• 20-05-2021, 20:30:47
  #1
  İki Formula 1 sporları Takımı artık Socios.com’da  Eğer Alpine F1 Team, Aston Martin Cognizant F1 Team yada Alfa Romeo Racing ORLEN hayranıysanız heyecanlanmaya hakkınız var!
  Bir Socios.com kullanıcısı ve gelecekteki $AM ve $SAUBER Fan Token Sahibi olarak ekip kararlarını etkileyecek, VIP ödülleri kazanacak, Fan Tokenları işleme sokacak ve fazlaca daha fırsatı yakalayacaksınız.
  Biliyorsunuz ki Fan Tokenları ön satışta Socios uygulamasında Yanlız Chiliz CHZ token ile alınabiliyor.Anlaşma üstüne anlaşma yapan socios ve chz nin değerini pandemi bittikten ve artık seyircili spor musabakaları başladığı zaman göreceğiz..


  CHZ 90 günlük Persormans Grafiği
  Projenin Ne kadar İyi olduğunu Anlatır Durumda Zaten...
  Kaynak :KriptoTekno
  Kaynak :KriptoTekno
 • 20-05-2021, 20:40:53
  #2
  insanları mağdur ettiler. CITY, ACM, ATM vs. icoda 2$ dan hesaplandı. Bu dandik takımları 16$dan icodan hesapladılar. 8 kat daha fazla icoya soktular. İlk defa bir ico fiyatı chzde bu kadar yüksek hesaplandı. 4 aydır alıp bu günü bekleyenler kar edemeyecek. 16$ mal olan bu paraya kimse 16$ vermez. Milan bile 10$ seviyelerinde şuan. Ferrari, mercedes takımları olsa neyse bu dandik takımlara kim 16$ verir.