ADA Fiyat Tahmini ve Analizi
Cardano (ADA) 23 Eylül'de 200 günlük SMA'nın (0.083$) altında kapadı ancak ayılar daha düşük seviyeleri sürdüremedi ve altcoin 24 Eylül'de uzun vadeli hareketli ortalamanın üzerine çıktı. ADA fiyat tahmini ve analizi için boğaların agresif bir şekilde 200 günlük SMA'yı savunduğunu söylemek mümkün görünüyor. Geçtiğimiz birkaç günün fiyat hareketi, boyun çizgisinin üzerinde bir kopuşta tamamlanacak ve kapanacak olası bir ters baş ve omuz modeli oluşumu gösteriyor.


Bu kurulumun desen hedefi 0.13 dolardır. Bu yapılan ADA fiyat tahmini, ancak fiyat boyun çizgisinin dışına çıktıktan sonra devreye girecek. ADA fiyat tahmini için aksi durum, ADA/USD çifti mevcut seviyeden veya boyun çizgisinden düşerse ve 200 günlük SMA'nın altına düşerse, kalıbı geçersiz kılacaktır. Bu bir sonraki destek 0.050 $ ile agresif satışı çekebilir.


4 saatlik grafik, boğaların fiyatı 0,104 dolarlık genel direncin üzerine çıkarmak için mücadele ettiğini gösteriyor. Bu ayıların bu direnişe yönelik rölyef mitinglerinde satış yaptığını gösteriyor. Aşağı eğimli hareketli ortalamalar ve negatif bölgedeki RSI, ayıların kısa vadede hafif bir avantaja sahip olduğunu gösteriyor. Fiyat 0,085 doların altına düşerse, ayılar fiyatı 0,074 dolardan kritik desteğe indirmeye çalışacak. Tersine, eğer boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarabilir ve sürdürebilirse, 0.104 dolara ve ardından boyun çizgisine geçmek mümkündür.

Kaynak:
Coin Analiz