• 15-07-2021, 17:22:12
  #1
  Kartlı ödeme hizmeti sağlayıcıları Visa (NYSE: V) ve Mastercard (NYSE: MA), kripto para borsasına yönelik artan düzenleyici baskısına karşı hala Binance ile çalışıyor.

  Hem Visa hem de Mastercard Financial Times’a verdiği demeçte, Binance ile ilgili düzenleyici endişeleri kabul etti, ancak durumu izlemede olduklarını açıkladılar. Visa Binance ile hala diyalog halindeyken Mastercard, borsanın düzenleyici duruma nasıl tepki vereceği konusunda beklediklerini belirtti. Şirketler, kullanıcıların kartları kullanarak Binance hesaplarına fon sağlamasını engellemiyor.


  Özellikle, Binance’e olan ilginin ortasında, birkaç banka ve diğer küçük ödeme şirketleri borsa ile ortaklıklar kurdular. Barclays ve Santander, önemli Birleşik Krallık bankaları arasında. Bununla birlikte, Visa ve Mastercard ve Binance’in ödeme şirketlerinin büyüklüğü göz önüne alındığında hala büyük bir müşteri havuzuna sahip olduğu anlamına geliyor.
  Binance, müşterilerine Visa markalı bir banka kartı da sunuyor. Kullanıcılar, dijital varlıkları kart aracılığıyla tipik para birimlerine çevirerek kripto cüzdanlarından hesaplarına fon sağlayabiliyor. Binance ile ortaklık konusundaki belirsizliğin ortasında, Visa ve Mastercard son zamanlarda kripto para birimi sektörüne olan ilgilerini artırdı. Örneğin Avustralya’da Visa, kripto para ödemelerini kolaylaştırmak için fiziksel bir banka kartı çıkarma amacıyla CryptoSpend sertifikası aldı.

  Kaynak: Coinkolik
 • 15-07-2021, 17:23:00
  #2
  Hocam yazınız gece modunda okunmuyor okuyabildiğim tek şey Binance ve kripto para
 • 15-07-2021, 17:25:56
  #3
  simayyaykir adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Hocam yazınız gece modunda okunmuyor okuyabildiğim tek şey Binance ve kripto para
  Merhaba,

  subliminal içeriklere dikkat etmek gerekli. Bu da onlardan birisi gibi görünüyor.