• 14-11-2020, 14:51:43
  #1
  Türkiye’nin ürün yelpazesi en geniş kripto para alım satım platformu olan Bitexen Teknoloji A.Ş., Adana Demirspor kulübünün yeni forma göğüs sponsoru oldu. İmzalar Bitexen Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem ve Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’ın katıldığı törende atıldı.

  EXEN Coin’in üreticisi Bitexen Teknoloji A.Ş., bugün Adana Demirspor ile bir anlaşma imzaladığını duyurdu ve kulübün forma göğüs sponsoru oldu. 12 Kasım günü imzalanan sponsorluk anlaşmasının 5+5 sezonu kapsayacağı açıklandı.

  2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulan Bitexen Teknoloji, yerli kripto para sektörünün en geniş coin yelpazesine sahip ismi olarak ön plana çıkıyor. Kadrosundaki mühendislerle birlikte fintek sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Bitexen Teknolojinin Adana Demirspor’a teknolojik destek sağlayacağı da aktarıldı.  10 yıl sürecek bir teknoloji ortaklığı

  TESFED ile anlaşarak adını e-spor camiasında duyurmaya başlayan Bitexen, Adana Demirspor anlaşmasıyla birlikte markasını yeşil sahalarda da tanıtacak. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak tarafından yapılan açıklamaya göre Bitexen Teknoloji kulübe “yalnızca sponsorluk alanında değil teknolojinin farklı alanlarında da” destek olacak ve bu iki isim birlikte güzel projeleri hayata geçirecek.

  5+5 sezonluk forma göğüs sponsorluğu için anlaşan taraflar 10 yıllık bir iş birliğinin temelini atmış oldu. Bitexen Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Cenk Erdem, uzun yıllar devam etmesi beklenen bu iş birliği ile ilgili şunları söyledi:

  “Konusunda uzman Türk mühendisler tarafından oluşturulan Dijital Varlık Alım Satım Platformumuz Bitexen ve EXEN Coin gibi ürünlerimiz ile sektörümüzde önemli projelere imza atıyoruz ve gelişimimizi gün geçtikçe arttırıyoruz. Bugün hayata geçirdiğimiz iş birlikleri arasına futbolumuzun yükselen değeri Adana Demirspor’u eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak başta olmak üzere iş birliğimize katkı sunan herkese teşekkür ederiz.”

  Kaynak: Koin Bülteni
 • 14-11-2020, 14:54:17
  #2
  Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de kripto paralara epey ilgi var, 2-3 yıl önce zirveye ulaşıp ultra karlar edilince millet zengin olma umuduyla alıyor bir şeyler.
 • 14-11-2020, 15:00:42
  #3
  bir ara sızdırma olayları ile alakalı bitexen hakkındaki konulardan istinaden bitexen üyeliğimi sildirmiştim ticket açıp
 • 14-11-2020, 15:01:25
  #4
  Kripto para borsalarının günlük işlem hacimlerine bakın ve her işlemden aldıkları komisyon ile hesaplayın çok deli paralar kazanıyorlar böyle şeyler görmek normal, ama benim şahsi fikrim bu tarz borsalar el altından kara para aklama işlemlerinide yapmayı ihmal etmiyorlardır
 • 14-11-2020, 15:02:52
  #5
  Cooper34 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  Gördüğüm kadarıyla Türkiye'de kripto paralara epey ilgi var, 2-3 yıl önce zirveye ulaşıp ultra karlar edilince millet zengin olma umuduyla alıyor bir şeyler.
  O karlar hala edilebiliyor. Bitcoin yıllık grafiklere baktığınızda hala çok yüksek karlar bırakmış bir yatırım aracı. En basitinden:

 • 14-11-2020, 15:07:53
  #6
  OKirala adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  bir ara sızdırma olayları ile alakalı bitexen hakkındaki konulardan istinaden bitexen üyeliğimi sildirmiştim ticket açıp
  Ben uzun süredir kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım açıkcası ben hocam