• 06-04-2021, 16:25:10
  #1
  Kripto para piyasası Amerikan bankacılık sistemini geçti. Artık kripto para değerlerinin toplamı Amerikan banka sisteminden fazla.
  Kripto paraların kısa vadeli hedeflerinden bir tanesi de Amerikan banka sisteminden yüksek bir hacme ulaşmaktı. Son gelen haberlerin ışığında ise bu amaç başarılmış gibi gözükmekte. An itibariyle kripto para piyasasının toplamı halka açık Amerikan bankacılık sistemini geçti. Şunu belirtmemizde yarar var ki Amerikan bankacılık sistemi dünyanın en geniş ekonomik hacimlerinden bir tanesi. Dolayısıyla bu başarının seviyesi gerçekten son derece önemli. Özellikle son zamanlarda yükselen altcoin ve Ethereum sistemleriyle beraber Bitcoin'in 55 bin dolar bandının üzerinde kalması bu sonucu kaçınılmaz yaptı. Üstelik analistlere göre ise bu süreç sadece başlangıç
  Analistler ilerleyen dönemlerde Bitcoin'in daha da fazla yükseleceğine inanıyorlar. Bitcoin'in amiral gemisi olacağı bir senaryoda haliyle hacim artışı ciddi manada artacaktır. Zira sadece altcoin ve Ethereum yükselmeleriyle birlikte bu denli artan piyasalar elbette ki Bitcoin ile zirveye oynayacaklar. Dolayısıyla da bu zirvenin uzun vadeli yararları yatırımcılar adına son derece kârlı olacak. Görünüşe göre büyük şirketlerin ve uzun vadeli yatırımcıların hâlâ daha Bitcoin'e güvenmesindeki ana etken de belli oldu.
  Haberin Kaynağı: Kripto Para Piyasası Amerikan Bankacılık Sistemini Geçti - Kripto Haberleri ve Analizleri (turkiyekripto.com)
 • 06-04-2021, 16:41:32
  #2
  Bugün herşey düştü maalesef 😉
 • 06-04-2021, 16:47:08
  #3
  sizdeyiz adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Bugün herşey düştü maalesef 😉
  Evet bir çok kripto para fiyatı düştü ne yazık ki :/ Ama bugün de xrp sahipleri sevindi hakları
 • 06-04-2021, 16:48:21
  #4
  XRP davası vardı sanırım olumlu sonuçlanacak o yüzden bu kadar arttı umarım herkes kazanır
 • 06-04-2021, 16:50:42
  #5
  Üyeliği durduruldu
  Nereye geçiyor arkadaş abartmayın, hesap var kitap var. O noktaya çok uzak hala. Tık alıcam diye hürriyet haberciliği yapmayın.