bir durumu yakalayamadım. Bu konuda nasıl bir yol izlenmeli? ya da bunu yazabilecek kişi var mı? listemdeki coinlerden anladığım kadarıyla kasa katlama yapabilecek bir özellik olur. Fakat her dip iğne nasıl yakalanabilir?

  Benzer çalışmaları olan ya da fikirleri olan kriptoculardan fikir almak istedim.

  Sevgiler bol kazançlar...

  Resimle desteklemek gerekirse amacımız buradan alım yapabilmek... varsıb her coin için ayda bir sinyal versin ama resmen dibi sıyırsın...

 • 22-03-2022, 16:59:00
  #2
  Bunu indikatöre çevirmeniz imkansız. Destek Dirençler, Formasyonlar, Fibonacci vs ile Manuel Grafik Analiz edilerek Ancak dip bulabilirsiniz. Bota bu şekilde bir sistem bağlatmanız imkansız.
 • 23-03-2022, 14:02:35
  #3
  İmkansız diyemem ama o noktadan giriş yapmanız çok zor ne yazık ki. Finansal piyasalarda dibin dibi vardır, siz de bilirsiniz. Algoritma burası diptir dediğinde ertesi gün bir dip daha yapar. Olmuyor mu, oluyor elbette. Bu yüzden indikatörler eski fiyatlanlamalara göre analiz eder, price prediction olayı ise çok daha farklıdır. Bunun için ilgili birim için haberleri takip etmelisiniz, btc'nin durumunu takip etmelisiniz, direnç destek noktalarını ve fib seviyelerini takip etmelisiniz.
  Bu açıdan ele aldığımızda hiçbir yüklü yatırımcının tek bir indikatöre göre giriş yapmadığını varsayabiliriz ki siz de devasa miktarlarda giriş yapacak olsanız çok daha fazla araştırma yaparsınız. Piyasalar psikoloji işi. Genelin psikolojik davranışını çözebilirseniz genelde para kazanırsınız.
 • 23-03-2022, 14:04:32
  #4
  Burada amaç aslında şu geleceği elbette bilemeyiz fakat geçmiş 30 güne göre en düşük nokta diye bir sistem yapılabilir. Paraticada gördüğüm ayarda muhtemelen bu şekilde hareket ediyor.