• 07-07-2020, 10:18:26
  #1
  Altcoin’ler, 2020’nin başından beri Bitcoin’e karşı oldukça iyi bir performans sergiledi. Bununla birlikte, önde gelen piyasa analistleri, kripto parabirimlerinin Bitcoin’e karşı güçlü bir ayaklanma başlatacakları “altcoin sezonunun” geleceğine inanıyorlar. Bazı analistler ise bir “altcoin temizliği” bekliyorlar.

  Bitcoin (BTC) Hakimiyeti Düşüyor
  Son birkaç hafta boyunca, bir dizi altcoin diğerlerine nazaran çok daha fazla değer artışı yaşadı. Pazar günü %50 artış gösteren Vechain (VET) ve DeFi’nin Haziran lansmanından bu yana %500 kazanan Compound (COMP) listenin başında yer alıyor. Altcoin lansman fiyatından bu yana COMP, %1.000’in üzerinde yükseldi.
  Bitcoin’den daha iyi performans gösteren altcoinler, BTC hakimiyet seviyesinin çok önemli bir seviyenin altına düşmesine sebep oldu. Kripto araştırma firması Blockfyre başkanı, bu durumu gösteren aşağıdaki analizi paylaştı. Bitcoin’in hakimiyet metriğinin aşağıdaki grafiğine atıfta bulunarak başkan şunları söyledi:
  “Başardık. 900’den fazla trend çizgisi kırıldı ve yeniden test edildi, makro yapı alt rallileri destekliyor. Bir ayı piyasası alım satımından sonra çok erken satış sorunları yaşanabilir! ”
  Başka bir popüler trader, BTC hakimiyeti grafiğine şu şekilde yorum yaptı:
  “Yükseliş trendi çizgisinden ayrılma, altcoin sezonunun devam ettiği anlamına geliyor.”
  Bu görünüme rağmen, altcoin’lerde bir ralli başlangıcına bahis oynamanın akıllıca olmayabileceğini söyleyen birçok analist bulunuyor.

  Kaynak: Altcoin Haberleri
 • 07-07-2020, 10:21:01
  #2
  3 yıldır aktif şekilde kullanıyorum ve takip ediyorum. 100 analizden 1 tanesinin tuttuğunu gördüm. yanlış anlamayın sözüm size değil. balina varsa piyasayı o belirler gerisi fasa fiso
 • 07-07-2020, 15:22:16
  #3
  delikanli53 adlı üyeden alıntı: mesajı görüntüle
  3 yıldır aktif şekilde kullanıyorum ve takip ediyorum. 100 analizden 1 tanesinin tuttuğunu gördüm. yanlış anlamayın sözüm size değil. balina varsa piyasayı o belirler gerisi fasa fiso
  Ben de birkaç yıldır takip ediyorum, dediğiniz gibi parası olan piyasayı belirliyor ama analizleri ve yorumları da takip ediyorum yine de.