• 17-05-2021, 02:50:14
  #1
  merhaba, uzun lafın kısacası yeni altcioin çıkacak, 18 mayısta ilk lansman olacak, aşağıdaki referans ile kayıt olunca size ve bana 10 tane revucoin vermekte.

  cardona sağlam firmdır her borsa listeleyeceğine inanıyorum.

  sağlam olduğuna inanmıyorum yatırım yapmıyorum derseniz referans kasarak ücretsiz revucoin kazanabilirsiniz, hayırlı bol kazançlar
  Revuto Nedir?
  Blockchain üzerine kurulu olan Revuto platformu en basit anlamı ile kullanıcılarına üst düzey bir abonelik yönetim hizmeti sunuyor. Bir Avrupa Fintech girişimi olan Revuto, Blockchain’i, merkezsiz finansı (DeFi) ve abonelik yönetimini birleştiriyor. Böylece kullanıcılar basit bir şekilde sadece tek bir platformdan birçok üyeliğini takip edebiliyor.
  Revuto’nun amacı, sadece abonelikler üzerinde tam kontrol elde edilmesini sağlamak değil aynı zamanda hem maddi olarak tasarrufu sağlamak hem de zamandan tasarrufu sağlamak olarak nitelendiriliyor.
  Buna ek olarak Revuto ekosistemi tamamen Cardano Blockchain’i üzerine inşa edilecek üç ayrılmaz parçadan oluşuyor: Abonelik yönetim yazılımı olan Revuto dApp, yönetim ve yardımcı program token’ı olan REVU ve merkezsiz Revuto mikro kredilendirme ve ödünç alma platformu.
  Revuto’nun Diğer Platformlardan Farkı
  Yapılan açıklamalara göre Revuto, hem ekosistem büyümesi hem de benimseme yaklaşımında içe dönük bir yaklaşım yerine dışa dönük bir yaklaşım benimsiyor. Revuto’nun diğer platformlardan en büyük farkının da bu olduğu ifade ediliyor.
  Bu noktada Revuto, gerçek dünya uygulamaları ile bir abonelik yönetimi çözümü oluşturmayı amaçlıyor. Dolayısıyla aslında Revuto’nun mevcut kripto kullanıcılarından oluşan niş bir kitleye hitap etmek yerine kripto paraların ana akım tarafından benimsenmesini hedeflediği ifade edilebilir.

  Revuto’nun 3 Parçası
  Revuto’nun ayrılmaz üç parçasından ilki olan Revuto dApp, Cardano Blockchain’i üzerine inşa edilen ilk dApp olduğu için önem taşıyor. Uygulama, kullanıcıların aboneliklerini tek bir panelden aktif olarak yönetmelerini sağlayan merkezi olmayan bir mobil uygulama olacak şekilde tasarlandı.
  Kullanıcılar Revuto ile otomatik ödeme talimatları vermeden günü geldikçe abonelik ücretlerini ödeyebilir. Bu noktada Revuto kullanıcılarına abonelik ücretlerini erteleme ve durdurma imkanı da sunuyor. Dolayısıyla eğer Netflix aboneliğinizi iptal etmek isterseniz platformun websitesine gitmeden Revuto üzerinden hızlıca iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  Buna ek olarak Revuto dApp ile kullanıcılar, çeşitli ödüller kazanma, geri ödeme alma ve kripto ile ödenen mikro kredilere başvurma fırsatına da sahip olacaklar. Yapılan açıklamalara göre mikro kredi özelliği kullanıcılara, likiditeye kolay erişim sağlayarak nakit akışlarını daha iyi yönetmelerine ve abonelik ödemelerini kaçırmamalarına olanak tanıyacak.

  Öte yandan Revuto’nun Cardano Blockchain’ine özgü yardımcı program token’ı olan REVU’nun iki amacının olduğu belirtiliyor:
  • REVU, Revuto ekosistemi için stake etme yoluyla bir yönetişim token’ı olarak hizmet edecek.
  • REVU, Revuto’nun merkezi olmayan mikro kredi ve borç alma platformunda mikro krediler için teminat görevi görecek.
  Token Satışı 18 Mayıs’ta
  Revuto token satışı Cardano üzerinde 18 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleştirilecek. Detaylar: crypto.revuto.com


  Detaylar: crypto.revuto.com

  kayıt olunca 10 revuto size 10 bana veriyor


  referans: revuto.com/invite/abdudfd883

  revuto.com


  yatırım tavsiyesi değildir
 • 17-05-2021, 02:54:41
  #2
  kayıt olup gelen maili onaylıyorsunuz bu kadar, robot doğrulamasına tıkladıktan 3 sn sonra kayıta basın gelen maile check yapın bitti.
 • 17-05-2021, 02:55:11
  #3
  Buda yeni moda “Yatırım tavsiyesi değildir” Nedir acaba? Neden bahsedilmiştir? Merak ettim sadece
 • 17-05-2021, 02:57:41
  #4
  adnanbas adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Buda yeni moda “Yatırım tavsiyesi değildir” Nedir acaba? Neden bahsedilmiştir? Merak ettim sadece
  buradan görüp 1 k yatırıp yapıp bitcion zarar ettirir ise buraya gelip yatırıp tavsiyesi yaptı diye dava açabilirler ondan bu metini yazarlar.
 • 17-05-2021, 02:59:32
  #5
  Konuyu açan 9999999 kişisin kardeşim sanırım
 • 17-05-2021, 03:00:04
  #6
  Bedava veriyorlar bu revu coinleri şimdilik 10 adet sadece mail doğrulama ile alabiliorsunuz güzel proje ADA coin projesi.
 • 17-05-2021, 03:00:13
  #7
  ResLio adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  buradan görüp 1 k yatırıp yapıp bitcion zarar ettirir ise buraya gelip yatırıp tavsiyesi yaptı diye dava açabilirler ondan bu metini yazarlar.
  Arkadaşım zaten sen oraya sevk etmek için sistemi yeterince övmüşsün. Birde üstüne referans linki paylaşmışsın. Seni o küçücük yazının kurtaracağını düşünmene anlam veremiyorum
 • 17-05-2021, 03:01:33
  #8
  Çiğdem Tercüme Bürosu
  Hakikaten baydı. 1 haftadır revu ilanları var.
 • 17-05-2021, 03:03:59
  #9
  Kurumsal Üye
  Referans koduyla kayıt oldum bakalım hayırlısı